Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Član
erve34axim je napisao(la):
Srednja Elektrotehnicka Nikola Tesla, BL
Koledz Bunker Hill, MA - Smjer IT Security & Administration
Cisco Certified Network Professional (CCNP)
Microsoft Certified Systems Administrator(MCSA)
Zyxel Certified - Internet Security
Zyxel Certified - Network Switches

radim kao administrator/predavac/webmaster u jednoj informatickoj kuci u BL :)

Zyxel router mi se reconnecta svako malo.. šta da radim prije čekića? :icon_evil:

elteh srednja - elteh fax (zg - tvz -3godina - energetika)
 
Član
gaga je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
eldin84 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
zavrsio Srednju Zubotehnicku , upisao FZS-Radioloske tehnike :cool:

ooo kolega desi:cool:

e kolega , kad poceinje faks za brucose , ja isao do faksa, nista nema , kreci se , ne mozes uci kako treba :icon_question:

ma svima nama u KS pocinje 4.10

ne bas svima, mislim da mi (ekonomija) uvijek pocnemo 2 sedmice prije ostalih, tako da smo mi oko 20-og :D moguce da i na nekim drugim fakultetima pocinje ranije...
 
Član
ja zavrsio medicinska skola/ fizioterapeut pa iso jednu godinu na saobracajni fakultet i sad upiso dizajn i grafiku. a mi na fax krecemo 4.10
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
a i cuo sam da brucosi ranije krecu od ovih normalnih studenata ?

i ja mislim da je tako,,jer i ja krecem 20-tog :D

znam da kod nas svi krecu u isto vrijeme, sto bi to brucosima ranije pocinjalo, kad semestar tj. nastava svima traje 16 sedmica :D bar kod nas :icon_biggrin:
 
Član
Na Sveučilištu u Mostaru je brucošima prvi semestar uvijek počimao tjedan dana prije nego ostalima.

Bez obzira da li si brucoš prvi ili treći put:D
 
Član
da i ja kazem o sebi. zavrsio za masinskog tehnicara, a uporedo radio kod oca u trgovini autodjelova od 13-god. nista od faxa. sad imam svoju trgovinu pa ako kome sta treba nek pita dimenzije remenja, lezajeva, semeringa itd... lijepim uspjesno folije na stakla http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=145127522169216 pa pogledajte ako kome i to treba . ja i kolega stojimo na usluzi. Pozdrav Bato
 
Član
E ovako:Zavrsio osnovnu :D ,pa navalio da zavrasavm srednju tj.Gimnazija MS(smjer jezicki), a za dalje cemo vidjeti:D
 
Top