sr u sarajevu

sr u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Smijem li ja šta reći, i ja sam jednom vozio SR :lol: Šala mala ...
Biće extra ovaj SR u Sarajevu samo ako nas vrijeme posluži a valjda hoće...
 
prepucavate se bezveze nebi da ste vi vlasnici tih auta idemo da se družimo zezamo upoznamo i tako to nekažem fino je vidit kad neko nekoga i odere
 

IGY

Član
Alen_P je napisao(la):
Smijem li ja šta reći, i ja sam jednom vozio SR :lol: Šala mala ...
Biće extra ovaj SR u Sarajevu samo ako nas vrijeme posluži a valjda hoće...

Alene Sarajevo nam je popravni ispit, a i druga sansa pa cemo moci reci vozili smo dva puta SR hehe salim se, ali fakat admini zakljucajte ovu temu i idemo dalje ovo je preseravanje da izvinete na izrazu
 
Vako ako ima ko pitanja u vezi trke i sl tu sam. Sto se tice prijava ko zeli da se prijavi nek do petka to ucini za poslije neznam sigurno kako ce biti. Do sada ima jako mnogo prijavljenih a licno znam da zadnjih par dana tek pocnu pravo pristizati prijave...

Startnu listu cu vjerovatno staviti ovdje sutra...
 
Član
Aha... znaci Butmirska cesta, nedjelja 16.09.2007 u 12h. Nadam se da ce neko iz BH-Tuning tima osvojiti kakvu medalju. :D
 
Član
Doci cu i ja mogli smo svi skupa sa Vrbanje:D:D

Ja sam se mislio trkati jer nikad nisam bio na SR
ali nista dok nenaucim :lol::lol:
 
Legend
Ja dolazim rano ujutro, odo obic malo carsiju pozelio sam grad ono neopisivo. A kasnije cu doc i na stazu. Samo me pljusak moze sprjeciti. Tako da vidimo se tamo :)
 
naletite do makiata u 10 sati pa svi skupa idemo dolazim i ja iz mostara ako kiše nebude naravno pozdrav vidimo se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top