Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
Mene je prosle sedmice uslikala isao gore u posavinu kod nane .Mjesto se zove Šije ogranicenje 50.Isao ja kloc 90.:icon_evil:
 
Član
Znam da nikako nije zgodno i po dzepu i po vozacku:icon_sad:

Ali makar cu vozacku spasiti, staviti cu da mi je mama vozila , da nisam ja vozio .Jer mi stara ima vozacku a nikad nije vozila auto od kad je polozila 1988 god. pa zbog toga nije frka uraditi cu tako:icon_smile:
 
Legend
zak88 je napisao(la):
Znam da nikako nije zgodno i po dzepu i po vozacku:icon_sad:

Ali makar cu vozacku spasiti, staviti cu da mi je mama vozila , da nisam ja vozio .Jer mi stara ima vozacku a nikad nije vozila auto od kad je polozila 1988 god. pa zbog toga nije frka uraditi cu tako:icon_smile:

ako te slikao sa prednje strane, mozes to macku o rep, zoomira sliku, da ti moze vidjeti boju ociju ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
zak88 je napisao(la):
Znam da nikako nije zgodno i po dzepu i po vozacku:icon_sad:

Ali makar cu vozacku spasiti, staviti cu da mi je mama vozila , da nisam ja vozio .Jer mi stara ima vozacku a nikad nije vozila auto od kad je polozila 1988 god. pa zbog toga nije frka uraditi cu tako:icon_smile:

ako te slikao sa prednje strane, mozes to macku o rep, zoomira sliku, da ti moze vidjeti boju ociju ;)

Ma daj je** ih radar vise u mostaru ima jedan tamo kod ekonomske skole tj.ispod zgrade mostarke pa su se neki kraljevi zaustavili i kontali ga isarat pipsom..Al ko po djavlu nikako pogodit na onaj dio dje slika..:lol::lol:
 
Član
hehehe...ovako evo da pomognem koliko toliko ...

u sanskom mostu tj.na tranzitu prijedor-sanski most-kljuc stoje kod raskrsnice za Caplje radar,a patrola cega kod Missana i kod energopetrola ..... najcesce ih ima subotom jer je tu moze dobro piciti autom jednih do 160 km/h pa hvataju ...

eto hvala....

a kod bihaca na OMV mi je stari platio kaznu 100 KM ...40 preko ogranicenja i mjesec dana vozacka oduzeta ..:lol:
 
neznam jel ko skuplja slike ali imam u planu ako mi jos ko pomogne da salje mi stacionirane kamere u bih znaci dje ko ziwi nek malo uspori slici je i da stawimo na google earth zajebano wrijeme dolazi hehe
 
Član
60 km/h, cini mi se da ima znak na ulazu.

Neki dan isao iz Doboja ka Sarajevu, 5 foto radara na toj kratkoj dionici i to dosta ih na isprekidanoj liniji. Kasnije sam kod preticanja samo gledao ima li radara, 5 sekundi gledas okolinu i sekundu ima li auta da dolaze i koliko su daleko i pici. Kazu kolege kakav ti prekrsaj napravi, reko gdje je problem, kaze pretices na punoj. Ebi ga reko, nisam ni gledao kakva je crta na cesti, samo gledam ima li kamera :lol:
 
Top