SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

G2_1.6B je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
phantom je napisao(la):
soffa je napisao(la):
grehota grehota edo i na MK2 ovako uradise i nasta county pa najskuplji sad a i slabo ga ima ja mislim tri u bosni da imaju sto ne bi ko volio mk5 da ima ovakvi....a et nije dugo radjeno pa ima sigurno greski al et sinula mi jos jedna ideja.....:icon_smile:

ima njih na izvoz :lol:

odlicna ideja ;)

U Gradisci imaju 2 sto ja znam ;)

Btw : Odlican rad ,svaka cast legedno ;)

U Sarajevu takodje 2 (poznanik mi posjeduje jednog) , i jedan crni , i ima u Kaknju jedan koji je btw. na prodaju , a vlasnik je clan naseg foruma Oggy :) ;)

Radovi prijatelju , i vise nego odlicni!! :cool:

ima i stari od mog jarana. ima njih vise nego sto raja misli. nisu bas toliko rijetki...
 
Član
RE: VW TOUAREG...:)

Ovo sto si na Touaregu radio 2 sata se uradi za max 10-15 min.

Samo si ga lijepo postavio na novu pozadinu a na autu ima gresaka kao prednja maska ruzno si je uradio...

Samo nastavi dalje sa PS-om imas i dobri radova ;)
 
Član
RE: VW TOUAREG...:)

reko sam danas da ce biti i crni touareg pa nesto sam sklepo mozda je bolji od predhodnog mozda gori svako ima svoj ukus....:icon_smile:
volkswagentouareg201116.jpg

bmwi8concept20111600x12.jpg

porschecayenne20111600x.jpg
 
Član
RE: VW TOUAREG...black edition...:)

slucajno radio jednom liku s foruma golfaca kad ova slika bas mi dah stane kad vidim te legende reko da je postavim u temu jer je tema namjenjena za vw vozilice samo sto ovo nije PS.....:icon_smile::icon_smile:
316001fy6.jpg
 
Član
RE: To su moje legende....:)

sta cu zadesila su se tu nadam se da su sa gti ili vr6 motorima...:icon_smile:
 
Član
RE: To su moje legende....:)

jos jedan rad na tanjiru pa osudite nadam se da ce armin ovo vidjeti pa ce komentarisati jel valja ili ne valja.....:icon_smile:
volkswagenpolo19991600x.jpg

volkswagenpolo19991600x.jpg
 
Član
RE: VW POLO 6N2....:)

znas da armin prati sve tvoje radove:cool::cool:
dobar je brate, drama dobar;)
felgama si ubo samo tako
 
RE: To su moje legende....:)

soffa je napisao(la):
sta cu zadesila su se tu nadam se da su sa gti ili vr6 motorima...:icon_smile:

trica je sigurno sa vr6 motorom :cool: sudeci po boji VR6 highline model :icon_biggrin:

predobra slika :icon_smile:
 
Član
RE: VW POLO 6N2....:)

haha i ja sam se kasnje smijao ima evo slika znam da ovako ne moze biti jer su tockovi smotani a oaj tamo nije tako da sam napavio bio sve al et ubacio ovu drugu sliku...jbg brzina od sad samo lagano....:icon_smile:
 
Član
RE: VW POLO 6N2....:)

hvala josipe trudim se kako je bilo na pocetku sad sam zadovoljan puno mi je raje ovdje pomoglo kako sta raditi....:icon_smile:
 
Top