SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nurija je napisao(la):
kupite diesela :D :D :D

daky ne spominji lemilicu vec su za krvoloka provalili da popravlja televizore :D

Tebe trebaju naci iz VW-a i dati onog Tiguana novog jer nemaju i nikad nece imati bolje reklame.
Pazi vako:
Ekonomican-u poredjenju sa bilo kojim drugm autom koje treba da ima to vrijeme.
Koristan: Na trku si dosao sa jos dvojcom u kolima i dvije gume nazad.
Pored svega sto je uradjeno i svih rezultata auto je cestovno legala i moze ici u bilo koju zemlju EU. - Dokazano jer ides u Spaniju sa njim.

I moglo bi se ovako nabrajati... :D

2005491373292205424_rs.jpg
 

Lav

Član
:D
daki je napisao(la):
Ma trebala neka posebna :) nasli su na kraju kod jednog momka, zahvaljujuci Silveru, tj Eso je donio neku svoju, a kod tog momka su lemili.

hm.. mislis kod mene u garazi
:D:D
koje lemljenja u posljednji momenat
dizel poweeeeeer
 
Legend
Lav je napisao(la):
:D
daki je napisao(la):
Ma trebala neka posebna :) nasli su na kraju kod jednog momka, zahvaljujuci Silveru, tj Eso je donio neku svoju, a kod tog momka su lemili.

hm.. mislis kod mene u garazi
:D:D
koje lemljenja u posljednji momenat
dizel poweeeeeer

Eh da, sad se sjeti ja da su kod tebe otisli. Cekaj ja mislim da ti je buraz bio na stanici ili sam pomjesao.
 
Legend
Lav je napisao(la):
ma sejo je njega nazvao da pita jeli slobodna garaza. kad je dosla ekipa pisevi su bili...
al garaza je "restaurirana" sad. sva u plocicama. sad drkam na kanalu
hahahahahhaa

:D:D:D
 
Član
@Nurija
daj video sa dizelom..nije valjda da te niko nije snimao

Ovo sa Hotom je strasno...pogotovo ovo sa plavim Audijem A4..
Mirso Kraina se cini mi se dobro drzao sa svojim yugom..izgleda je bilo gusto ili se varam...

ovo sa rajom na stazi stvarno nemam komentara..pa ovi ljudi nisu normalni stoje tik uz stazu..ovde ce neko jednom glavu da izgubi....dok nisam vidio clipove nisam ni imao u glavi sliku toga sto ste pricali o organizaciji i ostalome..strasno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top