sr u sarajevu

sr u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
adi_minimalno je napisao(la):
E "decki" sta se lozite znate da iz prosle sezone prvi u kupu dobijaju svoje brojeve i automatski su prijavljeni za svaku naredne sezone... neki od njih nece doci ali to objasnjavam svaku utrku iznova i iznovaaaaa.

Citajte pravilnik i pratite ovaj klup ako se vec mislite da ste kompetentni za komentare

Imali netko da fali...

Druze, ne lozimo se, vec ukazujemo na propuste, uz minimalno smijeha :D
 
e .ebiga i ja budala sto ista stavljam prijevremeno, jedva izganja ovo i zagrabi i kopira jer mnogi su me pitali da necekaju petak poslije podne kada ce biti spisak.... pa vidis 301 broj je dobio osvajanjem klase u ukupnom poredku, ako je sada presao u klasu vecu onda dobia drugi broj. A prijavio je izvrsio ali nije ispunio podatke vec samo klasu i Ime...
 
Legend
adi_minimalno je napisao(la):
e .ebiga i ja budala sto ista stavljam prijevremeno, jedva izganja ovo i zagrabi i kopira jer mnogi su me pitali da necekaju petak poslije podne kada ce biti spisak.... pa vidis 301 broj je dobio osvajanjem klase u ukupnom poredku, ako je sada presao u klasu vecu onda dobia drugi broj. A prijavio je izvrsio ali nije ispunio podatke vec samo klasu i Ime...

Nevidim razlog da se ljutis.
Super od tebe sto si postavio, i hvala ti, ali sad nadji vremena da das odgovor na postavljena pitanja.

Jbga druze, 100 ljudi 100 cudi ;)
 
Pa odgovori... nije definitivna lista niti potpuna, fali citav SRCS, neko nazove netko popuni prijavu i uredno posalje, neko samo mail sa imenom a vecina na dan trke. Znam kako to sve ide jer sam na ovome radio pa vidim situaciju i iz ugla organizatora... A zna se desiti i greska u prekucavanju, popunjavanju tabele, slovima u imenu.

Ja sam tu za odgovore ali za provokacije i sl. nisam jer nemam nista sa tim.
 
Administrator
adi_minimalno je napisao(la):
e .ebiga i ja budala sto ista stavljam prijevremeno, jedva izganja ovo i zagrabi i kopira jer mnogi su me pitali da necekaju petak poslije podne kada ce biti spisak.... pa vidis 301 broj je dobio osvajanjem klase u ukupnom poredku, ako je sada presao u klasu vecu onda dobia drugi broj. A prijavio je izvrsio ali nije ispunio podatke vec samo klasu i Ime...
nemoj se ljutiti smijeh je zdrav, a bolje ovako da ti ukazemo na pogreske nego da neko novi misli da je ovaj spisak SUPLJA PRICA pa da odustane od SR misleci da ste vi nestrucni u organizaciji...
 
Legend
Uostalom Adi ja svakako dolazim, a i sto kolega Samir rece, mi znamo o cemu se radi, znamo i ko su pojedini vozaci pa gledajuci klase i kubike, znamo od prilike sta i kako.

PS
Koliko kosta prijava za stajling, i sta mora auto da ispunjava, tacnije mogu li ja sad sa svojim autom se prijaviti.???
Moze li na dan utrke??
Kome se obratiti?
 
Član
Za ove momke navijam, hehe:

01. 114 Boris Stojaković Sarajevo Fiat Punto
02. 115 Elmir Hamza Sarajevo Fiat Punto
03. 234 Nedim Pinjo Goražde Fiat Punto
04. 514 Timur Bajramović Sarajevo Fiat Punto
05. 243 Filip Nemec Sarajevo Fiat Punto HGT
 
Član
Sporting je napisao(la):
Za ove momke navijam, hehe:

01. 114 Boris Stojaković Sarajevo Fiat Punto
02. 115 Elmir Hamza Sarajevo Fiat Punto
03. 234 Nedim Pinjo Goražde Fiat Punto
04. 514 Timur Bajramović Sarajevo Fiat Punto
05. 243 Filip Nemec Sarajevo Fiat Punto HGT

samo sto buraz ne ucestvuje
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
yogo Mladena Soljica,a i ostalih par u klasi do 1.400ccm da ima vrijeme 15,6s...pa da pojma nemas o autima i SR-u skontao bi neke stvari...Neko ili nece da obrati paznju na to ili nema dokaza da dokaze da auto nije za tu klasu

A koje stvari, de nam reci, mi ne znamo:D
 

IGY

Član
Kenno je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
yogo Mladena Soljica,a i ostalih par u klasi do 1.400ccm da ima vrijeme 15,6s...pa da pojma nemas o autima i SR-u skontao bi neke stvari...Neko ili nece da obrati paznju na to ili nema dokaza da dokaze da auto nije za tu klasu

A koje stvari, de nam reci, mi ne znamo:D

znas koje stvari, to da su ta auta u biti radzena za brda, kontas, maximalno olaksana, i voze ih profesionalci, i kako ih nije sramota prijaviti se i trkati sa amaterima koji svoja auta koriste svaki dan, i svaki dan predzu 100-tinjak km, i prijave se na SR da vide sta kako to ide, i dodze neki profi vozac sa autom koji je radzen samo za toga, i odere ga, i kasnije se hvali sa tim. Uredu je to ali neznam koji mu je uzitak ici sa jacim autom u slabiju klasu, licno ja ne bih, jer nije fer prema ostalim vozacima a nije ni zanimljivo, meni je bila zanimljivja trka u Modrici moja (ne zato sto sam ja vozio, nego zato sto je bilo neizvjesno do kraja, 0.005 sec je vozio momak brze od mene, svaka mu casat), nego trka Hote i Al galonea, ili Peke i onog crvenog keca iz Zupanje.
P.S. navedena imaneneka se ne nadzu uvrjedzena samo sam ih uzima za primjer jer su mi dragi momci:D
 
Kenno je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
yogo Mladena Soljica,a i ostalih par u klasi do 1.400ccm da ima vrijeme 15,6s...pa da pojma nemas o autima i SR-u skontao bi neke stvari...Neko ili nece da obrati paznju na to ili nema dokaza da dokaze da auto nije za tu klasu

A koje stvari, de nam reci, mi ne znamo:D

...soljic ima vrijeme 15,36 na 402...ETO KOJE STVARI
 
Član
IGY je napisao(la):
znas koje stvari, to da su ta auta u biti radzena za brda, kontas, maximalno olaksana, i voze ih profesionalci, i kako ih nije sramota prijaviti se i trkati sa amaterima koji svoja auta koriste svaki dan, i svaki dan predzu 100-tinjak km, i prijave se na SR da vide sta kako to ide, i dodze neki profi vozac sa autom koji je radzen samo za toga, i odere ga, i kasnije se hvali sa tim. Uredu je to ali neznam koji mu je uzitak ici sa jacim autom u slabiju klasu,

Druze, to je jasno kao dan, samo sto su ta auta registrovana i koriste valjda taj dio iz propisa ovog organizatora da svako registrovano auto moze da ucestvuje. Profesionalci ili ne, oni voze, niko nikome ne brani da vozi brdo, krug ili cak wrc, a isto tako niko nikoga ne primorava da se trka sa njima, gdje i oni ucestvuju.
Mislio sam na neke druge malverzacije, neki dijelovi od lade sto oni koriste, ali nema veze. Dobro @Fiesta_boy kaze, malo sekundi za yugu kakav god on bio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top