Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Član
vw_damir je napisao(la):
Srednja graficka skola, Ilidza
Ekonomski fax, sad treca aBd

Radim u Coca Cola.i u proizvodnji. Sad aBd prelazim u racunovodstvo.

p.s.

Radim na etiketirci u koli, tj. na staklenim flasama za kafice. Spadajul etikete:D

jesi sad zavrsio drugu, pa upisujes trecu, ili si i prosle god bio na trecoj. ako je ova prva solucija, trebao bih te znati :D

koji smjer?? :D
 
Član
Salle je napisao(la):
završio srednju ekonomsku u odžaku, a sad ću 3godinu ekonomije u tuzli upisati...

(ovakva tema je već jednom bila... )

inače u odzaku imamo svojih 6 maloprodajnih trgovina i 1 maloprodaju bijele tehnike, zatim i 1 proizvodnju domaćih kolača, koje transportujemo po većim gradovima i centrima u istim, u BiH...

najveći partneri BINGO, MERCATOR, TUŠ, Euro-egar, Belamionix, Ekor, AS Jelah, ... (nadam se ubrzo i KONZUM BiH) (u ovim svim centrima mozete kupiti naše proizvode :D )

sve u sklopu MERSAL d.o.o.:icon_biggrin:
alaj ga ti usra :icon_confused: tema je sta si po struci a ne sta ti tata ima ;)
 
Član
Završio 8 razreda osnovne škole... pa onda

Završio 4 razreda opšte gimnazije... pa

Završio CISCO 2 godine (CCNI) u Mostaru... pa onda (sasvim slučajno) upišem...

Geodeziju u Mostaru na Građevinskom fakultetu, odslušao... još par ispita do nove godine odradit ako Bog da, pa dalje ko zna... :)

Inače u slobodno vrijeme sam u kafani najviše... naravno ne izbjegavam ni one osnovne obaveze svakog normalnog čovjeka... :D
 

MTR

Član
ivica je napisao(la):
Salle je napisao(la):
završio srednju ekonomsku u odžaku, a sad ću 3godinu ekonomije u tuzli upisati...

(ovakva tema je već jednom bila... )

inače u odzaku imamo svojih 6 maloprodajnih trgovina i 1 maloprodaju bijele tehnike, zatim i 1 proizvodnju domaćih kolača, koje transportujemo po većim gradovima i centrima u istim, u BiH...

najveći partneri BINGO, MERCATOR, TUŠ, Euro-egar, Belamionix, Ekor, AS Jelah, ... (nadam se ubrzo i KONZUM BiH) (u ovim svim centrima mozete kupiti naše proizvode :D )

sve u sklopu MERSAL d.o.o.:icon_biggrin:
alaj ga ti usra :icon_confused: tema je sta si po struci a ne sta ti tata ima ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: , nego salle koliko imas potrazivanja od tih firmi :D

zavrsio za masinskog tehnicara , htjeo masinstvo al bila druga vremena skontao sam da sam dobar u prodaji bilo cega , radim sa i oko auta od boga pitaj kad :D , mogu se pohvalit sa oko minimalno 1000 komada ( a mozda i vise ) bilo cega na tockovima ( nije ribarska ) .Znaci savjete za kupovinu/prodaju pucam u sekundi , sve prevare i postene tokove imam u blatu izmedju prstiju na nogama :lol::lol::lol:

i da , da ne zaboravim od Volva imam bruku nekih certifikata i nagrada za prodaju , onda imam certifikate za After sales/postprodaju , dijagnostika na Vadis / Vida isto tako i oooooo da ne nabrajam dalje

Ako kome treba kakav kamion , gradjevinska masina ili tome slicno tu sam , u medjuvremenu profesionalno poliram autice :D
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Srednja Elektrotehnicka Nikola Tesla, BL
Koledz Bunker Hill, MA - Smjer IT Security & Administration
Cisco Certified Network Professional (CCNP)
Microsoft Certified Systems Administrator(MCSA)
Zyxel Certified - Internet Security
Zyxel Certified - Network Switches

radim kao administrator/predavac/webmaster u jednoj informatickoj kuci u BL :)

jesil ti momak zavrsio predskolsko :lol: sala :cool: :cool: :icon_exclaim:
 
Srednja Ekonomska skola i radim u racunovodstvenoj agenciji 6 godina!Tako kome sta treba sto se tice firmi :icon_smile:
 
edo_benz je napisao(la):
erve34axim je napisao(la):
Srednja Elektrotehnicka Nikola Tesla, BL
Koledz Bunker Hill, MA - Smjer IT Security & Administration
Cisco Certified Network Professional (CCNP)
Microsoft Certified Systems Administrator(MCSA)
Zyxel Certified - Internet Security
Zyxel Certified - Network Switches

radim kao administrator/predavac/webmaster u jednoj informatickoj kuci u BL :)

jesil ti momak zavrsio predskolsko :lol: sala :cool: :cool: :icon_exclaim:

Jbg prvi PC dobio 1995te a odma nakon elektro krenuo raditi u Urbanistickom zavod RS kao sistem administrator, pa onda firma placala sve ove certifikate moje bilo samo da pohadjam :D A faks igrom slucaja dobio stipendiju tamo :)

Ako neko nudi bolji posao mogu i CV da okachim hahahahahah :D

Inace sta god treba oko net/pc mogu da pomognem i pomazem po forumu :)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
edukacijsko - rehabilitacijski fakultet,,odsijek poremećaji u ponašanju..;)

ja glasam da tebe zaposlimo na ovom forumu, imaces posla preko glave. svaki clan neka izdvoji po 20kf i eto ti i dobre plate :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
edukacijsko - rehabilitacijski fakultet,,odsijek poremećaji u ponašanju..;)

ja glasam da tebe zaposlimo na ovom forumu, imaces posla preko glave. svaki clan neka izdvoji po 20kf i eto ti i dobre plate :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: joj suti zivota ti,ionako je posla preko glave :cool::cool:

zaboravi napisat ........zaavrsio sam srednju saobracajnu skolu,smijer tehnicar za tehnicku ispravnost motornih vozila;)
 
Član
lijepi moj fax, ne moram nigdje nista ici trazit gledat, sve informacije dostupne na netu. cak i nema oglasne ploce, sluzi samo da postave raspored nastave po godinama :D sve potvrde, prijave ispita, rezultati itd, isl dostupni preko interneta :icon_biggrin:
 
emir_89 je napisao(la):
lijepi moj fax, ne moram nigdje nista ici trazit gledat, sve informacije dostupne na netu. cak i nema oglasne ploce, sluzi samo da postave raspored nastave po godinama :D sve potvrde, prijave ispita, rezultati itd, isl dostupni preko interneta :icon_biggrin:

tako isto i ja, ne moram nigje ici traziti, gledati..kad znam da nigdje nema dostupnih informacija :lol:
 
Top