Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa zato ti i sluzi off topic ;) .....evo ovaj zax nasao nesto srati za daria ima 4 poruke i kaze ja sam ovdje vise prijavljen a tek se u decembru prijavio pamet mu je prava ..........sere nesto sto dario ima/imao golfa pa sta ??? a da je imalo pametan pogledao bi garazu i vidio da je to dario (NEXUS) davno prevazisao i uezo skodu .....vidim banovaliste ga eh tako treba nije forum za takve osobe
 
N

nenad

Sta se desava sa forumom ??? Procitajte malo zadnjih 5 stranica, postali ste papci, razmazena derista koja neke licne probleme i frustracije iznosite na forumu! Sta to nekoga treba drzati "ko malo vode na dlanu" jer zna dosta o autima, ima iskustva, a gleda samo kako da koga podjebe, da izazove svadju, nazove ga seljakom, raduje se sto se neko slupo, i treba mu tako jer je mamin sin itd. Prepucavate se godinama oko istih stvari, pljujete jedni druge pa ste onda jarani kada treba zajebavati nekog treceg! Nemojte me vuci za jezik vise! Zna se godinama ko koga ne voli, ko koga mrzi i koga ceka na zicer da ga ismijava jer je nesto radio na autu a nije po volji "citaoca" Nemojte da navodim imena, svi cekaju da neko nesto pogrijesi pa da ga ismijavaju a ne da kaze ej ne kaze se to tako ili ne radi se to tako vec evo ovako! Jebo ti ovakav narod vise, niko vam ne udovolji! Sad nek me neko banuje zbog psovanja i vrijedjanja :icon_mad:
 
Član
slazem se sa nenadom u potpunosti. kad god sam pisao neki prijedlog, uvijek sam naglasavao RAVNOPRAVNOST za sve clanove. kako onom sa 1 postom, tako i onom sa 1001. ako spam nije dozvoljen ovom prvom, ne moze se progledati ni ovom drugom, bez obzira koliko doprinosi forumu. svaka cast svima, ima fkt clanova koji dosta znaju o raznim stvarima, ali niko sebi ne moze dati za pravo da pod*ebava nikoga, pa ni npr. edo koji je vlasnik foruma, ako sam dobro upucen (al nije ni bitno).

poenta svega, ako je neko debil, seljak, kreten, papak i sta vec ne, zasto ga podjebavati i pisati mu to. ako je otvorio glupu temu, ima opcija PRIJAVI i prijavite adminima, pa ce je zakljucati ili obrisati (kad smo kod ovoga, moje misljenje da mnoge teme treba odmah brisati a ne samo zakljucavati). nego draze nam uzet pa podjebavat tog nekoga, samo neka se nesto desava...
 
Legend
Benny_BMW je napisao(la):
pa zato ti i sluzi off topic ;) .....evo ovaj zax nasao nesto srati za daria ima 4 poruke i kaze ja sam ovdje vise prijavljen a tek se u decembru prijavio pamet mu je prava ..........sere nesto sto dario ima/imao golfa pa sta ??? a da je imalo pametan pogledao bi garazu i vidio da je to dario (NEXUS) davno prevazisao i uezo skodu .....vidim banovaliste ga eh tako treba nije forum za takve osobe

nisam procitao sta je napisao, ali izgleda da je prerovio moju garazu da dokaze da je duze na forumu, a nije...
Izgleda da su on i ovaj mediteran u nekom talu pa se zale za temu koja je otvorena, i kojih na isti fazon ima mali milion.
To je toliko napaceno da misli ako si administrator tuning foruma, moras voziti ferrarija nabrijanog po njegovom razmisljanju
Ali nema veze nece se vratiti vise na forum;)
 
Član
Drago mi je samo sto sam vidio neka stara imena u ovoj temi....ja licno ne pamtim kad sam postavio neku novu temu,a da budem iskren sad na ovaj forum udzem samo ponekad,mozda cak i jednom sedmicno ili cak ni jednom,a nekad mi je prvi klik kad upalim racunar bio na BHtuning...tako je to sto bi balasevic rekao u svojoj staroj dobroj pjesmi...."neki novi klinci"...danas dolaze,a nama starim ostaje samo da gledamo i sutimo....ja se bar tako sad ponasam....nazalost....a nekad je tako dobro bilo sa starom ekipom,da ne nabrajam znaju oni ko su...i VELIKI pozz za sve njih....drugovi moji...;)
 
Igy je postavio temu: "Sta se desava sa forumom?", pa evo da dam svoj kratki komentar i prijedlog kao aktivni clan ovog foruma.

Relativno dugo sam na ovom forumu, pa sam "donekle" upoznat sa trenutnim stanjem. Ima ovde dosta ljudi sa razlicitim stavovima i sad ako se u nekoj temi nadju da diskutuju to predje u svadju i vrijedjaje... ovaj forum treba shvatiti kao mjesto gdje se svi virtualno skupljamo i pomazemo jedni drugima oko auta koliko mozemo i znamo a i u drugim sferama zivota ako je to potrebno... slazem se sa pojedinim clanovima koji su konstatovali da neki daju sebi previse za pravo da govore sta zele... svugdje ce te na forumu procitati da kao clan foruma također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima... moderatori i admini su sastavili PRAVILNIK foruma koji smo svi prihvatili i slozili se sa time pri registraciji i toga se moramo pridrzavati u suprotnom sljeduje BAN, nema tu nista komplikovano ;)

Prijedlog: predlazem da se ukinu one teme chat, vicevi, smijesne slike... mislim da je to nepotrebno jednom tuning forumu... jedan ovakav forum sa ovom tematikom kao sto je "tuning" ima o cemu pisati a ne citati one gluposti na chatu... svi smo ovde dosli dobrovoljno, nema potrebe da se vrijedjamo... dosta vas se poznaje licno pa neke frustracije rjesavate ovde, nepotrebno.. dajte saberite se, niste mala djeca ;)
 
Član
@Nenad veliki potpis!!!!! forum je shvaćen kao "avlija"....pa se tako i ponašaju... No na kraju krajeva nije ni forum kriv što u BiH 80% mladih nema ni osnovno obrazovanje, a kamo li odgoj....pa svoju frustracije ovdje izbacuju van.

Morate biti striktni u svome poslu, dakle nema oprosta, na 1. znak zločestog ponašanja stavi IP ban... i nakon mjesec-dva, bude druga priča. Sretno u poslu.
 
Član
Nexus je napisao(la):
nisam procitao sta je napisao, ali izgleda da je prerovio moju garazu da dokaze da je duze na forumu, a nije...
Izgleda da su on i ovaj mediteran u nekom talu pa se zale za temu koja je otvorena, i kojih na isti fazon ima mali milion.
To je toliko napaceno da misli ako si administrator tuning foruma, moras voziti ferrarija nabrijanog po njegovom razmisljanju
Ali nema veze nece se vratiti vise na forum;)

Mediteran se pise sa velikim M

Osim toga ko si ti da nekoga optuzujes za talove. Administratore bez Ferrarija!
Odrzavas autoforum na kojem ljudi pitaju koji je najbolji nacin uzgoja punoglavaca u selima oko Tuzle i sad si se nasao tu da nesto kao ti repliciras. Stvarno si zaista! Da citas,kao sto ne citas,da pratis kao sto ne pratis,da radis svoj posao kao sto ne radis mozda bi vidio da sam jedan od 9% ucesnika ove teme koji je nesto konkretno napisao. Ne vidis,tebe je pogodilo to sto ti je neko spomenuo auto. Zato si sad ljut,a napokon si iskoristio i svoje supermoci pa banovao nekog. Uuu jbt,naklon do poda,ljubim ruke bla bla.
Ti kao administrator bi se trebao potruditi da pridoneses boljem radu foruma,da nam nesto novo pokazes sto ce nas zabaviti i zainteresovati a ne da se ponasas kao na ulici i bez razloga optuzujes uredne clanove foruma.

Hajde sad brzo tamo u opcije pa obrisi i pripremi podlogu za vecerasnje mokre snove dok budes banovao.

:123:
 
Legend
Mediteran je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
nisam procitao sta je napisao, ali izgleda da je prerovio moju garazu da dokaze da je duze na forumu, a nije...
Izgleda da su on i ovaj mediteran u nekom talu pa se zale za temu koja je otvorena, i kojih na isti fazon ima mali milion.
To je toliko napaceno da misli ako si administrator tuning foruma, moras voziti ferrarija nabrijanog po njegovom razmisljanju
Ali nema veze nece se vratiti vise na forum;)

Mediteran se pise sa velikim M

Osim toga ko si ti da nekoga optuzujes za talove. Administratore bez Ferrarija!
Odrzavas autoforum na kojem ljudi pitaju koji je najbolji nacin uzgoja punoglavaca u selima oko Tuzle i sad si se nasao tu da nesto kao ti repliciras. Stvarno si zaista! Da citas,kao sto ne citas,da pratis kao sto ne pratis,da radis svoj posao kao sto ne radis mozda bi vidio da sam jedan od 9% ucesnika ove teme koji je nesto konkretno napisao. Ne vidis,tebe je pogodilo to sto ti je neko spomenuo auto. Zato si sad ljut,a napokon si iskoristio i svoje supermoci pa banovao nekog. Uuu jbt,naklon do poda,ljubim ruke bla bla.
Ti kao administrator bi se trebao potruditi da pridoneses boljem radu foruma,da nam nesto novo pokazes sto ce nas zabaviti i zainteresovati a ne da se ponasas kao na ulici i bez razloga optuzujes uredne clanove foruma.

Hajde sad brzo tamo u opcije pa obrisi i pripremi podlogu za vecerasnje mokre snove dok budes banovao.

:123:

Pod prvo, zax-a nisam ja banovao jer nisam bio tu, te nisam procitao sta je pisao o meni, ali da jesam bio bi banovan trajno, a ne ovako na mjesec dana kao sto je neko i uradio. Druga stvar u ovih godinu dana koliko sam administrator nijedan ban nikome nisam dao, jer moja uloga admina ne spada u svrhu moderiranja foruma, vec odrzavanje istog, uvodjenja novih opcija, funkcija programiranja raznih stvari, ali usput i kada stignem vidim sta se desava i obrisem postove koji nisu napisani po pravilima. Zato druze popusti me fino i ne dizi mi pritisak molim te da ne bi morao uciti ovo banovanje:123:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
pa zato ti i sluzi off topic ;) .....evo ovaj zax nasao nesto srati za daria ima 4 poruke i kaze ja sam ovdje vise prijavljen a tek se u decembru prijavio pamet mu je prava ..........sere nesto sto dario ima/imao golfa pa sta ??? a da je imalo pametan pogledao bi garazu i vidio da je to dario (NEXUS) davno prevazisao i uezo skodu .....vidim banovaliste ga eh tako treba nije forum za takve osobe

nisam procitao sta je napisao, ali izgleda da je prerovio moju garazu da dokaze da je duze na forumu, a nije...
Izgleda da su on i ovaj mediteran u nekom talu pa se zale za temu koja je otvorena, i kojih na isti fazon ima mali milion.
To je toliko napaceno da misli ako si administrator tuning foruma, moras voziti ferrarija nabrijanog po njegovom razmisljanju
Ali nema veze nece se vratiti vise na forum;)

ma prerovio ti garazu,,,ili postove nasao neku sliku sa golfom 2 i napisao da se ti ko nesto kurcis sto si admin a vozas golfa 2 ...tako nekako :D
 
Član
čitam temu od prve stranice i samo šutim, pa evo da i ja jednu progovorim...

Svi ste iznijeli svoja mišljenja, jedni bi ovo jedni ono, a svi znamo da to tako ne može, jel se rodio onaj koji je svima ugodio ? nije...

Što se tiče foruma, forum je dobar, ovo sto malo koci to su novi nozbiljni clanovi urazsti od 13-16 godina( cast izuzetcima opet)

treba smanjit spam u onim temama gdje nije to nije dozvoljeno...
tema chat je dobra, ne sluzi ona samo za postove tipa "hahahah" "heheheh" itd... par puta sam napisao nesto i korisno u chatu...

i da sam neki od moderatora ovu bi temu davno pod katanac stavio... svaki drugi post proziva nekog .
 
Član
Ja bih samo jos htio da kazem clanu " SUKIJU " : Protiv tebe ja ljudino nemam nista , a sto se tice mog nick-a ovo mi profil koji sam se uspio registrovati ovdje na forum i sad bih dao da mogu zamjeniti nick na profilu al ne ide , zato pise ispod nicka ime i grad ... osim toga , imas decko malo zeznut karakter iako opet ti kazem svaka ti cast na znanju al ako dobijes ban dobijes ...


ZA SVE : ja drugacije gledam kad neko dodje novi na forum i krene " psovanje i vredjanje drugih ,clanova porodice i slicno " ono kontas novi je , ko ga *ebe ,banovat ce ga admini i to je to ,njega nema vise .. al isto tako morate priznati da je i drugacije kad jedan stari clan krene tako nesto pisati (nedaj Boze) ili vrijedjati napr. " koja si ti seljacina , majmune itd. " ... ja bih banovao prvog a ovog drugog upozorio i izbrisao postove ,pa jarane nastavis li trajni ban ... Bez uvrede ikome , al ovo je moje misljenje... ;);)
 
Član
nenad je napisao(la):
Sta se desava sa forumom ??? Procitajte malo zadnjih 5 stranica, postali ste papci, razmazena derista koja neke licne probleme i frustracije iznosite na forumu! Sta to nekoga treba drzati "ko malo vode na dlanu" jer zna dosta o autima, ima iskustva, a gleda samo kako da koga podjebe, da izazove svadju, nazove ga seljakom, raduje se sto se neko slupo, i treba mu tako jer je mamin sin itd. Prepucavate se godinama oko istih stvari, pljujete jedni druge pa ste onda jarani kada treba zajebavati nekog treceg! Nemojte me vuci za jezik vise! Zna se godinama ko koga ne voli, ko koga mrzi i koga ceka na zicer da ga ismijava jer je nesto radio na autu a nije po volji "citaoca" Nemojte da navodim imena, svi cekaju da neko nesto pogrijesi pa da ga ismijavaju a ne da kaze ej ne kaze se to tako ili ne radi se to tako vec evo ovako! Jebo ti ovakav narod vise, niko vam ne udovolji! Sad nek me neko banuje zbog psovanja i vrijedjanja :icon_mad:

Iskreno daleko najbolji komentar u ovoj temi. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top