Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Sta vas najvise nervira kod drugih vozaca?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nervira me: :)
- Kad mi u po noci ne blica da imam radar ispred
- Kad vec zapocnem preticanje, a lik se ubaci ispred mene
- Kad ne izbacuje zmigavac prilikom prestrojavanja, jer ubrzam pa moram kociti, nisam telepat
- Kad me prestigne par metara prije nego ce skrenuti na raskrsnici ili slicno
- Kad vidim pijanog vozaca
- Kad ne stane pjesacima na pjesackom i svira im sto mu smetaju
- Kad izbaci smece kroz prozor, obicno flasa i slicno zavrsi u mom braniku

Budem se sjetio jos
 
Član
Navise,ali NAJVISE mi smeta kad izadje("mangup") iz natjuniranog avta na semaforu da se raspravlja zasto nisam dao zmigavac :icon_biggrin:,e onda znam da mi opet slijedi prijava za nanosenje tjelesnih povreda...:icon_cry:
a ostalo se moze tolerisati:icon_rolleyes:
 
Član
LudoA je napisao(la):
Nervira me: :)
- Kad mi u po noci ne blica da imam radar ispred
- Kad vec zapocnem preticanje, a lik se ubaci ispred mene
- Kad ne izbacuje zmigavac prilikom prestrojavanja, jer ubrzam pa moram kociti, nisam telepat
- Kad me prestigne par metara prije nego ce skrenuti na raskrsnici ili slicno
- Kad vidim pijanog vozaca
- Kad ne stane pjesacima na pjesackom i svira im sto mu smetaju
- Kad izbaci smece kroz prozor, obicno flasa i slicno zavrsi u mom braniku

Budem se sjetio jos

Potpisujem to plus :
- kad mi neko svira jer sam stao pjesacima
- kad mi oduzme pravo prvenstva
- kad neko sporo vozi i hebe i tebe i sve ostale u saobracaju
- kad ih se vise rasporedi u vise traka i sporo voze tako da moras biti madjionicar da ih prodjes ili ljepiti im se za guzicu,svirati,blicati nebi li skontali
-inace opcenito najvise nervira kad neko nema osjecaj za druge ucesnike u saobracaju
 
Član
Inace se ne nerivam :D
Al mi najvise smeta, kad neko koci kad god vidi auto iz suprotnog smjera. Mislim, nidje veze.
 
Član
Schumi je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Nervira me: :)
- Kad mi u po noci ne blica da imam radar ispred
- Kad vec zapocnem preticanje, a lik se ubaci ispred mene
- Kad ne izbacuje zmigavac prilikom prestrojavanja, jer ubrzam pa moram kociti, nisam telepat
- Kad me prestigne par metara prije nego ce skrenuti na raskrsnici ili slicno
- Kad vidim pijanog vozaca
- Kad ne stane pjesacima na pjesackom i svira im sto mu smetaju
- Kad izbaci smece kroz prozor, obicno flasa i slicno zavrsi u mom braniku

Budem se sjetio jos

Potpisujem to plus :
- kad mi neko svira jer sam stao pjesacima
- kad mi oduzme pravo prvenstva
- kad neko sporo vozi i hebe i tebe i sve ostale u saobracaju
- kad ih se vise rasporedi u vise traka i sporo voze tako da moras biti madjionicar da ih prodjes ili ljepiti im se za guzicu,svirati,blicati nebi li skontali
-inace opcenito najvise nervira kad neko nema osjecaj za druge ucesnike u saobracaju
Sve to i plus:
-Nerviraju me zene za volanom, opcenito.
-Klinci za volanom.
-Leekovi sa golfovima sto me prestizu preko pune i u raznim drugim jebizovnim situacijama.
-Leekovi koji mi se priljepe za "guz" i vrebaju da me prestignu.
-Leekovi sa golfovima koji kad ih pocnes prestizati, dodaju gas, i uzto naprave dimnu zavjesu da odletis s puta.
-Likovi koji sviraju kad nisi krenuo na zuto.
itd. dok se sjetim..
 
Legend
Nervira me kad idem uz Karaulu, (uz brdo) i ljudi konstantno koce, ne kontam zasto.
I nervira me svaki papak u zatamljenom audiju A6-8, Passatu i slicno, to je klasicna predrasuda, da priznajem kriv sam, ali jednostavno u 90 % slucajeva to su neki zesci glupani.
 
Član
Nervira me kad škvadra ne zna krenuti uzbrdo, pa krenu u rikverc, pa zakoče, pa ponovo, a ja sam drito iza njih i nemrem se pomaknut u rikverc zbog tipa iza mene
 
Član
e, da, i kad je bus na stanici pa nisu sigurni dal da ubrzaju ili da stanu. Onda stanu, skuže da su fulali, pa krenu ko manijaci taman kad i bus
- kad se žene na semaforu šminkaju, jutarnja gužva , a ona ne kuži da je zeleno
- kad voze klince iza, pa se okrenu usred vožnje i deru na njih
- mrzim "ja sam faca " stav sa nekim sranjem od auta, pa misle da svi moraju pazit kad prolaze i micat im se s puta
- mrzim bicikliste koji se voze po crti i nisu ziher na koju bi stranu
- mrzim bicikliste na velikim križanjima kad prolaze posred križanja i ne zanimaju ih ni trake ni promet
- mrzim kad lik stoji nasred ceste jer nemre proč, nego traku po traku, a još ima pesa koji nije na lajni nego prestravljeno stoji kraj njega i nezna kam bi
- mrzim likove koji su nabrijani, ali nisu sigurni što rade, pa kreču ko ludi, naglo zakoče jer neznaju di da skrenu, pa opet po gasu, pa opet kočnica
 
Član
odprilike ovo što su LudoA i Schumi rekli..i sve što je poKle rekao osim onog "Nerviraju me zene za volanom, opcenito".. jer ih ima koje stvarno dobro voze a i gori su mi "frajeri" što prestižu po punoj nego žena koja gnjavi 30km/h
 
Član
hm da vidim sta bi to moglo biti sto me nervira hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

pa da :ZENE jebote mislim stvaaaaaaaaaarno ima izuzetaka ali obicno to su extremne brzine od 23km/h po magistralnom putu!!!!
-likovi koji misle imam jeben(skup)auto i imam svagdje prednost, samo ubrzam namjerno ko je on da ga propustam a nek izracuna koliko e mene izac popravka golfa kea i njegove mecke :D
 
Legend
kad mi neko visi na zadnjem braniku ,a idem 60 i pustam ga da me predje,volio bih samo da vozim dajca pa da mu zakocim......
 
Član
Nervira me lijenost vozaca, kad cekas na raskrsnici a ona se vuce 10 na sat, nervira me kad mi se lijepi neko na guz, obavezno pipnem kocnicu da mu zablicaju stopke, pa samo cuje sskripu iza ( ne briga me ako me udari, moram gepek i branik ionako farbat hihihihi ), nervira me na semaforu kad neko strane sa BMW-om onda prkosno me pogleda i ono pocne turirat ( jebo sam mamicu jendom liku u bmw 320, odero sam ga sa sluzbenom fabijom TDI, koji merak :D ) i nervira me kad idem i vozim brzo na otvorenom putu a onda nadje se neki pametnjakovic koji me prestigne ali u svakoj krivini gazi kocnicu i ulazi sa 60 a ja idem komotno kroz nju 90...eto to je to zasad... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top