SR u Sarajevu, slike

SR u Sarajevu, slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
doces ti polako cuj nije kadett formula cccccc , mislis da su ovo realna vremena da zeleni kadett ide ovako , ili ona dva ljubicasta, ili sivi kadett koji je uzeo 3 ece mjesto u 2.0 klasi :D
 
Član
Svaka cast, dobra pravo vremena, neki su totalno zakazali s obizirom na koju masinu imaju ispod haube :D

Cestitke Nuriji, ide ona cetvorka, Alenu_P svaka cast. Fakat sam se iznenadio kada sam vidio vremena. Jos jednom svaka cast. :D
 
Član
Har3 je napisao(la):
Svaka cast, dobra pravo vremena, neki su totalno zakazali s obizirom na koju masinu imaju ispod haube :D

Cestitke Nuriji, ide ona cetvorka, Alenu_P svaka cast. Fakat sam se iznenadio kada sam vidio vremena. Jos jednom svaka cast. :D
Hvala, iskren da budem ja sam izašao sa nadom da ću ići 16,2 tako da sam i ja iznenadjen. Ali ja sam stvarno zadovoljan, jer ipak voziti protiv Hondasa iz SRCS-a je stvarno uspjeh. A bilo je brzih auta...
 
Član
daki je napisao(la):
8. 519 Mirza Čomur Sarajevo VW Golf II 20.06 3

Pff pa vala mogo sam i ja :)

Eto imali ste priliku da vidite tog golfa sto Mirza Čomur vozi to je moj golf bio i ja sam to auto pravio a on to nezna da vozi:),a sa onom turbinom koju sam ja stavio nije uopste za SR jer puni kako treba tek trecom,kao sto ste vidjeli da je zaustavio onu trojku tek na nekih 200metara,bez uvrede Daki ali nisi mogao vjeruj,nije neko slovo "pritisnut" auto ali vjeruj da sekunde znace onaj golf stvarno ide...
 
Član
Micky je napisao(la):
a jest sad se svi skocili ja peku znam i znam koji je kod njega auta mislio sam na onog sto je kupio od ede motor, a peki svaka cast , a honda je tek pocela ici moze ona bolje a mene sto se tice dosao da vidim vrijeme i kad me onaj onoliko uzeo vrijeme nije bilo ni bitno :D   i jos nesto jel golf IV turbo u 2.0 klasi.....

samo nesto nije mi jasno neko se toliko trudi odrice puno toga da napravi auto itd... niko nije rekao svaka cast nego koliko je dao ne ide itd.. itd.... stvarno sam narod uzas , evo primjera u Banja Luci na SR alen iz kluba nas sa M3 bmw vozi protiv seata leon BG table i ostao bez nitra na cilj trci momak iz HR daje mu nitro svoj da vozi neznaju se nikako.... a kod nas bi mu se smijao i rekao da je levat itd....



Golf 4 je 1781 kubika plus turbo tako da je u ispravnoj klasi :) jeheeheh
 
Administrator
darkman79 je napisao(la):
Micky je napisao(la):
a jest sad se svi skocili ja peku znam i znam koji je kod njega auta mislio sam na onog sto je kupio od ede motor, a peki svaka cast , a honda je tek pocela ici moze ona bolje a mene sto se tice dosao da vidim vrijeme i kad me onaj onoliko uzeo vrijeme nije bilo ni bitno :D   i jos nesto jel golf IV turbo u 2.0 klasi.....

samo nesto nije mi jasno neko se toliko trudi odrice puno toga da napravi auto itd... niko nije rekao svaka cast nego koliko je dao ne ide itd.. itd.... stvarno sam narod uzas , evo primjera u Banja Luci na SR alen iz kluba nas sa M3 bmw vozi protiv seata leon BG table i ostao bez nitra na cilj trci momak iz HR daje mu nitro svoj da vozi neznaju se nikako.... a kod nas bi mu se smijao i rekao da je levat itd....



Golf 4 je 1781 kubika plus turbo tako da je u ispravnoj klasi :) jeheeheh

lijepo bi bilo da se prvo predstavis
 
edo_16v je napisao(la):
Pa sta je ovo ... Yugo nije normalan
Mladen Šoljić Modriča Zastava Yugo 15.52

A zasto niko ne spominje ovaj drugi Yugo? I on dobro ide... Hmm...
"Mirsad Krainović Tuzla Zastava Yugo 15.97s"


A sta bi bilo kada bi Josipovic stavio TURBO na svoju Vectru ST ?
Koliko bi ona imala KS ?
Ona je oko 300KS a Lancia bog zna koliko (necu da pametujem,ali niko nemoze sa sigurnoscu reci koliko je...),jer ona je isto kao i vectra 2000ccm ali ima jos TURBO "viska"...
Josipovica je*e sto je Vectra prednji pogon pa tockovi vrte u prazno dok ne prebaci u 3. ili 4. brzinu (otprilike,ko je gledao zna o cemu govorim),a kod Lancie je "Integrale" 4x4 pogon i zato ona cupa asfalt pod sobom...
Licno znam i gledao sam kako vectra po solidnom asfaltu pali gume 50ak i vise metara a na losijem naravno da je gore,ali zato kada krene onda ne da ide,nego leti...


A evo jedan citat iz auto-magazina "AUTOSTART", izdanje Septembar 2007. ...

""... ideja o sjedinjavanju obe vrste kompresora (turbo i mehanicki) i nije toliko nova jer su je prvi put primjenili,doduse samo u auto-sportu, inzenjeri Lancie na modelu Lancia Delta S4 koja se jos 1985. godine vozila u svetskom rally sampionatu,odnosno tadasnjoj Grupi B. Iz cetvrorocilindarskog motora zapremine 1.759 ccm Lancia Delta ostvarivala je 250KS, kada su u pitanju serijski homologovani primjerci; u poslednjoj evoluciji Grupe B, mehanicki kompresor i turbo punjac, koji je ostvarivao cak 2,2 bara nadpritiska, oslobadjali su preko 550KS!!!""

Opet napominjem, da ako neko ne vjeruje u ovaj tekst, neka kaze i ja mogu slikati sliku i okaciti pa da se vidi lijepo...


Zelim pohvaliti Nuriju,jer sa Golf 4 TDI pravi odlicno vrijeme... Svaka mu cast...


Toliko(i previse) od mene za ovaj put...
Veliki PoZDRaV
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top