Sport-Quattro i novosti o RS3

Sport-Quattro i novosti o RS3

Član
O ovome se već govori neko vrijeme u tajnosti, jer je odabrano sam 20-ljudi da radi na njemu, i danas su potvrdili da je istina, Audi je spremio nasljednika za legendarni Sport-Quattro OMG OMG OMG

Model je razvijan u tajnosti povodom proslave Audijevog rođendana...

Prve informacije kažu, vozilo bazirano malim djelom na RS5.....

Težine oko 1200kg ;):icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Motor: Famozni petak TURBO sa oko 450-500 bHP. Najradosnija vijest u zadnjih godinu dana... Ovo još nije potvrđeno!

Prve slike su ovdje 14 komada!!!!!!
OVO NISTE OČEKIVALI!!!!!!!!!!!!!!

http://www.autobild.de/artikel/audi-anniversario-in-paris-2010-1255754.html


Tko išta zna o Audiji zna što će ovo biti....ostali nek pretpostavljaju...
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

SLS ĆAO! :lol:

03.jpg
:D
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

nece mu bit ravnog:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Bas sam maloprije vidio ove iste slike, garant ce bit papreno skup, al mogao bi biti opak stroj :)
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

VR6Boki je napisao(la):
Bas sam maloprije vidio ove iste slike, garant ce bit papreno skup, al mogao bi biti opak stroj :)

Pazi ovo, uskoro će biti u ponudi nekoliko modela RS-a kao nikada do sada, upravo je potvrđeno da se sprema i RS4 za narednu godinu.... i pazi sad DOLAZI SAMO KAO AVANT (karavan) e to te ja pitam. RS FOR LIFE!!


RS6 na traci, TT-RS na traci, RS5 na traci, R8-ULTIMATE GT na traci, RS3 na traci, novi S1, S7 i S8 na traci..... i ovo!!!!!!!!!!!! Novi A3 u pripremi, A6 novi u pripremi.... Novi R za 24 Le Mans u pripremi....
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

ljepše su marže na ovim automobilima super sportskim, strah me da jednog dana Audi neće preći samo u proizvodnju RS i S i takvih bolida kao što npr danas imamo Ferrari, Lamborghini i sl.

što se tiče ovih auta, drama su dobra, čekamo taj novi SPORT QUATTRO, da ga vidimo, a bogami mene više interesuju auta tipa S7 i S8, čak bi i mogao se pojaviti RS7, ali o tom po tom...

svaka čast AUDI GMbH-u... samo, tako, samo naprijed...

evo link, sa usporedbom STARI SPORT QUATTRO vs Ferrari ENZO
http://hohenester.pagecompany.de/?Presseberichte:Ferrari_Enzo_-_HS_Sport_quattro
 
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Kako vidim iz ovog prilozenog bit ce paklena zvijer, samo zadnji kraj ovog crno bijelog i onog crvenog cini mi se da su nisu isti, ostaje da sacekamo jos malo davidimo u potpunosti sta se krije :cool:
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

GolFanatiCars je napisao(la):
Kako vidim iz ovog prilozenog bit ce paklena zvijer, samo zadnji kraj ovog crno bijelog i onog crvenog cini mi se da su nisu isti, ostaje da sacekamo jos malo davidimo u potpunosti sta se krije :cool:
Crno crveni rađen tek tako prije oko 1god, čisto kako bi mogao izgledati... bude to dosta drugačije ;)

Salle je napisao(la):
ljepše su marže na ovim automobilima super sportskim, strah me da jednog dana Audi neće preći samo u proizvodnju RS i S i takvih bolida kao što npr danas imamo Ferrari, Lamborghini i sl.

što se tiče ovih auta, drama su dobra, čekamo taj novi SPORT QUATTRO, da ga vidimo, a bogami mene više interesuju auta tipa S7 i S8, čak bi i mogao se pojaviti RS7, ali o tom po tom...

svaka čast AUDI GMbH-u... samo, tako, samo naprijed...

evo link, sa usporedbom STARI SPORT QUATTRO vs Ferrari ENZO
http://hohenester.pagecompany.de/?Presseberichte:Ferrari_Enzo_-_HS_Sport_quattro

Salle link je vrh, nek uči ekipa sa foruma ;)
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Uhhh hoce bit raketa,svaka cast Audiju u svakom slucaju....
 
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

'Oce se neko kladiti da je ovo novi Audi R4? :) sport quattro nece doci u ovom obliku nego ce izgledom biti isti kao i A5 koliko sam ja do sada procitao i saznao na netu. Bumo vidjeli . Pozz
 

DLS

Početnik
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

kako god da dodje ,,,nemoze se mjerit sa LEGENDOM (starim quattrom)
 
Top