SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Heheheheh vidite ovo .... I ja 5-i :lol:, samo jesu li tačna ova vremena ??? Jel moguće da sam imao bolje vrijeme od GSI-ja 16V ???
 
Član
Fiesta za sledecu sezonu kupi jugu 45, on ima 950ccm i nabaci turbinu i bices klasa do 1.4 :)

to ti jr 0,95 x koeficijent 1,4 = 1330ccm :)
 
Član
pa nurija ima bolje vrijeme kolko hoces od ovog......samo sto na gerinom kupu su semafori drukciji neg oni u mostaru.... josp ogotovo sad s jacom diznom nitra i jacvim diznama od nafte mora ici u nekih 13,5 sec,...al et vrijeme je pred nama pa cemo vidit
 
Legend
Da vrijeme je pred nama, jer vidjo imao je nekih manjih sitnica oko kola poslije treninga, ali vrijeme i rezultati pokazali su svoje.

Mogao bi nam on opisati razliku voznje na klasicnim gumama,i juce prvi put na stazi na SLICK sa dot.
Drago mi je da je poslozio sve kockice i da mu auto sad ide besprjekorno.
 
Legend
Recimo kada bi pravili onu slistu, shame on you:
HONDA CIVIC type R (nova)
R32
Bila je jos neka Type R ljetos ako se ne varam
I jos nekoliko autica zanimljivih ali da ne nabrajam dalje.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Fiesta za sledecu sezonu kupi jugu 45, on ima 950ccm i nabaci turbinu i bices klasa do 1.4 :)

to ti jr 0,95 x koeficijent 1,4 = 1330ccm :)

Elem, yugo 45 ima 903 ccm i sasvim drugaciju konstrukciju samog motora nego 1.1 do 1.6 fiat/lancia/zastava sohc motori....

U tim yugama su sohc motori, fiat je asikovao sa ladom, zastavom, pa otud i taj rezultat...rekoh @fiesta_boy sta i kako ide sa njima:)
 
Član
Svaka cast Nuriji na postignutom vremenu! A i Hoti, ipak ovo vrijeme je za svaku pohvalu! A Alene_P ti bi mogao komotno s ovim kadetima! Imao si bolje vrijeme od svakog!
 
Član
@Alen_P ne znam sto se cudis ide ti auto lijepo i sto to ne bi bio brzi od kadeta...sta je to kadet 16V ...formula.. ? biz ba...(nemojte se uvrijedit vozaci kadeta;))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top