SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

evo jedna kia...pa komentarisite..:icon_smile:
bEWKd.jpg

1XqcF.jpg
 

OmO

Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

Nesto mi ova prednja lijeva felga izgleda cudno, mozda ja grijesim. I prednja desna felga je prava, s obzirom da je "smotan" volan u desno. Ostalo sve za 10! ;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

aa jesam nestasko,gdje cu to zaboraviti"GUMU"..ee hvala drustvo..:cool:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

evo da podijelim jedan rad s natjecanja mislim i sad je u toku al vodim..:icon_smile:..za sat vremena truda nisam imo vise sta ubaciti mozda drugu pozadinu...:icon_smile:
vt_sfida_12452.jpg

vt_imgs12452_21303.jpg
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

Znaci druze ne mogu da vjerujem da imas toliki talenat u mnoge slike se mozes uzivjeti i imati osjecaj da su stvarne... Znaci svaka cast ;) :cool:
 

OmO

Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

Svaki put me iznenadis, nisam znao da si bas ovoliko dobar. Ova zadnja slika, nemam rijeci.
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

eee hvala drugovi a vjeruj te da je ovo sat i po vremena,a zelim jedan rad raditi pet do sedam dana nije bitno koje je auto da uradim sve detalje all nema se vreman fax obaveze i tad..hvala jos jednom,,,;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

KO JE OVDJE NORMALAN OPUSTENO NIKO...:lol:
umal da zaboravim evo avdije jednog..dojadilo mi je vise raditi pa reko da postavim..:icon_smile:
vt_sfida_12456.jpg

TYcXb.jpg
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

Brate rad u Fullu,predobar ;) .. Cini mi se da je branik malcice otiso ukrivo ali mozda gresim :icon_smile:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

jest jebemu misaa trebo je uz sami far da ide il ovaj desni da razvucem malo da dodje ispod fara da bude izjednaceno...ne mogu oci stici sto ruke urade...hvala floyd druzee..;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

ajde vac kada tako dobro radite u ps-u da mi netko moga golfa zabije u pod,stavi bbs rc u pink boji,maska bez znaka crna,farovi crni, i lajsne i kvake od vrata u plavo..

hvala :)
 
Top