Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ali budem ja njega pitao za zdravlje kad se vidimo u zivo...


SUKI .... sto se foliras ??? Popusi BAN kao i svi clanovi BHTuninga ,nekad pravedno , nekad ne ... isto kao i zivotu nije sve po loju ...


A da si pretjerao u podjebavanju za onog sto si reko da je seljak jesi , zasluzujes ban ...


Svaka tebi cast prijatelju ,al imam osjecaj da se qurcis to ti poznajes mehaniku i ostalo , pa ono " ko sam ja sam " .... mozda imam pogresan osjecaj ...



:icon_exclaim:
 
Član
a hajd sad kad smo poceli, jest malo off ali eto. sta ti imas od toga sto si napisao liku da je izgleda seljacina, ili sta vec. nista korisno od toga nemas ni ti, ni ostali citaoci ni on. samo se moze zakuhati.

nebitno sad jesil to ti napisao, neko peti, deseti, niti da li si upravu, fazon je da to nicemu korisnom ne vodi i od takvih stvari se treba suzdrzati. nadam se da si shvatio sta sam htio reci. i opet ponavljam, nemam nista protiv tebe, cak sta vise napisao sam i gore, vidi se da znas dosta stvari koje mogu koristiti ovom forumu. ali isto tako znas nekad i pretjerati u iznosenju "ovih drugih" misljenja, koja bas i nisu pozeljna na forumu.

nije nista licno, isto ovo bih napisao za bilo koga da je u tvojoj situaciji ;)

iskuliraj neke stvari. neke debile (neka mi halale na vrijedjanju :icon_biggrin: ) je bolje ignorisati, nego se upustati u raspravu s njima, koja dovodi samo do svadja i prepucavanja...
 
ovdje ima dosta ljudi koji bi svoje "znanje" skupo naplatili,brate dragi ne postoji tuning skola,nemas nikakvu diplomu za to sto znas i sto si naucio,a jos si dosao na forum...niko te nije tjerao,ako zelis pomoci,to je tvoja dobra volja i niko ti nije duzan platiti nista niti trpiti uvrede,omalozavanje...hvala Bogu takvi ljudi kad,tad napuste ovaj forum ;)

ovo govorim,jer sam i sam pomagao clanovima ovog foruma,sate i sate sam proveo radeci u PS-u,a imam obaveze i prava na forumu kao i svi ostali i ne znam zasto bi se to sad radi nekih pojedinaca mijenjalo :icon_rolleyes:
 
Član
evo i u ovoj temi koja bi trebala pomoci poboljsanju kvaliteta opet seru isti (vise postova) koji ustvari samo preljevaju iz supljeg u prazno. nista konkretno nisu rekli ali su napisali po deset postova.
nabili su po 2-3-5 hiljada postova i misle da je to mjerilo necega. to je najveci problem.
meni nije jasno zasto treba imati podforum chat. ko hoce da se dopisuje sa nekim ima privatne poruke,ima fb,skype,msn....
onda mi je bezveze sto npr ima 6 tema gdje se postavljaju slike i klipovi,pa onda vicevi.

jos nesto mi je sad palo na pamet. zasto garaze moraju biti u ovom obliku.
posto je 90% auta na forumu jos uvijek potpuno fabricko (izuzmemo li felge i neke dodatke sa autopijace) bilo bi bolje da clan koji vec zeli pokazati tatin,mamin ili svoj fabricki auto ima mogucnost da otvori garazu i da u jednom postu stavi npr 5 slika,kratki opis i to je to. garaza zakljucana,svi vide auto. smijesno je komentarisati neki std golf 2 (ili bilo koji drugi auto) i govoriti trebao bi ga spustiti,zatamniti ili extra je,sretno u nastavku a taj auto ni u sljedecih 6 hiljada godina nece doziviti neku transformaciju.
ko tjunira otvorit ce u projektima i vozdra,ali opet i tu treba paziti jer nije projekat zamjena ulja niti pranje na samousluznoj praonici.

tako bi se smanjio broj glupih postova i jos glupljih savjeta.

ovako kako je sad,vise lici na neki od mnogih neodredjenih foruma. jos samo da se recepti za kolace pocnu razmjenjivati.

p.s. Suki potpuno si upravu,internet huligani i majstori i ne razumiju nista drugo osim da im ukines net ili nekad uzivo upitas za majku,pomilujes rebro i sl.
 

ZaX

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ovdje ima dosta ljudi koji bi svoje "znanje" skupo naplatili,brate dragi ne postoji tuning skola,nemas nikakvu diplomu za to sto znas i sto si naucio,a jos si dosao na forum...niko te nije tjerao,ako zelis pomoci,to je tvoja dobra volja i niko ti nije duzan platiti nista niti trpiti uvrede,omalozavanje...hvala Bogu takvi ljudi kad,tad napuste ovaj forum ;)

ovo govorim,jer sam i sam pomagao clanovima ovog foruma,sate i sate sam proveo radeci u PS-u,a imam obaveze i prava na forumu kao i svi ostali i ne znam zasto bi se to sad radi nekih pojedinaca mijenjalo :icon_rolleyes:
postoje pametni ljudi kojim ne treba diploma i koji se puno razlikuju od cyber mangupa i naravno da bi naplatili,neki ljudi zive od toga ,a ne od piskaranja po forumu i naprdjivanja po cijeli dan i milion postova bezveznih.ves masina mi se pokvarila,kupujem police za granap,prodajem kravu..kokosku....sveli ste ovaj forum na kokosarenje i chatanje...suki svaka ti cast i podrzavam te u potpunosti
 
Član
badboy je napisao(la):
ali budem ja njega pitao za zdravlje kad se vidimo u zivo...


SUKI .... sto se foliras ??? Popusi BAN kao i svi clanovi BHTuninga ,nekad pravedno , nekad ne ... isto kao i zivotu nije sve po loju ...


A da si pretjerao u podjebavanju za onog sto si reko da je seljak jesi , zasluzujes ban ...


Svaka tebi cast prijatelju ,al imam osjecaj da se qurcis to ti poznajes mehaniku i ostalo , pa ono " ko sam ja sam " .... mozda imam pogresan osjecaj ...



:icon_exclaim:

mislis da ti opasan nick i avatar daju za pravo da mi se obracas takvim tonom i da stavljas vise interpukcijskih znakova za redom?

jedan ''?'' je dovoljan na kraju recenice frajeru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uostalom sta hoces ti koji *****, sta vičeš, sta dizes ton, Suki ima samo jedno veliko slovo u imenu, jako dobro cujem i jako dobro vidim/citam!

da, dajem si za pravo da kazem svakom sta ga sljeduje, kad bi tako svi radili svijet bi bi ljepsi, ne bi se spletkarilo ljudima iza leđa i slicno.
Imam duplo vise godina od prosjecnog iznosa godina na forumu i mogu 99% forumasa sklopiti od klipnjaca i krajnica da hodaju i budu pametniji i ljepsi nego sto to jesu.

pokusavam potpuno besplatno pomoci ljudima koliko je to moguce, uz određenu dozu mog prepoznatljivog sarkazma.
U same postove i konverzaciju pokusavam unijeti neku pozitivnu dozu ''podbadanja'' i humora.

Niko mi nije odgovorio kako covjek nam jebe mater svima klosarsku i dobije opomomenu a ja dobijem ban za nazivanje nekog ''seljacinom''.

Da se razumijemo meni se jebe za forumom i banom nego mi se nesviđa kad mi neko prodaje muda pod bubrege!
 
Administrator
-Suki- je napisao(la):
Al ok ima ovde jedan moderator sto koristi anonimno baniranje pa me ceka iza ćoška da mi za svaku zaljepi ban cim stigne....ali budem ja njega pitao za zdravlje kad se vidimo u zivo...nije da nesto prijetim nego me samo zanima nacin na koji ce rezgovarati i da li ce još jednom ,iskoristiti priliku da podigne svoj ego?

De nam reci koji te to moderator muci?
 
Član
povuci cu se iz ove rasprave za sad jer smatram da sam ja iznad toga i imam puno vece afinitete i prioritete u zivotu od foruma.
 
Član
ja sam prvi skrenuo paznju na to da je onaj lik dobio samo opomenu nakon onolikih psovki, meni je to iskreno smetalo,jer su mnogi dobijali ban za obicne gluposti.

Suki bio ovakav ili onakav morate priznat da sa zadovoljstvom otvarate njegovu garazu i gledate svaki update. Bilo bi dobro da ima jos ljudi koji se ne boje nikome nista reci. Za sada su to ovdje Suki i Zela
R e p o je isto otisao s ovog foruma jer mnogi nisu mogli podnijet njegov karakter, ali covjek je takav kakav jeste. Sada moram ici na cranshaft da vidim sta on radi sa svojim autom, bio ovakav ili onakav majstor je, i to vrsni rekao bih
 
Zax je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ovdje ima dosta ljudi koji bi svoje "znanje" skupo naplatili,brate dragi ne postoji tuning skola,nemas nikakvu diplomu za to sto znas i sto si naucio,a jos si dosao na forum...niko te nije tjerao,ako zelis pomoci,to je tvoja dobra volja i niko ti nije duzan platiti nista niti trpiti uvrede,omalozavanje...hvala Bogu takvi ljudi kad,tad napuste ovaj forum ;)

ovo govorim,jer sam i sam pomagao clanovima ovog foruma,sate i sate sam proveo radeci u PS-u,a imam obaveze i prava na forumu kao i svi ostali i ne znam zasto bi se to sad radi nekih pojedinaca mijenjalo :icon_rolleyes:
postoje pametni ljudi kojim ne treba diploma i koji se puno razlikuju od cyber mangupa i naravno da bi naplatili,neki ljudi zive od toga ,a ne od piskaranja po forumu i naprdjivanja po cijeli dan i milion postova bezveznih.ves masina mi se pokvarila,kupujem police za granap,prodajem kravu..kokosku....sveli ste ovaj forum na kokosarenje i chatanje...suki svaka ti cast i podrzavam te u potpunosti

dobrodosao na forum,cijenimo tvoju podrsku,vidim da si upoznat sa radom foruma ;)

znao je i clan Aldinshpura dosta toga,pa se nikad nije uzdisao iznad drugih,ali kad procitas njegov post,jasno ti je gdje si ti,a gdje je on...takvi nam clanovi trebaju :icon_sad:
 
Administrator
tvrdoglavi je napisao(la):
Zax je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ovdje ima dosta ljudi koji bi svoje "znanje" skupo naplatili,brate dragi ne postoji tuning skola,nemas nikakvu diplomu za to sto znas i sto si naucio,a jos si dosao na forum...niko te nije tjerao,ako zelis pomoci,to je tvoja dobra volja i niko ti nije duzan platiti nista niti trpiti uvrede,omalozavanje...hvala Bogu takvi ljudi kad,tad napuste ovaj forum ;)

ovo govorim,jer sam i sam pomagao clanovima ovog foruma,sate i sate sam proveo radeci u PS-u,a imam obaveze i prava na forumu kao i svi ostali i ne znam zasto bi se to sad radi nekih pojedinaca mijenjalo :icon_rolleyes:
postoje pametni ljudi kojim ne treba diploma i koji se puno razlikuju od cyber mangupa i naravno da bi naplatili,neki ljudi zive od toga ,a ne od piskaranja po forumu i naprdjivanja po cijeli dan i milion postova bezveznih.ves masina mi se pokvarila,kupujem police za granap,prodajem kravu..kokosku....sveli ste ovaj forum na kokosarenje i chatanje...suki svaka ti cast i podrzavam te u potpunosti

dobrodosao na forum,cijenimo tvoju podrsku,vidim da si upoznat sa radom foruma ;)

znao je i clan Aldinshpura dosta toga,pa se nikad nije uzdisao iznad drugih,ali kad procitas njegov post,jasno ti je gdje si ti,a gdje je on...takvi nam clanovi trebaju :icon_sad:

Momak je još uvijek tu na forumu. I rado pomogne opet, samo što nema dovoljno vremena za forum jer nije u državi. Mislim da trenutno radi na B. Istoku.
 
Legend
Da je Bogdo samo rjec o Aldinu (koga licno poznajem, i mogu reci da mi je hiljadu puta valjao i jako je dobar majstor i covjek prije svega)
Pored njega ovdje imate jos bar 20tak ljudi koje ja licno poznajem ali ne mogu da se "peglaju" sa ovim pametnjakovicima, jer misle da su najpamentiji.. govorim o ljudima koji samo citaju forum, ne komentarisu..
Pored njih, na nasu srecu (na srecu foruma) ima jos uvijek par ljudi koji koju pametnu napisu iako ih imaju jos 300 "u steku".. pa cu ovako javno pomenut ako mi dopustite Ligu, Essu, Srdjana SM, pa i Aldina itd itd.. ima tu jos puno ljudi , da ne nabrajam nece se naljutit sto ih nisam spomenuo.. ugl shvatate o cemu je rjec..

Evo ja sam dao vec 5-6 prijedloga niko mi nije ni odgovorio niti na jedan, moze li ili ne moze, zasto moze zasto ne.. (osim ovo za pretrazivanje).. ukljucite vise moderatora ljudi moji, ako vec ima kandidata, naucite ih da budu realni i da ne rade gluposti i poboljsali ste odmah za 10% rad foruma..

mislim da kvantitet a ne kvalitet u ovom slucaju nije bolja opcija, no razmislite jos jednom..
 

ZaX

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
dobrodosao na forum,cijenimo tvoju podrsku,vidim da si upoznat sa radom foruma ;)

znao je i clan Aldinshpura dosta toga,pa se nikad nije uzdisao iznad drugih,ali kad procitas njegov post,jasno ti je gdje si ti,a gdje je on...takvi nam clanovi trebaju :icon_sad:
citam ja odavno ,nego sam se tek sad registrovao.a sto to govoris u proslom vremenu,jel mozda umro taj?jesi li se ti mozda zapitao sta ce neki ljudi ,za koje ti je jasno da znaju nesto o automobilima ,pisati na ovom forumu ,kad se tu nalazi 98% nekih nadobudnih balavaca i nekih pametologa koji zive na forumu i jedva cekaju da bace svoj komentar na bilo sta, da bi dokazali neku svoju pamet ili rank na forumu ...ili sta vec... pola ih ovde ne zna tocak na autu skinuti a ne uraditi bilo kakav drugi zahvat .i kad vidim neke cigan varijante sto sami pokusavaju nesto, pa se pogube u svom neznanju onda idu kukanja i kilometri postova ovdje....
 
Administrator
@.noke: Čitaju se svi prijedlozi i radiće se na tome nešto veoma brzo. Ništa ne brinite što se tiče toga. Sve se redovno čita. I još prijedloga nije loše ako neko ima.

Možda i otvorimo neku temu samo za prijedloge.
 
Član
evo sta se desava sa forumom

http://www.bhtuning.com/otvaranje-trgovine-sta-kako-gdje-nabaviti-potrebu-stvari-t-81784-2.html#pid1200652

kontam hoce decko da otvori prodavnicu nekih dijelova ili nesto slicno kad ono granap/zadruga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top