sr u sarajevu

sr u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Navedi nam bar 4 auta iz BIH koja idu ispod 13sec na 402..

Da na te "druge trke" ne dolaze ljudi iz vana nebi uopste bilo potrebe za klase 11 i 12
 
Član
Hota mozda moze 12 voziti, eto taj kadas iz modrice mozda 12 :D

Ako bog da kad onaj pasa iz SRCS, Emir napravi svoju hondu mozda i ond bude vozio u klasi 12 :D

btw i HuKa najvljuje vr6 - 12 s :D

Polahko napredujemo :D
 
Početnik
Hota ja imao problema u Modrici jer je mijenjao turbinu tj stavio vecu a nije podesio system ubrizgavanja tj dizne stare ostavio, do Sarajeva ce to ispraviti , i F430 i Gallardo su street Masine sa oko 500ks,koliko ima i hota + sto je Hota iskusan relly vozac, + sto ima pogon na 4 tocka, + sto ce imati preko 500KS , tako da ce ih opuhati 100% ako se bude trkao. Takodje Kadet je tu.
MOBILE.BA golf takodje ima potencijala , ne ispod 13 ali ima ...

Kad bi gledao tako , ako se dotaknemo dB draga , mi smo jedini uj BiH koji imamo rezultat preko 150dB, i svi su ostali predaleko od toga, to ti je recimo kao da ja vozim 11 sec a nema niko ispod 15....

Al polako se napredujemo , rijetki odavde idu vani i ponosno brane boje BiH ali ih ima...
 
Član
F 430 ako ga vozi neko ko zna na 402 metra moze sigurno 12 mozda cak i manje. Evo jedan podatak sa supercars.net 0 - 1/4 mile 11.9 seconds , a gallardo je nesto sporiji [ opet supercars.net ] 0 - 1/4 mile 12.3 seconds, dok Viper vozi isto kao i Gallardo 0 - 1/4 mile 12.3 seconds :)

koja ironija, pocijepa te neki krs od 2000 maraka :D
 

IGY

Član
jest, ali opet u taj krs je neki kokuz uvalio brdo para, volje, vremena potrosio, nije spavao nocima, da to sve sastavi, krv svoju bi dao da kupi neki dio i sastavi ga, i licno meni su draza ta auta, nego neki ferreri koji ksta pola miliona i dodze se kurciti nesto, primjer, sad u modrii bila je pegla koja je opuhala josipovica, sta ti to govori, opet neki krs od 2000 poderao auto koje je radzeno za brda, ali na zalost pegla je crkla, vjerovatno zato sto nije imao mogucnosti da odradi na njoj sve do kraja, ali je opet pokazao hrabrost i usudio se u auto od 200 KM uvaliti par hiljada KM, gdje ste vi trkaci, sto vas nema, lako je po internetu pisati ovaj ovako onaj onako, doce ferrari doce gallardo...................
 
Član
Pa ni uopsteno ne moze....
nece golf 2 gtd sa turbinom koja se pali na 2500 obrtaja biti brzi od ferrarija 430...
nego mozda neki golf 2 vr6 bimoto ili slicno....
 
Član
Joj bukvalaca jebo te :D

Govorim bezveze iz sale. Cijena jednog Ferrarija ili gallarda nemoze se poredit sa 4 vr6 bi turbo, bimoto dvice...
 
Član
lijepo ce biti gledati ako nista drugo kako se crvene ponosni vlasnici skupocjenih automobila pred mnostvo domace publike.
kao sto Har3 rece to i jeste car StreetRace-a i kada nabudzis auto koji dere puno jace autice je jeben osjecaj:icon_arrow::icon_rolleyes:

HuKa najvljuje vr6 - 12 s :D

teska a mozda i nemoguca misija voziti 14 sec je ekstremno brzo auto, 13 sekundi ili moras imati super sportski auto tipa BMW m3 ili sta jace ili uloziti brdo para, znanja, krvi u auto da predje 402 za 13sec.... 12 sekundi je raketa auto na cesti koje vozi samo po pravcu ili je neki Enzo ili McLaren...

10-11 sec je auto s kojim ce te zvati na 402 King Of Europe i dobit ces bruku sponzora :D

Mislim da Huka ima samo prednji pogon (ili se varam) ako je tako onda prosto nemoguce bez obzira koliko jak auto bio.

a podatci s supercars.net-a jesu super ali rijeki mogu voziti podatcima kako tamo stoje ...
 
Početnik
licno bi volio da dodju svi ti Ferrari, i ostali i da s njima stane jedan Edi Grubelic ili Dario Konopek :) ili da Ficeo podere Ferrari-a , ustvari sta je tu lose svi su pod Fiat-om...


Ja pricam stvari koje sam vidio uzivo , pred svojim ocima ...

To sto mnogo od Vas nisu otisli nigdje Van BiH na SR nije moja greska.

Isto tako jel se sjecate SR u Sarajevu na Dobrinji , kad je Nihad sa Golf2 poderao Opel Omega Lotus koji isto tako vazi za neki vrstu super-car.... i to ga podero i njega i porsche-a....
 

IGY

Član
muha je napisao(la):
licno bi volio da dodju svi ti Ferrari, i ostali i da s njima stane jedan Edi Grubelic ili Dario Konopek :) ili da Ficeo podere Ferrari-a , ustvari sta je tu lose svi su pod Fiat-om...


Ja pricam stvari koje sam vidio uzivo , pred svojim ocima ...

To sto mnogo od Vas nisu otisli nigdje Van BiH na SR nije moja greska.

Isto tako jel se sjecate SR u Sarajevu na Dobrinji , kad je Nihad sa Golf2 poderao Opel Omega Lotus koji isto tako vazi za neki vrstu super-car.... i to ga podero i njega i porsche-a....

ne sjecam se ja sam bio mali tada nije mi mama dala da gledam to :D:D:D
Ali ti i sam znas sta je Nihad radio na tom golfu
 
Početnik
i opet ponavljam, cestovna auta i SR auta....

Iggy nisam mislio na tebe :) NHF...

Ti si ako nista isto tako vozio nekada na SR opet za razliku od nekih...

Nego jel ima taj meeting na Vrbanji danas ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top