SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

ma lajsnu sam tako uradio konto sam je ukloniti skroz ali reko nek se slaze sa felgama i ovom lajsnom oko vrata,,vratit cu neke sitnice na fabricko kao farove ovi mi se ne svidjaju...:icon_smile:
 
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

djordjep je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
A šta je sa ovom sivom lajsnom na masci ? :/ Nema je ni na originalu ali ovako mi nekako nije kompletan rad :icon_rolleyes:

Krom lajsna je na sva tri auta , samo se na desnoj strani oslikava kaldrma , pa izgleda kao nastavak mrežice.

Ne,nema logike. Prvo,pogledaj desnu stranu lajsne,ne može biti da se na donji dio oslikava a na gornji ne. Vidiš da ima odma poslije haube tanka linija koja se gubi ( lajsna ) . A drugo,ako se oslikava ne može se toliko oslikavati da se ne vidi nikako lajsna već da izgleda kao nastavak mrežice al' nikako . Onda bi se trebalo oslikavati bar malo na lijevu stranu lajsne .
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

pa tako je i na orginalnoj slici crna jedna strana mogu ja napraviti obje strane sive al dal ce to biti to,,a svakako mislim jednu preradu..pa kontam od opc ubaciti..:icon_smile:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

od mene dosta sto se tice astre nemam vise snage...:lol:
opelastra20101280x960wa.jpg
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

B.M - Floyd je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
A šta je sa ovom sivom lajsnom na masci ? :/ Nema je ni na originalu ali ovako mi nekako nije kompletan rad :icon_rolleyes:

Krom lajsna je na sva tri auta , samo se na desnoj strani oslikava kaldrma , pa izgleda kao nastavak mrežice.

Ne,nema logike. Prvo,pogledaj desnu stranu lajsne,ne može biti da se na donji dio oslikava a na gornji ne. Vidiš da ima odma poslije haube tanka linija koja se gubi ( lajsna ) . A drugo,ako se oslikava ne može se toliko oslikavati da se ne vidi nikako lajsna već da izgleda kao nastavak mrežice al' nikako . Onda bi se trebalo oslikavati bar malo na lijevu stranu lajsne .

Evo ti u većoj rezoluciji ta Astra , pa vidi o čemu pričam..
2009_astra_5.jpg
 
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

dobri radovi;)
a soffa ako ti nije problem da sredis i meni jettu kad budes slobodan ja sam tek poceo raditi na ps pa nisam se jos dobro naucio:icon_smile:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

ee hvala a jettu sam ti reko sta trebas i neces fulat a nadji sebi obicnu jettu pa je probaj uraditi po svom ikusu samo vjezbaj..:cool:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

Isto da ti prva felna nije dobra ili mi se cini zato sto je crno ne vidi se guma... Al sve u svemu dobar rad :)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

evo fiat mislim da je 127 neki me lik izazvao ja mislio oderat ce me kad et pobjedim ga s ovom slikom...:icon_smile:
1272o.jpg

img6588copycopy.jpg
 

OmO

Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

U huuuuuuu, moci :icon_eek: Svaka cast ! :cool:

To imaju neki battle-ovi ? :D
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

maa registrovo se na neki italijanski VT forum pa tu imaju izazovi pa zabovno bude ovako navecer kad te izaove neko odradis rad par dana i onda glasanje a ima i mjesecni turnir a i imas svoj profil pa deres svoje radove tu i dobija bodove i ocjenje...aa hvala kolega na pohvalama..;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

soffa da te pitam da li radis ove slike samo u PS ili koristis jos neke programe :icon_question:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

samo PS i to CS3 mrsko mi skidati CS5 il koji ima vec zadnji...:icon_smile:
 
Top