[split] MPS vs TT

[split] MPS vs TT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

Nexus je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Boga mi meni RX-8 sa 231 Ks nemoze meda :p
zato ti moze mazda3 mps, pa cak i da se igra sa tvojim audijem :icon_smile:

Vozis Mazdu 3 MPS ? ako ne pitaj vlasnika crne mazde iz Sarajeva...

pa Mirza je vlasnik crne mazde mps iz Sarajeva...

ne znam jel je on vozio al jednom sam se potackao sa crnom mazdom na marin dvoru i jedva me uze a nisam fino krenuo bio, uglavnom i ja sam vise ocekivao od MPS nego sto je pokazala pogotovu sto sam cuo da otrese Lotusa Elise 111R ;)
P.S.
Lotus nece nikad samnom da se potacka pa ne znam kako se snjim nosim ako Bog da bice ove godine prilike :)
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

Mislim da i nije neka prednost u odnosu na tebe tih 30ak KS s'obzirom da je mps fwd
Probaj se na autoputu ;)
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

Mrva je napisao(la):
Mislim da i nije neka prednost u odnosu na tebe tih 30ak KS s'obzirom da je mps fwd
Probaj se na autoputu ;)

:D jos da imamo autoputa dobro bi bilo
meni omiljena dionica je obalom od doma sindikata do vjecnice, tu me se vecinom moze sresti :)
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

http://www.zeperfs.com/en/duel1388-75.htm :icon_smile:

Odosmo u off beze :)
i sta bi.. valja li ova rx8 il ne :)
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

Mrva je napisao(la):
http://www.zeperfs.com/en/duel1388-75.htm :icon_smile:

Odosmo u off beze :)
i sta bi.. valja li ova rx8 il ne :)

zakljucak je da su vrlo osjetljive i da im je u vecini slucajeva motor poplavljen ;)

P.S.
a razliak izmedju TT-a i MPS je bas tu negdje ko na zeperfs :)
0 to 100 km/h claimed : 6.1 s. 6.4 s.

http://www.rx8blog.com/rx8-starting-problems-rx-8-flooding-issue/
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

GaRGa je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Boga mi meni RX-8 sa 231 Ks nemoze meda :p
zato ti moze mazda3 mps, pa cak i da se igra sa tvojim audijem :icon_smile:

Vozis Mazdu 3 MPS ? ako ne pitaj vlasnika crne mazde iz Sarajeva...

pa Mirza je vlasnik crne mazde mps iz Sarajeva...

ne znam jel je on vozio al jednom sam se potackao sa crnom mazdom na marin dvoru i jedva me uze a nisam fino krenuo bio, uglavnom i ja sam vise ocekivao od MPS nego sto je pokazala pogotovu sto sam cuo da otrese Lotusa Elise 111R ;)
P.S.
Lotus nece nikad samnom da se potacka pa ne znam kako se snjim nosim ako Bog da bice ove godine prilike :)


JEDVA???
ako je tebi po gradu od semafora do semafora (oko 450m) dvije duzine koje sam te uzimao jedva onda neznam sta je za tebe zapravo brzo, pa ja sam i nacuo sutradan neke price kazz culi smo da si se ganjao sa audijem i da taj momak prica da te uzimao sa tt. aaa gluho bilo pa bolan mazda se igra sa tim tvojim audijem znaci
stali smo 2-3 semafora i jos je kod tebe quattro a mene svaki quattro mora uzeti na startu jer meni tockovi prevrte a sto je najzalosnije ja sam se tebi u prvoj izvlacio duzinu
i nije bilo na m.dvoru nego od m. dvora prema pofalicima i svaki semafor sam te uzimao u finim duzinama.
A TI KAD GOD ZELIS I GDJE GOD ZELIS ZOVI DA JA I TI STANEMO ili ti je bolje da sacekas jos dok ne nabacis 100-150 konja na to tvoje auto pa da mozes bar parirati sa mazdom :icon_smile:
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

mirzzaa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
zato ti moze mazda3 mps, pa cak i da se igra sa tvojim audijem :icon_smile:

Vozis Mazdu 3 MPS ? ako ne pitaj vlasnika crne mazde iz Sarajeva...

pa Mirza je vlasnik crne mazde mps iz Sarajeva...

ne znam jel je on vozio al jednom sam se potackao sa crnom mazdom na marin dvoru i jedva me uze a nisam fino krenuo bio, uglavnom i ja sam vise ocekivao od MPS nego sto je pokazala pogotovu sto sam cuo da otrese Lotusa Elise 111R ;)
P.S.
Lotus nece nikad samnom da se potacka pa ne znam kako se snjim nosim ako Bog da bice ove godine prilike :)


JEDVA???
ako je tebi po gradu od semafora do semafora (oko 450m) dvije duzine koje sam te uzimao jedva onda neznam sta je za tebe zapravo brzo, pa ja sam i nacuo sutradan neke price kazz culi smo da si se ganjao sa audijem i da taj momak prica da te uzimao sa tt. aaa gluho bilo pa bolan mazda se igra sa tim tvojim audijem znaci
stali smo 2-3 semafora i jos je kod tebe quattro a mene svaki quattro mora uzeti na startu jer meni tockovi prevrte a sto je najzalosnije ja sam se tebi u prvoj izvlacio duzinu
i nije bilo na m.dvoru nego od m. dvora prema pofalicima i svaki semafor sam te uzimao u finim duzinama.
A TI KAD GOD ZELIS I GDJE GOD ZELIS ZOVI DA JA I TI STANEMO ili ti je bolje da sacekas jos dok ne nabacis 100-150 konja na to tvoje auto pa da mozes bar parirati sa mazdom :icon_smile:

Kad te sretnem odemo na autoput da vidimo razliku onda si me uzeo prvom jer nisam fino krenuo al drugom i trecom se metra odmakao nisi haveru ;)
 
Član
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

GaRGa je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Vozis Mazdu 3 MPS ? ako ne pitaj vlasnika crne mazde iz Sarajeva...

pa Mirza je vlasnik crne mazde mps iz Sarajeva...

ne znam jel je on vozio al jednom sam se potackao sa crnom mazdom na marin dvoru i jedva me uze a nisam fino krenuo bio, uglavnom i ja sam vise ocekivao od MPS nego sto je pokazala pogotovu sto sam cuo da otrese Lotusa Elise 111R ;)
P.S.
Lotus nece nikad samnom da se potacka pa ne znam kako se snjim nosim ako Bog da bice ove godine prilike :)


JEDVA???
ako je tebi po gradu od semafora do semafora (oko 450m) dvije duzine koje sam te uzimao jedva onda neznam sta je za tebe zapravo brzo, pa ja sam i nacuo sutradan neke price kazz culi smo da si se ganjao sa audijem i da taj momak prica da te uzimao sa tt. aaa gluho bilo pa bolan mazda se igra sa tim tvojim audijem znaci
stali smo 2-3 semafora i jos je kod tebe quattro a mene svaki quattro mora uzeti na startu jer meni tockovi prevrte a sto je najzalosnije ja sam se tebi u prvoj izvlacio duzinu
i nije bilo na m.dvoru nego od m. dvora prema pofalicima i svaki semafor sam te uzimao u finim duzinama.
A TI KAD GOD ZELIS I GDJE GOD ZELIS ZOVI DA JA I TI STANEMO ili ti je bolje da sacekas jos dok ne nabacis 100-150 konja na to tvoje auto pa da mozes bar parirati sa mazdom :icon_smile:

Kad te sretnem odemo na autoput da vidimo razliku onda si me uzeo prvom jer nisam fino krenuo al drugom i trecom se metra odmakao nisi haveru ;)

Hoces li po 1000 KM na autoput
pa kako da 5 semafora nisi fino krenuo??? al haj nek ti bude
a to da ti se nisam odmakao... e gluho bilo
ja sam bogami mislio da si ti stariji momak i da si ozbiljniji a ti... haj nebitno.
ovo auto je u klasi s3 audija od 265ks ja neznam uposte sto se sa tobom raspravljam ali eto
eto skontaj za autoput hoces li po pare ili nesto drugo
 
Početnik
RE: Mazda RX8 iskustva!!!

evo i ja sad gledam i cekam sta ce vlasnik tt-a da odg na onu opkladu od 1000km,,i ja msm da je mps-ica jaca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top