SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: OvO Ja ZoVeM "POLICIJOM"

hvala armine ma reko da prestavim i golfa sa rozim felgama kaze to je sad ono "IN" a i da doradim na njega ovo sto se trebalo doraditi....:icon_smile:
 
Član
RE: OvO Ja ZoVeM "POLICIJOM"

Aferim :D:D stvarno predobro odradzeno ne samo ovaj nego i ostali radovi :cool:
 
Član
RE: OvO Ja ZoVeM "POLICIJOM"

kad ja nadjem tacnu koju felgi , dat cu ti pa mi okreci fele, da vidim kako bi izgledalo,to je tebi cas posla:cool:
 
Član
RE: OvO Ja ZoVeM "POLICIJOM"

hvala hvala a armine ti nam nabacaj felgi a ja cu postavljat..."okasti kljuc i zavrci felge na PS"....;)
 
Član
RE: OvO Ja ZoVeM "POLICIJOM"

evo jos malo noviteta nisam nista radio ovih danaa pa reko sta novo da smislim...
volkswagengolfgti5door2.jpg

volkswagengolfgti5door2.jpg
 
Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

joooj šta čovjek radi :lol: dobro je extra.. malo ti je zadnji točak ukrivo, al ostalo je :cool: trebao si koristi ti malo ALAT SKEW ;)
 
Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

grehota grehota edo i na MK2 ovako uradise i nasta county pa najskuplji sad a i slabo ga ima ja mislim tri u bosni da imaju sto ne bi ko volio mk5 da ima ovakvi....a et nije dugo radjeno pa ima sigurno greski al et sinula mi jos jedna ideja.....:icon_smile:
 
Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

malo je usinut... treba spuru raditi...


fin rad... bitno da imas mastu i ideje ;)
 
Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

soffa je napisao(la):
grehota grehota edo i na MK2 ovako uradise i nasta county pa najskuplji sad a i slabo ga ima ja mislim tri u bosni da imaju sto ne bi ko volio mk5 da ima ovakvi....a et nije dugo radjeno pa ima sigurno greski al et sinula mi jos jedna ideja.....:icon_smile:

ima njih na izvoz :lol:

odlicna ideja ;)
 
Top