Sticker

Sticker

Član
ovo su stickeri sa neta, tako da....

medjutim, tebi svaka cast ;)


da uradim EDIT prije nego se moj post shvati pogresno:
stickeri i jesu nastali kao izraz neceg vlastitog, pojedincu jedinstvenih stvari koje cine jedan sticker bomb. Nije nastao da bi auto bilo polijepoljeno sa milion bezveze naredanih naljepnica. Medjutim, ako je vama fazon furati isti sticker, odnosno da se po tome raspoznajete, onda shvatam, ali kao sto vec neko ranije rece, bolje da se zavrsi taj BHT logo pa da se lijepi..... ;)
 
Član
Ovo je sa neta sto sam postavio... ukucajte sticker bomb na google idite na images i eto (ako ne zelite biti orginalni i raditi svoje kao sto rece kolega gore...)
 
Član
Evo samo da prekinem rasprave ovdje, ko neće da pomogne - ne mora, i nek se ne javlja i ne spama po temi.. Uredu neko neće da radi, neće da pomogne, glupo mu je to, ok nek to zadrži za sebe. Nećemo sad 5 sati raspravljati kako je to teško napraviti i kako trebamo platiti to.. Trebao sam onda i ja naplaćivati dostavu majica po gradu, kad sam BHT majice dostavljao raji neobavezno..

Kome se sviđa ideja, ko hoće da pomogne - bujrum :cool:
 
Početnik
Ljudi imam neku ideju i realizovo bi je ali mi treba jedan validan podatak.Koliko kosta kvadrat mat crne folije od npr 3m-a.
 
Član
napravite natječaj da netko napravi sticker za bht, izaberite najbolji, napravite gb i to je to :)

a da malo stanem na Erolovu stranu :D, bacite pogled na njegov sticker, na njemu se nalaze likovi njegovih omiljenih filmova, crtanih, najdraži pjevači, glumci, citati, neke stvari vezane za njegovu Hondu, njegove najdraže marke odjeće, obuće.. eto i ja sam tražila da stavi moje ime i sad bi sve to što njega opisuje netko stavio na svoj auto, zar nije glupo? svi mi slažemo aute po svom nekom ukusu i želimo da budemo prepoznatljivi po nečemu, Erol voli biti jedinstven, a ni kopije nisu zanimljive :icon_biggrin:
 
Član
Ja sam rekao da nisam ni tražio Erolov sticker i isto tako sam rekao da se prestane spamati na mojoj jebenoj temi :D :D :D
 
Član
pa ne spamam nego sam lijepo dala prijedlog da napravite natječaj i odlučite koji je bolji, eto, eod od mene ;)
 
Član
Evo vam jos :cool::cool::cool::cool:



a7.jpg



a1.jpg



a2.jpg



a4.jpg



a5.jpg
 
Ovako,glupo je uzimati neciji Sticker kao npr od Erola.Ja postujem ovaj njegov stav i nebi ga ni ja dao .On je taj sticker pravio za sebe,normalno nesto sto ga opisuje.Znaci neki njegovi omiljeni likovi i sve ono sto on voli i obozava. I on je po tome jedinstven.I ne treba ga dati,da ga neko kopira i sl .
Naravno niko nije trazio njegov sticker vec samo da se pomogne u pravljenju . Hocu da kazem da jedino taj ko zeli sticker treba da pronajde sve slicice ove male i da ih dadne ovom ko je voljan napraviti jer ne moze znati sta njega opisuje i inspirise.Dalje,ako zelite vec napraviti sticker koji ce predstavljati forum onda vam je moj prijedlog da uzmete sve sto ima veze sa automibilima iskljucujuci marke automobila tipa VW,Honda i sl. Znaci da na tom stickeru budu naljepnice proizvodjaca felgi tipa BBS,König,proizvodjace guma,proizvodjaca auspuha tuning kuca i uopsteno sto ima veze sa automobilima .Eto to vam je moj prijedlog,nadam se da cete se dogovoriti nesto :cool:
 
Top