Sport-Quattro i novosti o RS3

Sport-Quattro i novosti o RS3

Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

iskreno najjaci su trenutno, nema dalje GOSPODARI PRSTENOVA! A oavj ce biti preheben jedva cekam uzbudjen ko malo dijete
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

salle test je fenomenalan :D ajd samo probajte zamisliti u cetvrtoj brzini ste 60 ides i za dvije sekunde 100 !!!!! :D uvijek bi volio starog uzet urq
 
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Bit će ovo žestoki trkač ako/kada ga izbace na scenu. :cool:

Ali, veliko debelo ALI, karizmu starog legendarnog urquattra nikada neće dostići.
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

ovaj nece bit legendi ni do koljena...jer je legenda...moze bit brzi,mocniji...al nije to to...al ipak cekam da objave znvanicne fotke
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Evo oficielnih slicica ovog stroja...

audi_quattro_f34_10-ps-as_928101_717.jpg


audi_quattro_r34_10-ps-as_928101_717.jpg
 
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

ja samo gledam nece mi jos pametan i dobar komentar sa dva dana naumpast da dam svoje misljenje o ovom autu stvarno nemam rijeci :cool:
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

jbt... sta na ovo rec... :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

To je AUDi ekipa........... prva slika unutrašnjosti, obožavam sportski minimalizam, ouu yeahhh... bring it on..
qz0qqx.jpg
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Po meni proizvođač broj jedan trenutno pokriva skroro sve segmente i pravi daleko najljepša auta!!!
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

Prije 20 godina auti su bili lagani i jednostavni, onda je bila fora da budu sto opremljeniji, a sad se opet vraca korjenima.

Daj dobru i jednostavnu osnovu, finu masinu pa da se vozamo...
 
Član
RE: Erste Bilder des neuen Sport-Quattro

VR6Boki je napisao(la):
Prije 20 godina auti su bili lagani i jednostavni, onda je bila fora da budu sto opremljeniji, a sad se opet vraca korjenima.

Daj dobru i jednostavnu osnovu, finu masinu pa da se vozamo...

Frende, 1290kg + 5 cilindara Turbo sva zabava je tu;)

Prvi video: https://www.audi-mediaservices.com/publish/ms/content/en/public/webvideo/2010/09/29/audi_quattro_concept.standard.gid-oeffentlichkeit.html
 
Top