Sta vam je najbitnije pri kupovini novih felgi?

Sta vam je najbitnije pri kupovini novih felgi?

Sta vam je najbitnije pri kupovini novih felgi?

  • Cijena

    Votes: 40 21,4%
  • Kvalitet

    Votes: 41 21,9%
  • Brand (proizvodjac)

    Votes: 18 9,6%
  • Dizajn

    Votes: 156 83,4%

  • Total voters
    187
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1. Dizajn, 2. Cijena, 3. Brend - to jest kvalitet, ako je dobar brend, to odmah garantuje kvalitetu felge :icon_biggrin:
 
DSA je napisao(la):
Niko ne priča, ili bar nisam naišao ovdje, o težini alu felgi a to bi isto trebala jako bitna stavka

Upravo! Ja bi najprije gledao to,a posto su sve superlake felge uglavnom trkace felge automatski su jednostavnog dizajna,ono sto (bar) ja volim,tako da tezinu i dizajn dobijem u jednom.Naravno i kvalitet je veoma bitan,al opet cim spada u trkace felge sigurno da je i kvalitetna,ali onda skupa ko sam vrag,neka zato :D
 
Član
Najbitnije je da ti se felga sviđa , kad je pogledaš da znaš da to želiš , sve ostalo su faktori koji više ili manje utiču na kupovinu ali nijedan nije dovoljno jak da odustaneš od nečega što želiš po svaku cijenu. Ako nemaš ovakav dojam onda ima mjesta za kaukulacije...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
1. Dizajn, 2. Cijena, 3. Brend - to jest kvalitet, ako je dobar brend, to odmah garantuje kvalitetu felge :icon_biggrin:

Potpis ...:icon_smile:

Kao sto VR6boki rece uz jak brend dolazi i kvalitet u vecini slucajeva, mada ima i kvalitetnih felgi i manje poznatih brendova ....

Ma BORBET vecina modela ...:cool: po mom ukusu ..:icon_smile:
 
Član
Slozio bih se sa vecinom, znaci prvo sami dizajn felge i da li se uklapa u cjelokupni izgled auta a drugo cijena naravno
Brand uopste nije bitan ako su zadovoljene (gore spomenute) dvije stavke...
Sto se kvaliteta tice sve nove felge su tu negdje...
 
Član
DSA je napisao(la):
Niko ne priča, ili bar nisam naišao ovdje, o težini alu felgi a to bi isto trebala jako bitna stavka

Slazem se, ja kad bi kupovao felge bi gledao da nekako na njima bude napisao KOSEI K1 Racing, ako moze :):):) ostalo je manje bitno.
 
Član
imala sam felge jaceg branda stim paprenijom cijenom - losije kvalitete, gulile se.

licno gledam isto prvo design, i da ih nema niko (rx-8 club), po obicaju me cijena drmne (par tisuca oira) no ne odustajem, te odabrane felge su mi onda cilj. a za kvalitet (0sim laka) se uzdam u attest tüv-a. gt-r je black edicija, zbog crnih felgi.
 
Član
Dizajn felge koja će morati da stoji na autu, da se ne ističe posebno, već da bude dio auta, recimo ja ne furam "old skul", tako da na svog BMW -a neću stavljat falcare jer ga one vrate u vrijeme prijenego je proizveden. Felga je po meni 40% nak* na autu. Bitno mi je da se felga ne krivi sama od sebe, i bitno mi je da nije preteška jer sam već imao problem sa težinom felgi (na golfu). Što se tiče cijene... ja sam student, a posuđivao sam pare od drugova (nekad čak i 500 KM duga) zbog auta, sve je to stvar ljubavi perma autu i koliko si spreman da se žrtvuješ da bi bio ponosni vlasnik ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top