[split] MPS vs TT

[split] MPS vs TT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MPS vs TT

Eto neko je stavio gore link sa usporedbom i to je garant tako. 14.4 naprema 14.9 na 402 metra, to je neke 2-3 duzine za MPS-icu. A na autocesti Audi nema nikakve sanse sa toliko manjom maksimalnom brzinom. Ocito su se vec ganjali pa ne vidim cemu rasprava, Mazda je jako brza kad je znas voziti...
 
Član
Sarajlicu, ne pretjeruj, ja otvorio temu da se ocisti ona od offtopica a ti bi ovu da zatrpas opet

@ostali, nista ja ne kuham, samo sam odvojio offtopic postove u novu temu :)
 
Početnik
ma bolan nepretjerujem nego samo kazem tdi je zakon ali sad ozbiljno ja mislim da mazdi ovaj tt zapadne za zub tj neosjeti ga,,,volim audi ali objektivno mazda je brza,,,i jos samo da se jave vlasnici vozila i kad se trebadnu ganjat ja cu im pare cuvat
 
Član
Haha evo prilaze se lova na opklade kao u Paklenim ulicama,samo fali jos Ludacris da to sve skupa cuva dok se ne zavrsi potezanje:)
 
Član
nista, autoput vam je blizu, dogovorite se i sve vidite uzivo, tko je gdje i kako :icon_smile: jos i snimite i stas vise :lol: jedino jos nadjite nekod repera da cuva pare od oplakada, npr: http://www.youtube.com/watch?v=940YDV7rMCI :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top