sr u sarajevu

sr u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto ti je najgore registrujes auto sa motorom 1.3 i kad registrujes izvadis motor i stavis veci. i kad te pita za kubikazu ti mu kazes 1.3. to samo kod nas moze jer smo zemlja bez ikakvih zakona i pravila. To je i ocekivati kad je prijava 1KM. ispitivanje kubikaze motora nije jeftino zato kontrole i nema.

Suplja je prica sto neki kazu: to ti je 1.3 mabrijan motor. ma to je u kurcu 1.3 nabrijani motor (sorry na rijecima). na oci se moze vidjeti, naravno onaj ko je ikad vidio Yugo-in motor zna da ono sto ovi brdski imaju nije to. Cak sam jednom prilikom cuo da ubacuju motore od Lance 1.5 ili 1.7 nisam sad siguran tako da opet nije u klasi 1.4.

ma smijesno nek se stide.
 
Član
@emirex_sa
na izgled su svi soch motori dosta slicni, tj. blok je umalo identican zato i pasuju svi saraf na saraf(1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6-fabricke verzije fiat/lancia/zastava)
izvinjavam se za off, slobodno splitujte temu
 
@Kenno-jesi sad skontao sta ti govorim...mislim i sam znas da je to PREDOBRO vrijeme za "1.3" masinu...ako ne i NE REALNO;-)
A sto se tice motora mozemo mi q... pjevati dok se motor ne otvori...tek kada se otvori znalo bi se o cemu je rijec
POZZ
 

IGY

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
@Kenno-jesi sad skontao sta ti govorim...mislim i sam znas da je to PREDOBRO vrijeme za "1.3" masinu...ako ne i NE REALNO;-)
A sto se tice motora mozemo mi q... pjevati dok se motor ne otvori...tek kada se otvori znalo bi se o cemu je rijec
POZZ
upravo tako, ali smjesno je vise komentirati ovo ovde,
ja se povlacim
LP
 
Član
ljudi sutite i vozite se kao i ja za 1 KM na trci.... kome se ne svidja ( meni je 100% otkaceno ludo i nepravilno takmicenje) nek ne vozi, ja cisto iz nekih banalnih stvari idem se trkat...
 
Član
Jock, vozit ce se kod Termi na Ilidzi, gdje je bilo i prosle godine. Vidim ima dosta prijavljenih na trku, trebalo bi biti zanimljivo. Mozda se sa nekim forumasom nadjem i na liniji, ovaj puta cu vjerovatno nastupati sa svojim auticem. Da vidim koliko je brz... :)
 
VR6Boki je napisao(la):
Jock, vozit ce se kod Termi na Ilidzi, gdje je bilo i prosle godine. Vidim ima dosta prijavljenih na trku, trebalo bi biti zanimljivo. Mozda se sa nekim forumasom nadjem i na liniji, ovaj puta cu vjerovatno nastupati sa svojim auticem. Da vidim koliko je brz... :)

ko ce voziti KA:D
 
Član
muha je napisao(la):
licno bi volio da dodju svi ti Ferrari, i ostali i da s njima stane jedan Edi Grubelic ili Dario Konopek :) ili da Ficeo podere Ferrari-a , ustvari sta je tu lose svi su pod Fiat-om...


Ja pricam stvari koje sam vidio uzivo , pred svojim ocima ...

To sto mnogo od Vas nisu otisli nigdje Van BiH na SR nije moja greska.

Isto tako jel se sjecate SR u Sarajevu na Dobrinji , kad je Nihad sa Golf2 poderao Opel Omega Lotus koji isto tako vazi za neki vrstu super-car.... i to ga podero i njega i porsche-a....

Koliko znam, nije bio nikakav Nihad vec Nidal, ispravite me ako grijesim ?

Sutra dolazi i par autica iz SA koji su frisko frizirani, mislim da cemo vidjeti dobru predstavu...

GL & HF
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top