SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vlasnik mecke je Dino 'Sport Car'. jedan od prvih zvanicnih street racera iz sarajeva.. clan SRCS i mehanicar koji je bio ukljucen u veliki broj projekata za SR..
mecka je 3.0 8v motor (fabricki 180 ks) i hrpa nitra ;)

pozz
 
Član
Moj jasmine cuj plastik fantastik,pa radije volim vidit ogromne plastike,nego ovu zadnju krs karbon foliju koju ima svako 2 auto cak su kondezatore obljepljivali sa njom , necudi me kako neki nisu tene presvukli u karbon foliju, a to za plastiku sto govoris eto ti fokusa koje je mjesto a kolko plastike ima
 
Član
IGY je napisao(la):
Evo i od mene par fotki

naravno fb jer ko ce opet uploadovati 486 fotografija.... sorry za ne fb korisnike

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151159478454303.465157.845619302&type=1

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151159478454303.465157.845619302&type=1




jesi zlocest :lol:
 
Član
s1ck je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Beljin golf je prica za sebe, auto je fantazija! Inace, sve bitno je vec receno, nadam se jos vecem broju utrka iduce godine kao i svi, brdo raje, upoznao dosta svijeta s foruma, extra u svakom slucaju!

zaboravio si reci da si malog namirio:lol:

ja sam bratu cestitao,a ti odmah malog namirio:icon_twisted::icon_twisted: namirivat cemo se mi nesikiraj se ti!!!;)
 
edo_16v je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
meni se jedino nije svidjelo sto me auto izdalo na putu do piste :icon_mad:
a momcima svaka cast na organiziaciji, mislim da su uspjeli odraditi jaku tesku misiju, nakon par godina opet da sve ozivi i to stvarno na dobar nacin, jest bilo par tih sitnih propusta ne koje se vecina zali al gledajte malo s druge strane, s bolje strane. Mogli ste i vi da se ukljucite u organizaciju i da doprinesete pa da ne dodje do tog na sto ste se zalili... od mene sve cestitke i pohvale momcima za ulozen trud i rad.. svaka cast i da iduce godine bude jos bolje ;)

Jesmo li se mi upoznali u opinama kod radionice u subotu navece?

pa ako si ti vuko ibizu na prikolici onda jesmo ;)
nisam znao da si to ti hehe
 
Član
E raja,zna li iko vlasnika ovog golfa?
Felge me zanimaju :D :D
ako moze broj mob..:cool:

60lfq2dcnwwpwi8qb2wc.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
O ukusima se na treba raspravljat, audi je vrh kao i svako auto koje je bilo, svako auto je radjeno po ukusu vlasnika , a uz sve to ulozeno je mongo mnogo truda, ja samo znam da se bezveze prica i da najvise pricaju i pametuju oni koji nemaju auto ...svi koji misle da mogu bolje aBd ima iduca sezona pa pokazite svoje projekte ;) bilo bi mi drago upoznat Vas chunere....

Respect za ovo slazem se u potpunosti sa tobom ko god misli da ima bolje auto nek se prijavi na sljedecem eventu pa cemo ga vidjeti ;)

Samo govorim realno, nikog nebih pocijenio jer i moje vozilo se neko svidja nekom ne, a druga stvar pokrivam se koliko mogu sebi da priustim...;)



Niko nikog ne pocjenjuje, cijenim svačiji trud i ulaganje u auto u bilo kom slučaju, svaka čast svima.........samo su odluke sudija malo diskutabilne
 
Član
Predlozio bih da se otvori jedna pod tema *SLIKE MOSTAR 2012* cisto da svako ko ima nekih slika iz mostara postavi u tu temu...
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
meni se jedino nije svidjelo sto me auto izdalo na putu do piste :icon_mad:
a momcima svaka cast na organiziaciji, mislim da su uspjeli odraditi jaku tesku misiju, nakon par godina opet da sve ozivi i to stvarno na dobar nacin, jest bilo par tih sitnih propusta ne koje se vecina zali al gledajte malo s druge strane, s bolje strane. Mogli ste i vi da se ukljucite u organizaciju i da doprinesete pa da ne dodje do tog na sto ste se zalili... od mene sve cestitke i pohvale momcima za ulozen trud i rad.. svaka cast i da iduce godine bude jos bolje ;)

Jesmo li se mi upoznali u opinama kod radionice u subotu navece?

pa ako si ti vuko ibizu na prikolici onda jesmo ;)
nisam znao da si to ti hehe

taj sam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top