Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

E ljudi ajde da se malo bolje upoznamo na ovaj nacin...da vidimo ko gdje radi,koju je skolu zavrsio,koji su mu dalji planovi i sl.
Jeb* ga,mozda nekome nesto zatreba iz necije struke sa foruma...pa da se medjusobno pomazemo!
Teme sam se sjetio nakon toga sto sam pomogao nekom forumasu u vezi naseg faxa...poslao mu projekat iz jednog predmeta i projekat prosao!:cool:


Pa...evo da krenem..."pik,ja prvi"- hehe...
Zavrsio srednju skolu u Tuzli - smjer- "CARINSKI TEHNICAR"
Zavrsio fakultet u Tuzli - FAKULTET ZA TJELESNI ODGOJ I SPORT (DIF)
Upisujem magistarski na istom fakultetu,koji pocinje od oktobra!
 
BHT Ovisnik
bila slicna tema

završavam Sr. školu PTT (tehničar poste i telekomunikacija)
planiram upisati računalstvo (FIT)
radim vec 3 godine u slobodno vrijeme i poslije skole u autopraoni,u vrijeme sezone redovno u praoni,ja zadovoljan,aBd do godine ako bude prijemni za vojsku uposliti se i fakultet gurati:icon_smile:
 
Član
zavrsio srednju PTT skolu koju i col3 zavrsava :) pokusao strojarski fakultet dao 5 ispita i jednostavno se ispisao nisam imao volje za nastavak..
i vec 6 godina se bavim sistemima suhe gradnje ( knauf, rigips) i stiropol fasadama kao i farbanjem stanova kuca vikendica javnih kuca i slicno :)
i u slobodno vrijeme svercam auto dijelove i sa autom pretvaram gorivo u dim i buku
 
Legend
zavrsio srednju skolu masinski tehnicar , pa onda prosle god zavrsio fax , ispao dipl. ekonomista , bio na birou , i pokrenuo svoju djelatnost "e COLOR" ( servis stamparske opreme/renoviranje i punjenje tonera itd) ;)
 
bmwscaner je napisao(la):
zavrsio srednju PTT skolu koju i col3 zavrsava :) pokusao strojarski fakultet dao 5 ispita i jednostavno se ispisao nisam imao volje za nastavak..
i vec 6 godina se bavim sistemima suhe gradnje ( knauf, rigips) i stiropol fasadama kao i farbanjem stanova kuca vikendica javnih kuca i slicno :)
i u slobodno vrijeme svercam auto dijelove i sa autom pretvaram gorivo u dim i buku

Evo...vidite,kome treba fasada,stiropor,knauf...imamo covjeka...ovo dodje kao jedna vrsta reklame! A mozda bude i popusta za forumase!:cool:

enesss je napisao(la):
zavrsio srednju skolu masinski tehnicar , pa onda prosle god zavrsio fax , ispao dipl. ekonomista , bio na birou , i prije 3mj pokrenuo svoju djelatnost ;)

Koja djelatnost...pisi...da znamo za sta da te trazimo!
A eto...od koristi ce biti i tvoj fakultet...ako bude kakvog konkursa...moze ti neko javiti!;)
 
Legend
enesss je napisao(la):
zavrsio srednju skolu masinski tehnicar , pa onda prosle god zavrsio fax , ispao dipl. ekonomista , bio na birou , i prije 3mj pokrenuo svoju djelatnost ;)

Koja djelatnost...pisi...da znamo za sta da te trazimo!
A eto...od koristi ce biti i tvoj fakultet...ako bude kakvog konkursa...moze ti neko javiti!;)
[/quote]

neka je novokomponovana djelatnost S.D ( srodna djelatnost ) do skoro je to bilo slicno kao S.R. ( samostalna radnja ) ,
uglavnom "e COLOR" ( servisiranje stamparske opreme,renoviranje i punjenje tonera itd...)
odustao sam od trazenja posla u svojoj struci jer tu upadaju samo sinovi od politicara/direktora itd :lol::lol:

preuzeo stvar u svoje ruke i eto krenulo je fino ;)


evo editovao sam post prije...
 
Član
u obdaniste nisam isao..zatim zavrsia osnovnu skolu...zatim srednju skolu gimnaziju ...zatim upisao ekonomski fax...
zatim sad sam na trecoj godini ekonomije u tz, kvalifikujem se za 4tu:D

takodjer dobar poznavalac alkoholnih pica, i ostalih za zivot bitnih stvari...svega i svacega samo pitajte sve znam :)
ako kome sta treba neka se javi samo nek ne trazi pare;)
 
Član
Zavrsio srednju Elektrotehnicku, smjer elektrotehnicar racunarske tehnike i automatike, trenutno student Tehnoloskog fakulteta, smjer Prehrambena tehnologija, alkohol - strana rijec :cool::cool:
 
Član
Srednja građevinska škola -> tehničar visokogradnje, Građevinski fakultet -> inženjer građevine -> magistar građevine (za par dana:D)

Razumijem se u sve poslove oko svoje struke. Pomalo se kužim u ljudsku psihu. Ako tko ima ludu sestru ili djevojku, nek se javi:lol::lol:
 
Član
zavrsio elektro mehanicar(ako kome treba nesto napravit nek me ne zove,bolje da nosi na reklamaciju ako ima,ako ne prva kanta za smece i bez brige je)vise se bavim auto instalacijama i visokim naponom tj. kucne instalacije
 
Član
zela pa mogli bi ja i ti bizmis praviti :) ti budi enginjer ja cu biti OFR ( obicni fizicki radnik) ima firma da radi ko eto
 
Član
DR@Smajke Bog za elektro tehniku i kompjutere :):) malo je to previse neznam profesore tako kazu :):)
Trenutno nastanjen na Sjeveru Afganistana,50 dana do godisnjeg odmora :)
Inace popravljo sve i svasta od automobila do motike....
 
Član
Završio Srednju elektrotehničku školu u I. Sarajevu, smijer autoelektričar, a i tim se bavim od 6. razreda aktivno. Radim i popravke računara i opreme, radim i ugradnju i manje popravke audio sistema za auto, HiFi sistema, a i također PA sistema gdje sam također dobar tonski urednik. Popravke bijele tehnike (osim frižidera), elektro instalacije........ neda mi se više pisati! :cool:
 
Top