Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Citao sam ovu temu kroz par stranica,dosta ovoga je istinito.Kao npr.da je forum avlija,vrijedjanje,ma da ne nabrajam..Evo noke je dao par finih prijedloga..;)
Sta je najgore,ovi momci,ljudi koji bas bas znaju nesto u autima sve manje vremena provode na njemu tako da ne mogu pomoci nekom kada mu zatreba nesto ozb..Kvarovi razni i savjeti :icon_confused:..Onda kada vidim na toj temi gdje "jadni covjek" pita sta mu je na autu,zabrine se kaze neko tipa jest fino vrijeme,ima li tu kise,ili otidji majstoru..Zasto ne zaobidje tu temu..??.Zasto pise uopste..?.To mi ne moze biti jasno :icon_mad: :icon_mad:
Vjerujem da admini imaju puno posla i obaveza svakakvih..Mozda bi valjalo jos koji novi admin..??.Mozda ja grijesim,ali to je moj prijedlog neki..:icon_smile:
 
Član
Forum je dosta da kazemo "PAO" ne toliko dole ali ipak jeste.

Zbog takvog posla i mogucnosti nisam ulazio na forum pa da kazem oko 12-16mjeseci, (Ulazio ali na par minuta ).
U tom vremenskom periodu koji nisam bio ovdje ,dosta se stvari promjenilo, dosta stare raje vise nikako ne pise nista.
Nema vise onih dobrih starih tema iz kojih si mogao da izvuces nesto poucno, da nesto naucis "aha pa i ja bi ovo mogao da napravim" .

Dosta tu nekih novih clanova vidim u zadnje vrijeme od kojih "nema puno hljeba" . "Da se gadjamo lizalima "

Gdje je jedan Trizex koji je imao mnostvo dobrih i zanimljivih tema, momak koji zna da radi i oko struje i oko mehanike koji hoce pomoci svakome..
Gdje je Lover,koji je imao perfektnu garazu..
Igy koji je postavljao teme ,koji je pomagao ljudima...

I naravno ovi clanovi koji sada pisu u ovoj temi :)

Da ne nabrajam sada clanove jer bi trebalo sat vremena...

Neznam u kome je zakazalo to sve, shvatam da i ovo vrijeme utice na sve to gdje neces raditi nista na autu..
Ali kad uzmem teme od 2008 godine i ove kraj 2011\12 ogromna razlika...

Nadam se da ce poceti ABD da radi forum kao u stara vremena...;)
 
Član
Got2b je napisao(la):
Forum je dosta da kazemo "PAO" ne toliko dole ali ipak jeste.

Zbog takvog posla i mogucnosti nisam ulazio na forum pa da kazem oko 12-16mjeseci, (Ulazio ali na par minuta ).
U tom vremenskom periodu koji nisam bio ovdje ,dosta se stvari promjenilo, dosta stare raje vise nikako ne pise nista.
Nema vise onih dobrih starih tema iz kojih si mogao da izvuces nesto poucno, da nesto naucis "aha pa i ja bi ovo mogao da napravim" .

Dosta tu nekih novih clanova vidim u zadnje vrijeme od kojih "nema puno hljeba" . "Da se gadjamo lizalima "

Gdje je jedan Trizex koji je imao mnostvo dobrih i zanimljivih tema, momak koji zna da radi i oko struje i oko mehanike koji hoce pomoci svakome..
Gdje je Lover,koji je imao perfektnu garazu..
Igy koji je postavljao teme ,koji je pomagao ljudima...

I naravno ovi clanovi koji sada pisu u ovoj temi :)

Da ne nabrajam sada clanove jer bi trebalo sat vremena...

Neznam u kome je zakazalo to sve, shvatam da i ovo vrijeme utice na sve to gdje neces raditi nista na autu..
Ali kad uzmem teme od 2008 godine i ove kraj 2011\12 ogromna razlika...

Nadam se da ce poceti ABD da radi forum kao u stara vremena...;)

Koliko ima raje te sto uopste nije online skoro pa nikako...Jos malo pa nece imati ko dati dobar savjet i rijesenje nekog kvara,problema ili dati neku bolju temu..Old´s vw never die ili one teme tipa objasnjenja vozila,karakteristika i dr..
 
Član
Ubacite jos administratora, to mi nekako izgleda najbolje. Cim neko krene da se kurci odmah ban i to je to.
Teme koje nemaju bas nikakve veze sa auto-moto svijetom odmah brisati i autorima teme opomena a poslije toga ban.
Kad nekom date prst on hoce cijelu ruku. Zato momci samo CVRSTA RUKA (DIKTATORSKA:lol:)
 
Član
Mislim da ima malo i onoga sto je u ljudskoj prirodi "eh nije vise ni forum kao sto je nekad bio", ali definivno ima neke razlike. To sam primetio jos odavno recimo krajem 2010. da je nekako odjednom manje kvalitetnog sadrzaja, ranije si u ove "sitne sate" mogao procitati nesto pametno i videti update nekog projekta. Sada je toga malo manje ali nije slucaj samo na ovom forumu. Kvalitet je malo opao, generacije koje dolaze su malo cudnije i to je tako, za sve je kriv FB.

P.S. Mislim da je generalno opalo interesovanje za tuningom i van foruma, primera radi ove godine sam se max 2-3 puta potegao sa nekim nepoznatim na semaforu, dok je ranije to bio cest slucaj bilo je tig gradskih trkaca koliko hoces. Sad svi gledaju nesto ekonomicno, efikasno i sl, a ovi sto imaju nesto jace od toga vise predju km pesaka nego autom u toku godine.
 

MTR

Član
djaba se pise , treba nesto uradit , imate dosta primjera na netu ( drugi forumi ) bez punog imena , datuma rodjenja i mjesta nema pisanja po forumu , gosti NE mogu niti citat niti pisat sranja po forumu itd itd ....steta je da se ovdje nakupilo puno seratora al sta ces taka' nam drzava , neobrazovano , nepismeno , neodgojeno , trpaju se gdje im nije mjesto , usao jednom u servis i misli da zna sve o motoru , mjenjacu i jos se udostoji da komentarise i daje savjete .
Ima tu dosta momaka koji bas rade u servisima al jok ono sto napisu jeste kako valja i onda se navale ovi sto "znaju" :D
 
Član
Forum je virtuelni svijet, gdje svaki pojedinac moze da brblja o cemu god poželi, bio upravu ili ne i bez da za to snosi bilo kakve posljedice.
Cesto su u tom svijetu svi nekakvi vrhunski majstori, poznavaoci mehanike i komplene materije, mogu ući u samu dubinu teorije relativiteata i razložiti te ju objasniti na molekularnom nivou...jer u virtulenom svijetu vaš najveci prijatelj je googl.
Takođe taj isti svijet pojedinci koriste kao ispusni venitl jer su u razredu bili najmanji, najslabiji i niko nikad ih nije volio.
Dakako, svi ti pojednci koji ovaj virtuelni svijet koriste da bi živjeli neki drugi život, su u svom stvarnom, surovom svijetu, potpuni promasaj,nikogovici koje niti prve komsije ne primijete (osim ako imaju JAP i/ili Ground Zero) i sušta suprotnost onog za sta se predstavljaju, totalno nisu vrijedni pomena i stoga ti isti kad se susretnem/o sa njima, gotovo uvjek promrljaju svoje ime/nick, da njihov scam ne bi bio provaljen.
Rezime...svi ovi keyboard warriori su totalni luzeri ili ti ga suckersi u svom malom, beznacajnom, bijednom zivotu i kad se izloguju sa neta i ustanu sa stolice, nemaju vise ni onog jednog jedinog googl prijatelja, i tad, ostaju samo sa sobom, bijedni i depresivni jer istina je ono sta ih najvise boli!


LP,

Suki
 
Član
Ja nisam relevantan, jer sam se ovdje uclanio tek oko prije mjesec dana, ali samo sam htio reci da ova tema ovdje je kopija mnogih tema na drugim forumima.
Jos sam clan na 2 foruma, jedan hrvatski i jedan britanski, i mogu da kazem kako i tamo vlada stav da je tuning scena imala neki vrhunac oko 2008-2009 i sada je u blagom padu, sto zbog krize, sto zbog nekih "novih trendova".

Mozda bude bolje ko zna :icon_biggrin:
 
Član
Rezime svega je da se glupe teme i postovi "prijavljuju" (a to je obaveza članova), te da će admini/moderatori to sankcionisati/ izbrisati/ lokovati itd...

ovdje se 18 stranica samo ponavljate i govorite što je već neko prije reko i nemaa potrebe da se ponavljate ;)
 
Legend
zlajaaa je napisao(la):
Rezime svega je da se glupe teme i postovi "prijavljuju" (a to je obaveza članova), te da će admini/moderatori to sankcionisati/ izbrisati/ lokovati itd...

ovdje se 18 stranica samo ponavljate i govorite što je već neko prije reko i nemaa potrebe da se ponavljate ;)

upravo
treba ocekivati ubrzo neke promjene
bravo za igya koji je postavio temu
bravo za moderatore koji su stali u odbranu foruma
bravo za edu koji je kao najveci autoritet ovdje javio se i rekao par pametnih
zamolio bih sve clanove da se aktiviraju, pocnu prijavljivati, koristit sve opcije foruma i pridrzavat se pravila
jedino tako mozemo napravit ovaj forum boljim, gdje se svi mozemo virtuelno druzit i razmjenjivat informacije i iskustva..

LP
 
Član
Dzaba banane kad ce se opet forum svest na novosti koje postavlja dpower i na oglase... Dosta ljudi se zasitilo monotonijom, otislo. Dosta ih je uvrijedjeno, te sad pljuju forum. I treba tako, kad je dopusteno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top