Sport-Quattro i novosti o RS3

Sport-Quattro i novosti o RS3

Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

ma audi je trenutno najbolji nek se ljuti ko hoce i nek prica sta hoce. mislim odavno su najbolji, al eto iz dana u dan to sve na novo dokazuju :D
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

BaXRS4 je napisao(la):
Frende, 1290kg + 5 cilindara Turbo sva zabava je tu;)

Da, nadjoh sad i ostale podatke. Kazu R5 Turbo, 408 KS, manuelni 6 stepeni mjenjac, pogon kao u RS5 (posto je i auto na skracenoj platformi).

Jako zanimljiv mi je podatak 0 - 100 km/h, samo 3,9 sekundi :cool: Mali lagani sportas ;)

Mada mene vise zanima kako ce izgledati RS3, i on je za Pariz najavljen, pa cekam oficielne slicice tog autica :icon_biggrin:
 
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Nevjerojatno je zapravo koliko malo ima novih automobila koji imaju duh starih dobrih veremena u automobilizmu.
Evo malo off top. : Alfa 8C Competizione, Nissan 370Z, Porsche Boxster Spyder i GT3, Renault Clio RS, to su automobili koji odskaču od današnjih šminkerskih trendova, i možda jedini koji se ne kupuju zbog toga da se kurchi s njima po mondenim ljetovalištima ili ispred fensi kafića, nego zbog vožnje po krivudavoj planinskoj cesti.
A sada on top. : ovaj Audi kada konačno bude predstavljen, po meni, direktno ide u spomenutu ligu. :icon_biggrin: ;)
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Mrva je napisao(la):
Jesi ozbiljan :icon_eek::icon_eek:

Audi tako kaze, oni bi trebali bit ozbiljni. Kazu i da prosjecno trosi 8,5 litara na 100 km :D

m1ayrm4bg2kb_800.jpg


m1ayrm5bntk9_800.jpg
 

MTR

Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K2YPLWzRsZ8&feature=player_embedded[/video]
 
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

puno troshi...
da je barem strpati nekog dobrog dizla unutra, sa malo predjene kilometraze i napunit ga loz uljem.. umjesto da pali gume on ce da dimi iza sebe. isti efekat, samo su gume na kraju dana ocuvane.
:D

ali sad ozbiljno, nisam bio neki fan audija iako sam jako objektivan sto se toga tice... ali ovaj sad... on je sex na tockovima, nesto najbolje sto sam vidjeo citave godine. u poredjenju sa ovim Lamborghinijev "šesti element" djeluje kao smjesna igracka..
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Bax i ti znas da nebi imali nikakve sanse protiv Citroena :lol:

Nego gdje je RS3?? :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

VR6Boki je napisao(la):
Bax i ti znas da nebi imali nikakve sanse protiv Citroena :lol:

Nego gdje je RS3?? :icon_rolleyes:

Ne znam što da ti odgovorim, još uvijek nije sve predstavljeno, info kakve imam govore da bih trebao biti.. Izgled: uzmi prednji dio s RS5 lagano dorađen, 7s-tronic također nabrijan iz RS5 te R5+T s nekih 355bHp... To je sve što znam... i kako kažu već je upisan u ETKA-u.. samim tim do kraja godine mora izaći, ako ne sada u Parizu :icon_question: we will see...


Citka je čudo... al je vrijeme da se miču s trona ;)
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Od sljedece godine drugacija WRC pravila, ulazi vise tvornickih timova, bar 5-6 najavljeno za sada. Tako bit ce veselo za gledat...

Sto se tice RS3, znam otprilike kakvu ce mehaniku imati, mogu fulit konjazu ove najave, ostalo je poznato. Nego bi da vidim izgled, al nista :icon_eek:
 

MTR

Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

bgm vi ko da ste ucestvovali u razvoju modela
 
Top