SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

sta znaci onaj potpis vozaca prilikom prijave:reda radi,da vozim na svoju odgovornost,da neko ima moj potpis ili ....... (hajdemo MILIONAS)....... neznam samo za sta neko treba da odgovara pred drzavnim organima ako ja razbijem svoje auto na trci ili nedaj boze nikome.... obezbjedite gledaoce na sigurno vase clanove i narod koji se tu krece i napravite taj dan BUM a nemojte zavrsavati rijecima da neko kuka ,da igra reketa i da unistava ugled SR mozeli me neko napomenuti kada je neki les (ja ovo nisam rekao) napravio problem na EVENTU sem onog golfa2 kada se prevrnuo u Rajlovcu, bez ljutnje neznam kako je organizovati i skidam KAPU svakom ko ima muda da to uradi , ali ipak neradi se to za klikere,bez obzira na sve ja cu opet ici gdje god mogu i gdje me DJANKO PROFESIONALAC zovne.......OOOOOOOOOOOOOOO MUHA nepustam noga mi otrnula BMW je za deset samo pun:123:pun:123:JASA pun:123:svi PUUUUUUUUUNNNNNNNN:123::123::123: NEMOJ DA BI SE KO NALJUTIO!!!!!!!!
 

IGY

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ima li iko od organizatora da potvrdi ovo sto ljudi pitaju, ili da jednostavno zakljucamo ovu temu, ako ce samo clanovi pitati a vi nista ne odgovarati
znaci pitanja su
da li ce biti dB ? ako hoce ko je organizator-pravila
da li ce biti style? isto kao i za dB
da li moze full slick ako ne zasto ne?
da li se mogu auta koja su "sredzena" moci uci na prostor piste, ili ce morati biti parkirana izvan izvan piste?

da li je tesko organizatoru da odgovori na ova pitanja???
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

IGY je napisao(la):
ima li iko od organizatora da potvrdi ovo sto ljudi pitaju, ili da jednostavno zakljucamo ovu temu, ako ce samo clanovi pitati a vi nista ne odgovarati
znaci pitanja su
da li ce biti dB ? ako hoce ko je organizator-pravila
da li ce biti style? isto kao i za dB
da li moze full slick ako ne zasto ne?
da li se mogu auta koja su "sredzena" moci uci na prostor piste, ili ce morati biti parkirana izvan izvan piste?

da li je tesko organizatoru da odgovori na ova pitanja???

ocito, DA
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

MA ovo mi je smjesno ne potcjenjujem nikoga ali ne organizuu se race-ovi ovako ljudi!!
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Nemam nista sa ovim, al pricekajte malo. Ocito su ovdje 2 organizatora u saradnji, pa sad vjerujem kad nesto ovdje napisete, da to neko procita, pa pita onda nekog "odgovornijeg" kako to, pa taj mora zvati ovog drugog organizatora da pita isto to i onda se to pravo otegne. Mozda i stigne odgovor...
 

sUx

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

jargo je napisao(la):
sta znaci onaj potpis vozaca prilikom prijave:reda radi,da vozim na svoju odgovornost,da neko ima moj potpis ili ....... (hajdemo MILIONAS)....... neznam samo za sta neko treba da odgovara pred drzavnim organima ako ja razbijem svoje auto na trci ili nedaj boze nikome.... obezbjedite gledaoce na sigurno vase clanove i narod koji se tu krece i napravite taj dan BUM a nemojte zavrsavati rijecima da neko kuka ,da igra reketa i da unistava ugled SR mozeli me neko napomenuti kada je neki les (ja ovo nisam rekao) napravio problem na EVENTU sem onog golfa2 kada se prevrnuo u Rajlovcu, bez ljutnje neznam kako je organizovati i skidam KAPU svakom ko ima muda da to uradi , ali ipak neradi se to za klikere,bez obzira na sve ja cu opet ici gdje god mogu i gdje me DJANKO PROFESIONALAC zovne.......OOOOOOOOOOOOOOO MUHA nepustam noga mi otrnula BMW je za deset samo pun:123:pun:123:JASA pun:123:svi PUUUUUUUUUNNNNNNNN:123::123::123: NEMOJ DA BI SE KO NALJUTIO!!!!!!!!

MUSTAFA SAMO PUUUUUNNNN ,NESMIJE TI NIKO NISTA JA SAM REKAO :lol::lol::lol::lol: :123:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Vječito raspoloženi Muha (CAR AUDIO) rekao je DA u smislu organizacije db CUP takmičenja na trci u Živinicama 15.08.2010.

dakle, biće db cup na trci

i za sve potrebne informacije u svezi s ovim dijelom takmičenja obratite se na : CAR AUDIO ili Muhaaaaaaaa
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

eto kako su vec rekli ,
organizujemo i dB CUP,


po pravilima dB cup asocijaclicije,


ponudjene su 3 klase

Beginner A - ogranicenje 50HZ i auto moze biti upaljeno

Beginner B - ogranicenje 50HZ i auto moze biti upaljeno

Beginner open - nema ogranicenja 50HZ i auto NE moze biti upaljeno


kotizacija 20KM - mislim da je ovo fer cijena

nagrade

1 mjesto - 100% kotizacija iz klase
2 i 3 mjesto diploma ( a mislim da ce biti i pehari )

eto hajde sada da vidiom koliko ce Vas doci, uvijek je galama i na kraju budu 3 auta..


pravilnik na

dbcup.caraudio.ba

ko do sada se nije susretao evo jos jednom tabela koja odredjuje klasu

dbCup_tabela.JPG
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Pise 9:00 - 11:00 - prijem i tehnicki pregled automobila, vjerovatno onda do 11h :icon_biggrin:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

cika Muha...hvalla...zar je bilo toliko tesko da dogovori i DB drag...u svakom slucaju...dolazim ako budem registrovan.... :D imate makSuz pozdrav
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

dolazimo, jedno auto je sigurno , samo da probamo osposobiti jos koje za db
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Sto ovaj jargo moze pametovati to nije normalno, covjek bi rekao da je to bas profesionalac :D

Ibiza je u zivinicama opet na 150 nitra :D ako izdrzi do tada :D
 
Top