Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
ta oktavija operise dugo tu,imaju oni jos auta,al oktavija je najaktivnija,jednom sam ja mimoiso se sa oktavijom tom,ja 200 isho ahha,vidim poceli kocit,i predomislise se :):)
mislim da ima mat bijeli golf 4,al nisam siguran,ovi iz brckog bi trebali bolje znati to
 
Član
da se prikljucim..

fakat su postavili kamere na skoro sve raskrsnice sa semaforom u Zenici.. ne znam kada se pustaju u funkciju, ali su tu.. ovih dana cu pokusati da se organizujem da ih poslikam i obiljezim na karti grada...

pozz...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
damko je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
ima li sta za Bijeljinu??:icon_question:

ima bijeli Golf IV operise na putu TZ - Bijeljina

dizel krsh pretpostavljam,da stajem ili da nastavim a?
nisam primjetio sta je....tip je mene obisao na nekih 110km ja isao oko 100km/h laganini..kad cetvorka i mene i njega i njega klapi jedno 200m nize...pustili ga da vidi a on po gasu hahah ...ja mislim da je tdi..ma ti mozes samo gas:icon_smile:
 
Član
Hehe bolje nadjite nekog iz murije nek vam pokaze dje ima radar i to je to.U Doboju kod autobuske imaju neki kurci ako nisu kamere,ko vozi od Doboja prema Zenici pored ovih radara znaju strumfovi stat sa radarom u Nemili i od Maglaja do Doboja znaju bit dal u Mravicima,Kosovi il slicno uglavnom dje ih ne vidis.Ko ide od Doboja za Banja Luku preko Stanara zna radar bit kad se odavde prodju Bare kad se vec udje u Rudanku,onda znaju bit u Ljeskovim vodama......usput nije bitno sto ce nekog oderat za 100 maraka i to treba bit normalan nisu ovi nasi putevi za brze voznje....
 
Početnik
e pa onda ja uvlacim auto iz sveceke il njemacke...nek tamo bude na tetki il amidzi..a kad ga trebam registrovat onda se vrnem tamo i registrujem opet...haya ako je tako..da nekaznjavaju sa stranim tablama
 
Član
svecke ili svicarske ili svedske :)
samo sto auto na stranim tablama neces moci voziti u bih bez strane vozacke i validne punomoci strane naravno.
 
Početnik
pa zar i to???***** i sve da im ***** glupo..joj kako me nervirau...kako ovi sto rade u sloveniji kupe tamo auto i dodju ovde normalno..netreba niki vrag i kakva validacija jebena...a bokte ja to nekontam..
 
Član
ne treba ako je auto na tebi i imas stranu vozacku te zemlje gdje je auto reggano.
pa da je to tako jednostavno svi bi baustelci po stranim zemljama vozali auto na nasim tablama,em jeftinija regga em nema rigoroznog tehnickog.samo sipaj i vozi
 
Član
E ovako dragi moji toliko sam puta presao Bihac-Prijedor da znam napamet sve krivine :cool:
Iz pravca Bihaca hoce stojati (mislim na policajce) :icon_cry: prije Srbljana cesto gdje se skrece za Cazin, onda vole stojati i na autobuskoj stanici negdje od prilike na sred kanjona (Bihac-Bos.Krupa), u Bos.Krupoj mozete se nadati svugdje tako da opusteno polako po ogranicenju ;)
Onda Bos.Krupa-Otoka takodje cesto stoje kod Cavkunovica na izlazu iz Krupe, ulaz u otoku ima ih isto onako srednje
Put Otoka-Bos.Novi SAMO GAS :cool:
u Bos.Novom nema nigdje u gradu samo nekad rijetko skroz stoje kod pumpe "Gagi" (nisam siguran jel se tako zove benz. pumpa) na izlazu iz Novog prije mosta.
Bos.Novi-Prijedor SAMO GAS samo pazite nekad se znaju kriti iza betonskog zida na jednom autobuskom stajalistu (nemogu se nikako sjetiti sada imena uglavnom kada se sjetim stavicu i ime sela)
A obrnuto Prijedor-Bihac je isto da opet nepisem :icon_smile:
Vec sam dovoljno imao problema zbog plave pozicije i voznje poslije 23 h i slova "P" (koji je popularan medju "pocetnicima") :icon_cry: ali jos dva mjeseca i nisam vise "pocetnik" :cool: :cool: :cool:
 
Član
Recite mi ova kamera u Tuzli jel to radi i na koju brzinu slika ?
Inace cuo sam da recimo treba da se postavi 700 stacionarnih kamera u BIH pa mozda dodjem i dfo nekog spiska :D
 
Top