[split] MPS vs TT

[split] MPS vs TT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Bolje bi Vam bilo da vas 2 napravite neke naljepnice na zadnjoj sajbi o bezbjednosti saobracaju , i da ova tema vodi nekoj raspravi kako sta napraviti bolje na nasim cestama a ne ko djeca kakva o trkanju i tome svemu ....

Sta nedaj boze ubijete nekog na cesti s tom budalestinom !!!!!!!!!!!!!!!!!11

Dat cu ja 1000 KM ,de spasite nekome zivot ....


cccc
 
Član
ja stvarno ne razumijem ovo... 80% ljudi ovje nikada nisu vozili preko 200 km/h i opet se petljau u neke stvari... jer i ja dok nisam uzeo ovo auto prije 2.5 god. nikad nisam vozio brze od 210km/h al da vidis kako se govno u covjeku usere na brzini vecoj od 250km/h. jer moras volan cuvati vise nego ikad znaci jedan mali trzaj te moze kostati zivota, osjecaj da ne mozes tek tako kontrolisati auto, neke kretenske ideje u glavi i sl. strasno... a na brzini od 250 auto prelazi oko 70m/s pa skontaj koja duzina treba da se zakoci kad ti neko uleti u traku ili slicno... znaci neko ko je ispred tebe na 300metara i vidi te u retrovizoru i konta da se moze prestrojiti a ti si kod njega za 5 sec pa haj zakoci... a sto se tice tog gps-a to ne znam i ne razumijem se u ta sranja... ja znam sta je pisalo na tabli (270) eto jos bolje ako mi auto ne moze 270km/h tamam da budes brzi od mene, ja sam ti dao ponudu 1000 i bujrum do visokog ili kaknja.... ti mjeris neke gluposti o tezini i gps-u. eto mazda ne moze vise od 200 pa hajmo prema visokom... ako hoces da ti izadzem u susret kao prijatelju ponesi 50KM za goriva pa cu te provozati do kaknja da dozivis osjecaj prave brzine pa ti gps nece vise nikad pasti na pamet :icon_smile:
a poslije voznje ces me pitati u koliko cu ti uzeti audija u racun i koliko jos da mi doplatis za mazdu :icon_biggrin::icon_biggrin:
Hvala na razumjevanju svima sa foruma (pa cak i onima koji puno seru al kad im se spomene 1000 na autoputu... pa moraju da skrenu sa teme) reci ne smijem i gotovo... mozda se sretnemo na SR jer vidim da mi druge nade nema...
ja sam budala sto sam ikad ista spomenuo... eto nemojte mi zamjeriti na ovolikom tekstu
Pozdrav svimaaaaa;)
 
Član
AMK-70 je napisao(la):
Bolje bi Vam bilo da vas 2 napravite neke naljepnice na zadnjoj sajbi o bezbjednosti saobracaju , i da ova tema vodi nekoj raspravi kako sta napraviti bolje na nasim cestama a ne ko djeca kakva o trkanju i tome svemu ....

Sta nedaj boze ubijete nekog na cesti s tom budalestinom !!!!!!!!!!!!!!!!!11

Dat cu ja 1000 KM ,de spasite nekome zivot ....


cccc


Ma kazem ti ja sam budala sto sam ikad ista spmenuo.... Svaka tebi cast kad ima i takvih kao ti.
Posteno...



edo_benz je napisao(la):


;););)
 
Član
Mazda 3MPS ide brutalno na ubrzanju, a nakon "chipanja" posramljuje mnoge deklarativno jace aute od 300KS.
Tunirao sam nekoliko Mazdi 3MPS, i starih i novih MY2010. Fotke od neki dan, tuning Mazde 3MPS MY2010

dsc05202ers.jpg


dsc05200res.jpg
 
Član
mirzzaa je napisao(la):
phantom je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
i tebe i Mirzu izgleda testosteron previse puca, ovo je ja mislim 8 put da ponavljam da je mps-ica brza :)
a milju na to da ne moze ic 270 po GPS-u ako nije chipovana i delimitirana to vazda :)

sve sam pazljivo procito samo mi ovaj broj na pocetku zapeo za oci :lol:

na ku*cu te nosam :lol::lol::lol::lol:

Hahah kao sto ima ona zajebancija.. Kaze eto na sta ti zena lici kad kaze osam svi oko nje sute

Haha :lol::lol:
 
Član
mirzzaa je napisao(la):
auuu ovo naj novija... kakva je poslije chipa.... i koja je cijena

Odlicna je, ide fenomenalno, jos samo fali kompletan ispusni sistem koji cemo raditi za mjesec dana. Do sada smo na svaku Mazdu 3MPS stavljali kompletan ispusni sistem jer se znatno dobije s njim. Jednu smo mjerili cca 320KS (stari model). Recimo da je na ubrzanju masakrirala novi Ford Focus RS (305KS) :icon_twisted:.
Cijena na PM!
 
Član
citius je napisao(la):
Recimo da je na ubrzanju masakrirala novi Ford Focus RS (305KS) :icon_twisted:.

:icon_eek:

Da li je moguće da je baš toliko brža poslije prerade?
Pretpostavljam da je zlo, gotivim MAZDU opasno, ali ovo me već oduševljava.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
citius je napisao(la):
Recimo da je na ubrzanju masakrirala novi Ford Focus RS (305KS) :icon_twisted:.

:icon_eek:

Da li je moguće da je baš toliko brža poslije prerade?
Pretpostavljam da je zlo, gotivim MAZDU opasno, ali ovo me već oduševljava.;)

Ford je bio potpuno nov i full stock. Mazda je bila evidentno brza. Poznajem oba momka, i znam da je prica tocna.
Sto se Mazde 3MPS tice, auto ima jako veliki tuning potencijal. Stari model doduse pati od lose smjestenog IC-a (novi model ima usisnik na haubi koji ga bolje hladi), ali i to se da rijesiti montazom FMIC-a.
Set gewindi znacajno poboljsava performanse ovjesa.
 
bespotrebna rasprava,,, na kratkoj dionici ne moze ni razlika
biti velika,, ugl mazda je brza 100%, i sta je garga sad fazon
da otkrijemo je li to 1,2,3 duzine auta,, bitno je da je brza;)
 
Član
Mazda je brza 100 posto od Audija, al jedna stvar ima od 10 utrka i audi ce uzet neku .... tako da se mozete i dalje raspravljat :)
 
Član
Mirza provozas ti mene gdje hoces a ja cu tebe uz zmajevac al da neko trecu bude tu ko svjedok :)
pravo vozit zna i moja baba ;)


a koja je MPS kanta ti pokazuje Quattro Sport TT sa 240 konja koji dere tu mazdu uzduz i poprijeko na stazi iako ima 260 konja ;)
http://www.zeperfs.com/duel1327-1388.htm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top