SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

VR6Boki je napisao(la):
Valjda dozvole, ne znam zasto ih uopste zabranjuju, ipak je trka, a i trkaci slik nije nista manje kvalitetan od DOT guma :icon_biggrin:

Trkaci slik i dot guma ako mislis na polu slick su po gripu slicni,s tim da ja imam samo full drugih nemam pa ne mogu birat koje cu hahaha,tako da molim org da odg na ovo pitanje tj da dozvoli i ove gume,jer ako cemo gledati da auta budu street legal,onda ne dajte da iko vadi klupe iz auta, da olaksavaju auta , da sve radi na autu itd ;)
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

daj poguraj te ovaj DB i staJling...da i mi nadjemo svoje mjesto...kao i do sad nek taj dio snosi CARAUDIO...nista im nece falit...samo treba nazvat i pitat...mogu oni to...lijep pozdrav
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

muha je napisao(la):
mislim da bi se mogao i dB organizovati, imaju 3-4 mjerna uredjaja, da upotpunimo i ovaj dio eventa...


ako sta za javite se, pa bi mogli nesto i organizovati..


samo nemojte da bude opet 3 takmicara .

za nagrade bi nesto smislili ako nista barem diplome a za nagrade standardno kotizacije u fond..

evo covjek se nudi da pomogne...
samo sto izgleda niko od organizatora nije zainteresovan il nije u mogucnosti da odgovori na pitanja takmicara il posjetitelja..sve jedno

:cool::cool::cool:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

HONEY je napisao(la):
ma ne brini, uvjek se preuvelica sa najava o pregledima i strogom pravilniku, a sve je to tu reda radi

ono sto oni treba da pogledaju je osnovne stvari, da nesto nije puknuto, otpalo, da ne curi ulje pod auto itd.

kad bi netko stvarno vrsio detaljan pregled ispravnosti svakog auta u svaki detalj, onda bi trebalo 2 dana da se pregleda 30 auta. i na tehnickom kad registrujes ionako pogledaju samo par osnovnih stvari, ako i to :D

bez brige ;)

posto se svuda prica da ova utrka ce biti bezveze, sa malo auta, sa slabim autima, onda hajde svi razglasite to svuda i pozovite takmicare pa nece biti tako

i u Mostaru je uplata 50 maraka, i na ovoj utrci je isto. sve je do ljudi dali zele doci
treba imati na umu da se je SR scena usljed krize i propadanja nekih organizatora pocela opasno gasiti. da nema AK SLAVONIJE i AK HERCEGOVINE sa svojim utrkama (iako utrke u Mostaru nisu ni blizu onoga sto su bile 2006 i 2007 godine), SR-a nebi nikako ni bilo
znaci, treba koristiti svaku priliku
Repo se razgalamio otkad rusi rekorde:lol: ne zaboravi druze da ima jos organizatora u BiH-a i da se neke stvari postepeno rade svaka cast svima na trudu ali ovaj sport treba podizati a ne srozavati,treba pravilnik pojacati i preglede ne trebaju nam lesevi na pistama!!! A dali je ikad io od vas vidio kako se full slick raspada usred voznje??? Po meni moze full slick ali da je nov znaci jedna sezona street racea a ne da se slikovi uzimaju od vozaca sa brda i kruga koji su raspadnuti vec!!!
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

nebitno koje vrijeme vozio, ja sam najveci lajavac koji je ikad postojao na SR sceni i okolo :cool:

trenutno je stanje takvo. da, skroz sam zaboravio na DRAG MASTERS, trebo sam i to spomenuti
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

HONEY je napisao(la):
. da nema AK SLAVONIJE i AK HERCEGOVINE sa svojim utrkama (iako utrke u Mostaru nisu ni blizu onoga sto su bile 2006 i 2007 godine), SR-a nebi nikako ni bilo
znaci, treba koristiti svaku priliku

malo podsjećanje pošto je tema nestala sa BH tuninga a ti nisi vozio jer si imao obaveza:

http://dragma.org/autodm/auto-galerija/?album=1&gallery=10

A svim kojim je tehnički pregled nebitan ili smor , gospodo izvolite organizujte trku i budite odgovorni pred državnim organima i nema problema a nas koji radimo da bi sve bilo bezbjedno i da bi svi poslije trka otišli kući zadovoljni pustite da radimo svoj posao.

Trke nisu humanitarna kategorija tako da ko ima para i mogućnosti vozi a ko nema uvijek može sebi kupiti recimo dva Kineska reketa za stolni tenis i lopticu i baviti se recimo tim sportom.
Od silnog kukanja pojedinaca još će i ovo malo ugleda kojeg je ostalo biti uništeno.
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Reče čovjek koji je uzimao lovu i pravio utrke na ime kluba koji ustvari nikada nije ni postojao... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

HONEY je napisao(la):
nebitno koje vrijeme vozio, ja sam najveci lajavac koji je ikad postojao na SR sceni i okolo :cool:

trenutno je stanje takvo. da, skroz sam zaboravio na DRAG MASTERS, trebo sam i to spomenuti
Eh da je vise lajavaca kao i ti mnogi laju ali nista ne rade ti imas pokrice za svoje izjave......Samo ti nastavi kao i dosad ;)
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Organizator moze li odg,dakle full slick,db drag i style,da ne vazimo bezveze na ovu temu vise ;)
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

RedLine je napisao(la):
Organizator moze li odg,dakle full slick,db drag i style,da ne vazimo bezveze na ovu temu vise ;)


Emir Heljic ti je medju organizatorima, nazovi njega pa ga pitaj najbolje
 
Top