Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
Ma kakva slika za pojas:lol:...nema toga...i ja i ti bi ih onda imali pun sepet koliko puta dnevno prodjemo pored kamere....veceras je okinula nekog frza...proletio brzo kroz zeleno kad pocrveni cijela raskrsnica:lol:
 
dohc24v je napisao(la):
Ma kakva slika za pojas:lol:...nema toga...i ja i ti bi ih onda imali pun sepet koliko puta dnevno prodjemo pored kamere....veceras je okinula nekog frza...proletio brzo kroz zeleno kad pocrveni cijela raskrsnica:lol:

ozbiljno ti kazem tako pise
 
de ba, ne nasjedajte dzaba na te price ;) ne budite naivni, slobodno se idalje vozajte ne vezani :icon_biggrin:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ima u tz nova kamera
dolazi kazna ako imas folije na staklima,i naravno ako neka sijalica ne radi :D

kako to molim te, za brzinu i crveno svjetlo ima zenzori u asvaltu, a kako ce to funkcjonisat:icon_question:
 
Član
OffTopicharite...
Dajte konkretno slikajte te kamere vise, ove do sad sto imam fino sam sortirao, fale mi SAMO jos slike iz:

Sarajevo:
* RTV Dom - pravac prema Ilidži
* Stupska petlja - pravac prema Ilidži
* Dobrinja - raskrsnica kod Imzit pumpe prema Lukavici
* Pofalići - kod Srednje ekonomske škole
* Stari Grad - raskrsnica iza Vječne vatre u pravcu prema Marijin Dvoru
* Kasarna Maršal Tito - raskrsnica na ulazu u kasarnu prema Ilidži
* Autoput sa jedne i druge strane ceste Sarajevo - Podlugovi

Mostar:
* Gradska obilaznica od HIT-a prema Čekrku - 3 kamere
* Raskrsnica kod zgrade Mostarke

Bihać:
* Cesta prema Izačiću kod OMV pumpe

Livno:
* Semafor na Splitskoj obilaznici

Ljubuški:
* Na magistralnom putu u mjestu Vitina

Zenica:
* Donja Vraca - M17
* Maglaj - M17 na ulazu u Maglaj (semafor)

Orašje:
* Magistralna cesta kod KPZ Orašje

Tuzla:
* Raskrsnica kod Doma penzionera na obilaznici
---
Hajde aparatic u ruke i blic blic :D
 
Član
adma, dohc, ja mislim da se to odnosi na to da ,ako te uhvati u prekrsaju, recimo kroz crveno, ili prebrzo, da je slika tako dobra da se vidi na njoj da li si vezan ili ne....a ne da te uslika maxuz za pojas :D.....tako isto sam cuo i za tz, sad da li je tacno ne znam, nisam se jos slikao :D
 
Član
ahaha ma sala mala :)
uz dobrog pravnika mozes reci da auto u tom trenutko je stojalo zaustavljeno tako da uopste nisi vozio i nece ti moci nista za pojas

imam ja sliku ove iz orasja i iz neke iz zepca ili maglaja nemam pojma
a imas od doboja do travnika 3-4 ove kamere
jedna je u mjestu šije
druga kod neke zovko pumpe i ima neki hotel motel
 
Član
Jedini fiksni radar i videokamera u Livnu za manje od tri mjeseca zabilježio je oko 1.200 prekršaja vozača, od kojih će svaki platiti novčanu kaznu od po 100 KM, rekao je Srni glasnogovornik Uprave policije MUP-a HBŽ Ivica Vrdoljak.

Vrdoljak je potvrdio da su najčešći prekršaji prekoračenje brzine i prolazak kroz crveno svjetlo na semaforima, što su radar i kamera od prvog studenog prošle godine, kada su postavljeni, do 23. siječnja ove godine, registrirali 1.193 puta.

Za učinjene prekršaje naplaćene su novčane kazne u ukupnom iznosu od 119.300 KM.

Vrdoljak je naglasio da policijske patrole na magistralnim prometnicama na području HBŽ svakodnevno obavljaju i radarske kontrole, a najavio je i postavljanje novih fiksnih radara i videokamera u Livnu, Tomislavgradu i Drvaru. (Srna)
ra8cj4.jpg
 
Top