SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2006077625918033211_rs.jpg


Ih da sam uzeo marku svakom ko se slikao pored auta, mogli smo jos jednog uzet haha
 
Član
daki je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
pa sto se onda trkate na gerinim trkama ????

On nema pravilnika,moze da svako vozi pa cak i trkaca kola,nema tehnicku komisiju,nema validne mjerne instrumente i sve je podredjeno da pobjedi u svakoj klasi neko od tih brdskih trkaca.
To je kaubojska trka i ko god ucestvuje u njoj mora biti svjestan da nema pravo da se buni nizasta kad nema pravilnika niti bilo cega sto bi regulisao sam nacin takmicenja.
Cisti cirkus su te trke i zato se zabavite dobro prije svega a to sto pokusavate neku pravdu izganjati nema vajde.

Eh zato ga je Nurija oshibo :lol:

@Fiesta
Nije ti Mladen kriv, ciko se vozi i zabavlja, briga njega sto su ostali nezainteresovani za ozbiljniju pristup. Iz razloga sto gospodin Mladen kada je vozio kola mi smo svi se gurali u hodalicama, i sto nam moze biti deda svima, izbacio sam iz tvog posta pojedine uvrjedljive detalje. Naravno ne zelim ni ti da se naljutis na mene, ali shvati da nije primjereno i mi to ne dozvoljavamo.
Bez uvrede.
LP

NHF ali "kriv" je i on,, to sto je on chiko na stranu.. ali GDJE mu je obraz??? To se ovdje svi pitaju...ako mu je do robne nagrade i kineskog pehara svaka mucast.. Pljunem na jugu i na njega.. eto
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Hej ljudi nisam juce bio na SR ali sam cuo neke vazne info da kada se Hota trkao sa Omarom Dzaficem(Opel Corsa Driver) da ga je "uzeo" nekih 5 duzina auta,ali je koristio slikove gume koje se koriste u F1

Prepao se hota kadeta iz Gradiske pa sto je god znao stavio na auto da neizgubi i u Sarajevu :D:D:D

OVO je 100% tacno... prepao se Hota poraza pred domacom publikom pa je sva moguca sredstva iskoristio... stvarno nema smisla vozit na ovakvim gumama:


Cestitam Al_galone-tu na voznjama. na ovoj trci je pokazao sta moze taljijanski turbo :)

takodje cestitam momku s crvenim/bordo golfom 2 koji je bio samnom u klasi ne mogu se sjetiti imena, koji je vozio protiv honde iz SRCS-a...

sto se tice te honde velki respect ali ne ide ono nista posebno- ruku na srce. valjda ce ekipa to slozi uskoro da valja.

a Nurija je Slab :D auto leti ali kad ga vidim na stazi uvjek me asocira na ovo :

ekologija%202.jpg


hahahah
 
Član
meni je samo zao par ljudi dole na takmičenju koji su nepravedno izgubili... prvi je jasko sto ga znam iz teretane... drugi je onaj mi prijatelj iz kiseljaka sto je turiro onog golfa dvicu pa ga sudije zeznule i onaj lik ga nesto ceko lafo... supljak.. lafo ga ceko... i onog lika sa plavim audi a4 s line...kerimendi... vako se nekako zove... auto mu beton... al sta ce protiv hote... a usput koji je motor kod hote...
 
Član
Taj Audi nije S-line, nego RS4, dakle 420 opasnih konja.
Kod Hote je 2.0 Turbo, sa ko zna koliko KS...
Hota da je vozio na Savama S3 opet bi pobjedio, zato ne budite smjesni.
Moze biti da je ocekivao jacu konkurenciju pa stavio najbolje gume, a mozda i nema druge za tu Lanciu il mu se nije dalo peglati sa prebacivanjem zbog jedne trkice. Fino je sto je dosao i sto smo i u Sarajevu mogli vidjeti kako ide 11 sec auto...
 
Član
Hota je covjek kojeg najvise cijenim i postujem u bh auto moto sportu skidam mu kapu i ako treba klanjacu pred njim svaka mu cast
 
Član
hota je u modrici imao nekakvu blokadu pritiska il tako nesto mi je rekao sad je sve nastimao i mislim da je imao mnogo bolje vrijeme nego u bl..sa gumama il bez guma auto ide ludo to je cinjenica a sto neki mrze covjeka pa pljuju po autu to je nebitno .. i jos nesto hota je u modrici imao vrijeme 14 sec ja mislim 13.9 a u sarajevu je vozio 11.9 mozda neki pogresno shvate ...nisam ja hotin glasnogovornik ali mrzim kad neki koji uopste nemaju veze sa Sr i dodju i pljuju auto koje leti ... a ovdje je izgleda furka pljuvanje bas me interesuje hoce li neko jednog dana doci i rec svaka cast napravio si auto.... lako je doc i rec auto je ko K**** ili kao sto vidimo sad se svi bunite zbog organizacije i najgore sto gerin kup pljujete godinama mene licno boli k*** ko ce organizovati meni je vazno da se trkam a hoce li organizovat gera ili neko drugi meni to nije vazno...

nadam se da ce neko od vas organizovati uskoro sr kako bi imali priliku uvjeriti se da vi to mozete bolje od gere

pozz
 
Član
tepsija crkni :D

a Nurija je Slab :D auto leti ali kad ga vidim na stazi uvjek me asocira na ovo :

ekologija%202.jpg


hahahah
[/quote]
 
Početnik
ocam
mrzim volkswagen
mrzim dizela

al gotivim ovog nuriju shto vozi i zachepi usta ovim prdadzijama koji su shto bi rekli "kad hrdjavom **rcu dlake smetaju"
 

JD.

Član
loodi je napisao(la):
NHF ali "kriv" je i on,, to sto je on chiko na stranu.. ali GDJE mu je obraz??? To se ovdje svi pitaju...ako mu je do robne nagrade i kineskog pehara svaka mucast.. Pljunem na jugu i na njega.. eto

nije do njega nego do organizatora sto je dopustio da se taj Yugo trka u toj klasi tj da se trka uopste

a opet ponavljam, ako ti je toliko stalo da istjeras pravdu i ti i ostali iz te klase, iduci put se nemojte nijedan prijaviti pa nakon 2 trke ce prestati dolaziti jer ce voziti samo jednu trku sa onim drugim Yugom i to je to...

druga opcija ti je da ne ides na Gerine trke ako vec nisi zadovoljan organizacijom. gdje su klase po vremenima tamo se ljudi zale zato sto vecina koci pa vozi sporiju klasu, to je tako uvijek ce biti nepravde, nije samo na trkama, svuda u zivotu je tako.

i zadnja opcija ti je, kupi Yugu uvali se u njega bruku para pa budi brzi od Soljica, ali onda ni ti neces imati obraz zar ne ?
 
Član
ma nije fazon u tome da li me neko gotivi ili ne ali proveo sam odredjen broj sati pored auta i znam kroz sta sam sve proso da bi imo ovih shugavih 14 sec il mozda sad malo manje od 14 :D ....koliko sam para dao koliko sam majstora obisao i jos mnogo toga..i dodje neko i kaze to je sranje pa ubio bi se ... mrzim kad neko pljuje ... nema veze sa temom al et usput da i ja sta kazem :D
 
Član
Alen_P je napisao(la):
@Mickey- najdraži si mi od sve raje iz SRCS-a jer si jedini sa kojim mogu iskreno razgovarati i ovo što sam rekao, rekao sam zato što VAS cijenim i poštujem i ne bih želio da mi zamjeriš... O ovim klasama smo baš na trkama komentarisali i mislili smo da ste čak i namjerno ovo uradili, s obzirom na to da bojkotujete Gera Cup, da bi ste dokazali da je tu sve pogrešno ... Ali, evo recite nam jel to stvarno tako bilo ili ste svjesno spuštali klasu ?

Rekao sam da vise nikad necu doci na ovaj forum niti namjeravam, ali vrijedi se zahvaliti par ljudi od kojih sam imao podrsku!
Vidilo se samo kako onaj Yugo ide, 15.5 sec.
Ja sam vozio sa onom reakcijom 17.038 sec. stim da nista povadio nisam.

Druga stvar, dolazim da se prijavim na onaj "hastal", kad ona djevojka govori Klasa 1 - do 1400 ccm (u saobracajnoj je navedeno 1.4) ... dizem haubu, dajem "tehnickom osoblju" saobracajnu i prijavni list, gledaju njih dvojica, kaze ok, 1.4 je!

Odgovorio sam mu: Brao majstore!

- Imali su svoju komisiju koja je razmatrala!
- Kazne, zalbe i ostalo, zalite se Geri i njegovim majstorima!!!

Toliko o Geri i njegovoj organizaciji!
 
Član
Vidim da je bilo ludo i nezaboravno u Sarajevu,nadam se da ce i u Tuzli biti priblizno dobro,i da ce vecina vas doci i u Tuzlu na SR ;) ja zeljno ocekujem da malo provozam svoj autic!
 
JD. je napisao(la):
loodi je napisao(la):
NHF ali "kriv" je i on,, to sto je on chiko na stranu.. ali GDJE mu je obraz??? To se ovdje svi pitaju...ako mu je do robne nagrade i kineskog pehara svaka mucast.. Pljunem na jugu i na njega.. eto

nije do njega nego do organizatora sto je dopustio da se taj Yugo trka u toj klasi tj da se trka uopste

a opet ponavljam, ako ti je toliko stalo da istjeras pravdu i ti i ostali iz te klase, iduci put se nemojte nijedan prijaviti pa nakon 2 trke ce prestati dolaziti jer ce voziti samo jednu trku sa onim drugim Yugom i to je to...

druga opcija ti je da ne ides na Gerine trke ako vec nisi zadovoljan organizacijom. gdje su klase po vremenima tamo se ljudi zale zato sto vecina koci pa vozi sporiju klasu, to je tako uvijek ce biti nepravde, nije samo na trkama, svuda u zivotu je tako.

i zadnja opcija ti je, kupi Yugu uvali se u njega bruku para pa budi brzi od Soljica, ali onda ni ti neces imati obraz zar ne ?

...i opet mu na posten nacin ne mozes nista:D
 
Član
Mislim da je Hota u Modriči imao problema sa autom , ali je u Sarajevu dokazao da je daleko najbolji u državi, a možda i šire... Ehhh sad što ga neko ne voli, to je druga stvar, ali treba biti realan i čovjeku čestitati, i to ne za SR, već za rezultate ostvarene na brdskom reliju, jer ipak je Hota jedini sa autom iz 1990 godine. Auto je sa svojom ekipom sastavio, znači bukvalno od šarafa pa do zadnje matice a trka se protiv jednog Josipovića čija Vektra i kamion za prevoz iste košta kao moja kompletna pokretna i nepokretna imovina, uključujući i mene samog :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top