[split] MPS vs TT

[split] MPS vs TT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja sam sve cekao da vidim koji je razvoj situacije,ali vidim nista se ne desava
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Kada bax predstavi SVOJE 400+ hp auto ja ću javno da se ispričam za svu duševnu bol koju sam mu nanio:D

Do tada ću nastaviti da ga gledam na način na koji majka gleda svoje retardirano dijete:lol::lol:

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

definitivno najludji clan foruma :lol::lol::lol: ;););)

jedva cekamda vidim rezultate okrsaja izmedju TT-a v.s. MPS-ica


ali mislim da MPS pobjedjuje
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kada bax predstavi SVOJE 400+ hp auto ja ću javno da se ispričam za svu duševnu bol koju sam mu nanio:D

Do tada ću nastaviti da ga gledam na način na koji majka gleda svoje retardirano dijete:lol::lol:

napisao je 400+ whp, što je malo više od 400+ hp. :icon_smile:

šteta što čovjek neće da predstavi taku pilu:icon_confused:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kada bax predstavi SVOJE 400+ hp auto ja ću javno da se ispričam za svu duševnu bol koju sam mu nanio:D

Do tada ću nastaviti da ga gledam na način na koji majka gleda svoje retardirano dijete:lol::lol:

ajd Zela u k...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kada bax predstavi SVOJE 400+ hp auto ja ću javno da se ispričam za svu duševnu bol koju sam mu nanio:D

Do tada ću nastaviti da ga gledam na način na koji majka gleda svoje retardirano dijete:lol::lol:

I ja ću da ga gledam tako.:D
 
Član
ocel se ovo vise "zakuhat" i odrijesit, da kokice pripremim ili da idem napolje :icon_question: :D
 
Član
sad trebaa i ovu temu prebaciti i iznova poceti jer je sve pocelo od rx8 pa na tt i mps i sad na ovoga sa 400hp.
valjda ce se hajirli zavrsiti sve ovo :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
addo je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
addo je napisao(la):
Huka vs Nurija is born again! :lol:

Ova mazda je osudjena na ovakva prepucavanja! :D
U ovom slucaju mazda je definitivno brza! :icon_biggrin:

Sta bi u proslom prepucavanju ko je bio brzi golf tdi ili mazda ? :D

Ozenili se zajebanim zenama i prodali obojica auta! Tako da nikad necemo saznati! :D

Znaci sad se utrkuju kolicima :D

ZELA GTI je napisao(la):
Kada bax predstavi SVOJE 400+ hp auto ja ću javno da se ispričam za svu duševnu bol koju sam mu nanio:D

Do tada ću nastaviti da ga gledam na način na koji majka gleda svoje retardirano dijete:lol::lol:

Nemogu da nevjerujem :D :lol::lol::lol:
 
Član
Kod mene je sad stock mashina sa 225 konja a kod tebe 260 i vise sam ocekivao za tu razliku od skoro 20% snage ,
Vrati se na pocetak rasprave napisao sam ti da si bogdu brzi a ako hoces snimat cemo pa nek ostali prosude kolika je razlika ;)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Kod mene je sad stock mashina sa 225 konja a kod tebe 260 i vise sam ocekivao za tu razliku od skoro 20% snage ,
Vrati se na pocetak rasprave napisao sam ti da si bogdu brzi a ako hoces snimat cemo pa nek ostali prosude kolika je razlika ;)

Razlik je utrkivat se po gradu i na autoputu, na autoputu ta razlika dolazi do izrazaja kod max brzine , dok je po gradu neznata jer se nemoze iskoristit sav potencijal ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Kod mene je sad stock mashina sa 225 konja a kod tebe 260 i vise sam ocekivao za tu razliku od skoro 20% snage ,
Vrati se na pocetak rasprave napisao sam ti da si bogdu brzi a ako hoces snimat cemo pa nek ostali prosude kolika je razlika ;)

Razlik je utrkivat se po gradu i na autoputu, na autoputu ta razlika dolazi do izrazaja kod max brzine , dok je po gradu neznata jer se nemoze iskoristit sav potencijal ;)

Malo ga je Mizra usr'o sa max speed-om od 270 Km/h gdje god pogledam max po GPS-u je 241 a na tahu bude oko 260 kmh
ne znam kolko ovaj moj moze, po tahu sam najvise isao 220 i nema kuveta da nagura vise bez nizbrdice
 
Član
vozio sam se u 1.8 T audiu doduse bez quattra zakucao ga lik 220 na satu na Visoko Sarajevo autoputu vise nije mogao ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top