Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Edo prije svega i ostali administratori-moderatori ako vas ima uopste?
Lik vec par dana laje na sve zivo na forumu, psuje Boga, jebe mater svakom clanu koji mu se suprostavi, a dobije samo post sljedeca psovka ban!
To nikad nije tako islo, psovka ban 24h sljedeca trajni i cao

Na forum se nakupilo brdo djece, vise od pola aktivnih clanova nemaju ni vozacke a kamoli vlastiti auto, a sole pamet ljudima koji su 0-24h za volanom, upustaju se u rasprave sa ljudima koji od tog posla zive, jer su oni to nesto procitali na internetu...

Sve vise i vise dobre raje odlazi sa foruma, prvi ja, evo govorim u svoje ime, novo auto sam kupio ima 4-5 mjeseci jos ga nisam predstavio, a nekad sam letio da istu minutu napisem nesto.....

Treba uvesti malo reda, svaka druga tema je spam, nema par postenih proekata, i ovo malo sto ima drugi blate po njima, i to oni koji u zivotu nisu ni sarafa stegnuli...

Sav tuning se sveo na OEM
Ne vidim tu nista pogresno, ali ako je neko stavio neki drugi branik a da nije fabricki odmah ide u antituning temu, cemu onda naziv tuning, ni ja ne volim neki drugi pravac, ali brate mili ne serem ako je neko stavio nesto od nekog renomiranog proizvodzaca, njemu se svidza i ok, al jok ovde je sve fuj na sta lici, samo spusti, zatamni, stavi rs-ice,

Admini rastresite se malo, mislim da je krajnje vrijeme da se dovede forum u red, jer vec dugo vremena propada, dok sam i sam pomagao pri uredzenju bilo je sveg,a i znam da nije lako izboriti se ali treba se truditi, Edo uvedi par novih moderatora, nek se zadaju malo, mislim da jos uvijek ima nade da se forum izvede na pravi put....
 
Član
Mislim da je i dzaba pisati vise o tome.
Odavno je jecina "pameti" ovog foruma i onoga sto je vredilo ista otislo ili samo posmatra a sve je vise clanova kao ona golf 2 kako vec sto je stavljao raznorazne motore golfa...
A momke koje znam LICNO s street raceova s kojima sam pio pivo i jeo cevape i takmicio se sada uopste ne vidjam na ovom forumu a prije se sve dogovaralo ovde?
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja bih nesto ko i napisao, al dobit cu ban pa cu samo jos vise popizdit i pokvarit sebi dan :D
 
Potpuno se slazem s IGy-jem forum je na rubu propasti.
Svaki put udjem da procitam nesto korisno i zanimljivo,a svaki put 15-ak stranica spama,ruganja na neciji racun,zajebancije.
Pravi tuneri i zaljubljenici vise niti postaju niti predstavljaju automobile....
A i to za stenadiju je covjek apsolutno u pravu...ovdje se svaki dan postavi 10 pitanja kako otvoriti vrata na golfu 2,nitko ne zna za google samo bzvz se gomilaju glupe teme...takvim i slicnim likovima bih dijelio banove svaki dan....
Neznam mozda je vama u interesu imati sto vise clanova,u to ne ulazim,ali zbog toga se i ovaj forum sveo na ovo sto je sad....
 
Član
Mislim da ovakvim ljudima i nije mjesto na forumu (Jetta GTD) očigledno neki umobolni frik koji nema blage veze o životu,te na najniži mogući način pokušava da isprovocira forumase sa tim smećem od insana "Mladić" i ta ostala kompanija će dobiti kakvu takvu kaznu iako im je i to preblago za sve što su uradili bosanskom narodu, al

:icon_exclaim:

Igor je sto se mene tiče upravu ja nisam nesto previse pisao po forumu otkako sam se prijavio na isti al sam uvijek tu svaki dan da procitam neku novost ili neki problem da iznesem koji cemo pokusati skupa rijesiti ili ako ti niko ne pomogne nece ni odmoci.

Lijep pozdrav,
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Potpuno se slazem s IGy-jem forum je na rubu propasti.
Svaki put udjem da procitam nesto korisno i zanimljivo,a svaki put 15-ak stranica spama,ruganja na neciji racun,zajebancije.
Pravi tuneri i zaljubljenici vise niti postaju niti predstavljaju automobile....
A i to za stenadiju je covjek apsolutno u pravu...ovdje se svaki dan postavi 10 pitanja kako otvoriti vrata na golfu 2,nitko ne zna za google samo bzvz se gomilaju glupe teme...takvim i slicnim likovima bih dijelio banove svaki dan....
Neznam mozda je vama u interesu imati sto vise clanova,u to ne ulazim,ali zbog toga se i ovaj forum sveo na ovo sto je sad....

Vjerujem da mnogi nece pa napisu ni tacku sta su radili na autu radi ove mladje raje, koja je popila svu pamet svijeta. U "ono" doba se tacno znalo ko sta zna da RADI i uvijek se ako negdje zapne cekao odgovor tog Nekog ili jos ljudi koji se RAZUMIJU u to nesto. Danas svako sve zna. Od brusenja glave motora do ljepljenja karbon folije na krov, i to da se ne odlijepi nakon mjesec :D

Evo primjet /prije/:

mehanika - edo_16, nismo, alen_p...
ice - muha, fele
elektronika: igy, emirex
........................................................

Nema vise ni onih slucajnih okupljanja ni druzenja, sve je to na qyurac nalik...

Je li tako ili...?
 
Član
IGY ima pravo, i meni se vise ne dolazi na forum jer npr. svakih 2-3h posjetim forum imam po 3-6 neprocitanih "STRANICA" postova. Buduci da je 90% toga spam samo odem na "OZNACI KAO PROCITANO" jer nema koristi ovdje citati.

Dobronamjeran savjet koji ce mozda smanjiti posjecenost ali povecati kvaliteet jeste ... ne trebam niti pisati zna se uslov dobrog kvaliteta.
 
Vrlo lako se forum dovede u red. Bolje 20 normalnih članova nego 20000 "svakakvih".
Uvedite jednostavno rigorozne mjere, sve smeće od rasprava ubacit u offtopic, a u ozbiljnim temama ( kojih na sreću još ima) za i najmanji spamerski post dodjelit nagradu trajni ban . Eto ...
 
Član
Nece se to promjeniti jer je cilj foruma postovi, teme i broj clanova naravno, ali mislim da s emoze naci neki balans.
 
Član
Davno ispričana priča, koliko sam shvatio ovdje je bitna količina ljudi a ne kvalitet foruma, tako da....

70%+ljudi koji uistinu rade velike zahvate na svome autu i trude se, ne bi palo na pamet ovdje predstaviti vozilo i sudjelovati aktivno...

xxx puta su mnoge teme sa ovoga foruma završavale po susjednim forumima gdje se ljudi ismijavaju, no to je očigledno ovdje ok.

Ja sam često na forumu, samo 90% vremena odmaram mozak.... što pričati sa ljudima kojima je Sirena = Svirena, Felga=Feluga itd..,... a to je još najmanji problem.

I da predstavim auta?? Ne bih da me puškom tjeraju.
 
Član
stranice ovog tipa zive i zaradjuju od klikova tj. posjetitelja. sto je vise ljudi prisutno na sranici, to je vece ineresovanje firmi za reklamiranje a reklame = €. eh sad fazon je samo u tome da li je svrha foruma zarada ili druzenje clanova zbog zajednickih ineresa, a u ovom slucaju to su automobili, tuning i sve vezano za to. ako je ovo drugo onda treba samo ocistit forum od ovih budala i bice sve OK.
 
Član
Dino je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Potpuno se slazem s IGy-jem forum je na rubu propasti.
Svaki put udjem da procitam nesto korisno i zanimljivo,a svaki put 15-ak stranica spama,ruganja na neciji racun,zajebancije.
Pravi tuneri i zaljubljenici vise niti postaju niti predstavljaju automobile....
A i to za stenadiju je covjek apsolutno u pravu...ovdje se svaki dan postavi 10 pitanja kako otvoriti vrata na golfu 2,nitko ne zna za google samo bzvz se gomilaju glupe teme...takvim i slicnim likovima bih dijelio banove svaki dan....
Neznam mozda je vama u interesu imati sto vise clanova,u to ne ulazim,ali zbog toga se i ovaj forum sveo na ovo sto je sad....

Vjerujem da mnogi nece pa napisu ni tacku sta su radili na autu radi ove mladje raje, koja je popila svu pamet svijeta. U "ono" doba se tacno znalo ko sta zna da RADI i uvijek se ako negdje zapne cekao odgovor tog Nekog ili jos ljudi koji se RAZUMIJU u to nesto. Danas svako sve zna. Od brusenja glave motora do ljepljenja karbon folije na krov, i to da se ne odlijepi nakon mjesec :D

Evo primjet /prije/:

mehanika - edo_16, nismo, alen_p...
ice - muha, fele
elektronika: igy, emirex
........................................................

Nema vise ni onih slucajnih okupljanja ni druzenja, sve je to na qyurac nalik...

Je li tako ili...?

Napokon dobra i korisna tema :cool: pa kud ces dalje kad ni administratori ne predstavljaju auta, trema PROJEKTI zaboravljena, sve vise i vise off-a...
 
Putovanja.ba
Administrator
Vremena se mijenjaju, ljudi koji su nekad bili tu imaju i druge obaveze, a ovo im postaje nebitno zbog ovih novih koji su otekli od pameti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top