Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Član
zavrsio smijer elektronicar-mehanicar,radim u rtv servisu,pa kome sta rikne od tehnike-bujrum :icon_biggrin:
 
Zavrsio osnovnu :D zavrsio srednju zubotehnicku i upisao DIF - smjer sportski menadzment i sad trazim kakav posao da steknem radnu naviku a usput i zaradim :D :D :D
 
Član
Serviser Klima Uređaja i monter Centralnog Grijanja, sad polazem vandredno Prometnog Tehnicara, poslije vjerojatno ide Drzavni i polaganje svih kategorija... Od malena radim kao automehanicar sa bratom koji ima svoj obrt, pa tako da sam trenutno u tim vodama iz kojih planiram isplivati za neke 2-3 god, abd.... Mimo mehanike, radim kao DJ, u 2 cluba, i ovako gdje izgleti partiya, mimo mixanja malo sverc da se jos malo napuni buđet, tako da se uspije nekako izdeverat!. A dok deveram cekam ponovni natjecaj za Policiju, pa opet kazem abd postajem sprovoditelj zakona :) Ako jos tko ganja slicno, zna neke stvarke, informiran je dobro, moze me dodati na msn, ili fejs da se cujemo :)
 
Lexillium je napisao(la):
Radim u firmi koja se zove Dräger ,inače između ostalog servisiranje i atestiranje policijskih radara i alko testera:lol:

Nemojte me pitati kako ih možete lažirati(alko testere) jer vam neću reći:lol:

Uglavnom i kad me murija zaustavi davi me istim pitanjima:D

Dräger medical ?

Sto se tice mene, trgovina, konsalting, administrativne usluge, distribucija itd...
 
Lexillium je napisao(la):
Radim u firmi koja se zove Dräger ,inače između ostalog servisiranje i atestiranje policijskih radara i alko testera:lol:

Nemojte me pitati kako ih možete lažirati(alko testere) jer vam neću reći:lol:

Uglavnom i kad me murija zaustavi davi me istim pitanjima:D

A de ti nama reci...nece se prosiriti!:lol::lol::lol:
 
Član
Zavrsio srednju elektrotehnicku smer elektrotehnicar energetike. Zatim upisao saobracajni fakultet na kome sam 3. godina.... P.s. Moram primetiti da ima ljudi sa raznovrsnim zanimanjima od kuvara do ekonomista, tako da na forumu mozes naci sve sto ti treba;)
 
Član
Zavrsio za konobara, prvo sam radio u pekari razvozio leb i robu, sada radim u firmi
teloptic u skladistu, vozam viljuskar i pakujem robu, nadam se boljem poslu
sve ponude dobro dosle :cool:
 
Početnik
zavrsio za automehanicara,trenutno neradim nigdje,ali brate petljam se u sve,OD RODJENJA DO UKOPA:D znaci,mjesam malter,motam zicu,salujem,stiropor fasade,krecim,popravke svega i svacega,zaj*ajem komsije i tako to..ma nema sta neradim a nizasta nisam majstor,al i ne fuserim:lol::lol:
 
Srednja Elektrotehnicka Nikola Tesla, BL
Koledz Bunker Hill, MA - Smjer IT Security & Administration
Cisco Certified Network Professional (CCNP)
Microsoft Certified Systems Administrator(MCSA)
Zyxel Certified - Internet Security
Zyxel Certified - Network Switches

radim kao administrator/predavac/webmaster u jednoj informatickoj kuci u BL :)
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Srednja Elektrotehnicka Nikola Tesla, BL
Koledz Bunker Hill, MA - Smjer IT Security & Administration
Cisco Certified Network Professional (CCNP)
Microsoft Certified Systems Administrator(MCSA)
Zyxel Certified - Internet Security
Zyxel Certified - Network Switches

radim kao administrator/predavac/webmaster u jednoj informatickoj kuci u BL :)
Đes ti to pokupovao da i ja odem, da se ne zezam :D
Xd
 
Član
Srednja graficka skola, Ilidza
Ekonomski fax, sad treca aBd

Radim u Coca Cola.i u proizvodnji. Sad aBd prelazim u racunovodstvo.

p.s.

Radim na etiketirci u koli, tj. na staklenim flasama za kafice. Spadajul etikete:D
 
Član
Upisao 4. godina srednje, smer Elektrotehnicar racunara. Radim sve i svasta i susrecem se sa svim i svacim, jedino sto drogu ne dilujem i ne konobarisem, gde ima para, eto me, al nisam bankar :) Znaci, masine raznorazne, mehanika, elektronika i struja uopste, specijalnost auto-instalacija i slicne stvari, strucnjak za male napone DC do 24v, osvetljenje diodama, profesionalac sa kompjutere i vracanje hakovanih internet naloga, programiranje i web programiranje za ubijanje dosade, i neizostavno >>> kreativno farbanje i lakiranje stolarije kao hobi, sto se automobila tice, u sta god sam se dosad petljao, nisam nista pogresio i sve je uvek proradilo :lol: Ako treba pomoc oko racunara ili elektronike, tu sam...

P.S. Il da se farba neko drvo xD
 
erve34axim je napisao(la):
Srednja Elektrotehnicka Nikola Tesla, BL
Koledz Bunker Hill, MA - Smjer IT Security & Administration
Cisco Certified Network Professional (CCNP)
Microsoft Certified Systems Administrator(MCSA)
Zyxel Certified - Internet Security
Zyxel Certified - Network Switches

radim kao administrator/predavac/webmaster u jednoj informatickoj kuci u BL :)

shtreber :D
 
vw_damir je napisao(la):
Srednja graficka skola, Ilidza
Ekonomski fax, sad treca aBd

Radim u Coca Cola.i u proizvodnji. Sad aBd prelazim u racunovodstvo.

p.s.

Radim na etiketirci u koli, tj. na staklenim flasama za kafice. Spadajul etikete:D

Ma vidim ja neko fuseri te etikete,nisi ni uzeo za flasu,ono se vec odlijepilo!:lol::lol::lol::cool:

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Pa...evo da krenem..."pik,ja prvi"- hehe...
Zavrsio srednju skolu u Tuzli - smjer- "CARINSKI TEHNICAR"
Zavrsio fakultet u Tuzli - FAKULTET ZA TJELESNI ODGOJ I SPORT (DIF)
Upisujem magistarski na istom fakultetu,koji pocinje od oktobra!

Zaboravio sam reci...da radim kao kosarkaski trener mladjim selekcijama i da imam svoj privatni klub (K.K.FENIX)!:cool:
 
Top