[split] MPS vs TT

[split] MPS vs TT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GaRGa je napisao(la):
a koja je MPS kanta ti pokazuje Quattro Sport TT sa 240 konja koji dere tu mazdu uzduz i poprijeko na stazi iako ima 260 konja ;)
http://www.zeperfs.com/duel1327-1388.htm

Prvo, usporedjujes automobile koji su totalno drugaciji po filozofiji. Audi je 4x4, Mazda je FWD. Audi je mali sportski coupe, maksimalno nabrijan i olaksan od strane tvornice, perjanica modela TT 8N. Mazda 3MPS je obiteljski auto sa jakim motorom i sa drugacijim naglaskom na performanse. Ali pazi, i takva Mazda odveze 8.39 na najprestiznijoj stazi na svijetu, Nurburgring (Nordschleife), dok Audi TT Quattro 225KS odveze to isto za 8.42.
Tako da su rijeci tipa "uzduz i poprijeko" debelo pretjerivanje... ;)
Da li stvarno mislis da Mazda ne moze napraviti limited edition 3 MPS sa vise KS, manjom tezinom, boljim ovjesom itd? Naravno da moze...
Mislim, nemoj biti slijep pored zdravih ociju i toliko zadrt u misljenju da je Audi svemoguc ... :icon_smile:
 
Član
TT je u biti Golf tako da jeste hot hatch klasa ko Mazda 3, znaci prica ti je nidze veze...

ovo sam postavio stari Quattro Sport sa 1.8 turbo koji je za 70 sekundi brzi od MPS na istoj stazi
trebal u jednacinu ubacit TTRS novi ? jel ima Mazda lijek za njega ? ;)
Ne podcijenjujem Mazdu al je Audi za nju generalno gledano izmislio pojam preformansi...
Extra je Mazda za vozit samo pravo ;)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
TT je u biti Golf tako da jeste hot hatch klasa ko Mazda 3, znaci prica ti je nidze veze...

ovo sam postavio stari Quattro Sport sa 1.8 turbo koji je za 70 sekundi brzi od MPS na istoj stazi
trebal u jednacinu ubacit TTRS novi ? jel ima Mazda lijek za njega ? ;)
Ne podcijenjujem Mazdu al je Audi za nju generalno gledano izmislio pojam preformansi...
Extra je Mazda za vozit samo pravo ;)

cojk te trehno i cao :):lol::lol::lol: kakve staze kakve poluosovine:lol::lol:
 
Član
JA VISE NEMAM SNAGE DA TEBI GARGA OBJASNJAVAM NEKE STVARI.....
vidis ti ko malo dijete pricamo o nama i nasim autima a ti objasnjavas o Sport TT, o TTRS-u itd...ne mogu da vjerujem... a to da je tt isti kao mazda tu si upravu u potpunosti ni ja ne vidim razliku izmedzu dvosjeda kabrioleta i porodicnog auta skoro pa karavana al haj....
Kurcio si se.... dao sam ti ponudu.... i usutio si se ko *****..... znaci ni jedne vise
Haj caoooo
 
Početnik
ja cu vam obojici dati fore na autoputu :) i kroz krivine i i na ravnom :p

imam ja snimak negdje iz njemacke na GPS-u 276 a na ovom nasem autoputu nisam mogo vise od 265 :(

2.0x2.2 + SM power + eisenmann + M5 LSD + KN +++++++
 
Član
GaRGa je napisao(la):
TT je u biti Golf tako da jeste hot hatch klasa ko Mazda 3, znaci prica ti je nidze veze...

ovo sam postavio stari Quattro Sport sa 1.8 turbo koji je za 70 sekundi brzi od MPS na istoj stazi
trebal u jednacinu ubacit TTRS novi ? jel ima Mazda lijek za njega ? ;)
Ne podcijenjujem Mazdu al je Audi za nju generalno gledano izmislio pojam preformansi...
Extra je Mazda za vozit samo pravo ;)

Stvarno se zakopavaš sve dublje i dublje :icon_rolleyes:
Ne znam ćemu spominjanje Audia TT RS kad se ovdje radi o usporedbi tvojeg TT Q225 8N i Mazde 3MPS drugog člana ovog foruma. Probali ste, Mazda je brža, a ti sada prosipaš žuć sa Audiem TT RS itd :icon_eek:.
To ti je ona priča ŠBBKBB, ili da je baba muško zvala bi se Duško ;)
 
Član
mirzzaa je napisao(la):
JA VISE NEMAM SNAGE DA TEBI GARGA OBJASNJAVAM NEKE STVARI.....
vidis ti ko malo dijete pricamo o nama i nasim autima a ti objasnjavas o Sport TT, o TTRS-u itd...ne mogu da vjerujem... a to da je tt isti kao mazda tu si upravu u potpunosti ni ja ne vidim razliku izmedzu dvosjeda kabrioleta i porodicnog auta skoro pa karavana al haj....
Kurcio si se.... dao sam ti ponudu.... i usutio si se ko pi*ka..... znaci ni jedne vise
Haj caoooo

Ja sve fino pricam stobom a ti tako, nije ti to fino Mirza :)

citius je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
TT je u biti Golf tako da jeste hot hatch klasa ko Mazda 3, znaci prica ti je nidze veze...

ovo sam postavio stari Quattro Sport sa 1.8 turbo koji je za 70 sekundi brzi od MPS na istoj stazi
trebal u jednacinu ubacit TTRS novi ? jel ima Mazda lijek za njega ? ;)
Ne podcijenjujem Mazdu al je Audi za nju generalno gledano izmislio pojam preformansi...
Extra je Mazda za vozit samo pravo ;)

Stvarno se zakopavaš sve dublje i dublje :icon_rolleyes:
Ne znam ćemu spominjanje Audia TT RS kad se ovdje radi o usporedbi tvojeg TT Q225 8N i Mazde 3MPS drugog člana ovog foruma. Probali ste, Mazda je brža, a ti sada prosipaš žuć sa Audiem TT RS itd :icon_eek:.
To ti je ona priča ŠBBKBB, ili da je baba muško zvala bi se Duško ;)


Ti si spomenuo novu MPS 3 kako ide i koga dere pa je samo poredim sa najjacim TT-om sta ti nije jasno drug ?
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Ti si spomenuo novu MPS 3 kako ide i koga dere pa je samo poredim sa najjacim TT-om sta ti nije jasno drug ?

Ja sam se referirao na staru Mazdu 3MPS (dakle isti model kao člana ovog foruma) vs novog Focusa RS (305KS). Prema tome, ne pričam napamet ili bezveze.
Ti si se pohvatao novog Audia TT RS, koji nikakve veze s tvojim autom nema.
Btw, stara Mazda 3MPS i nova Mazda 3MPS imaju isti motor ... dakle, puno puno manja razlika u usporedbi nego stari TT vs novi TT
 
Član
Mrva je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Ti si spomenuo novu MPS 3 kako ide i koga dere pa je samo poredim sa najjacim TT-om sta ti nije jasno drug ?
on je spomenuo kako je radio mps 2010. A to su ustvari isti motori, jedina razlika je taj vec spomenuti usis na haubi sto je vjerujem jos veca prednost pogotovu kod veci brzina :icon_smile:

izvini citius, u isto vrijeme napisasmo slicno :)


Nema problema,
a radio sam i stare i nove Mazde 3MPS, tako da zaista ne pričam bezveze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top