SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

ma kriva felga isao po neravnom pa skrivio tako ti je to u terenaca....:icon_smile:
 
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

phantom je napisao(la):
soffa je napisao(la):
grehota grehota edo i na MK2 ovako uradise i nasta county pa najskuplji sad a i slabo ga ima ja mislim tri u bosni da imaju sto ne bi ko volio mk5 da ima ovakvi....a et nije dugo radjeno pa ima sigurno greski al et sinula mi jos jedna ideja.....:icon_smile:

ima njih na izvoz :lol:

odlicna ideja ;)

U Gradisci imaju 2 sto ja znam ;)

Btw : Odlican rad ,svaka cast legedno ;)
 
Član
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

jos jedna slicica na forumu dobro dosla nije pretjerano...:icon_smile:
cayenneturbocopycopy.jpg

9bb7373c.jpg
 
Član
RE: VW BORA...nista pretjerano...:)

znam znam i ja bi plako sad za njom...nista ne bi mijenjao....:icon_smile:
 
Član
RE: VW BORA...nista pretjerano...:)

stavio sam novih slika passata :icon_smile: haj mu nabaci kakve fele kad ti bude dosadno
 
Član
RE: VW BORA...nista pretjerano...:)

reko jednog SUVA da sklepam bilo mi dosadno pa iz cista mira 2 sata posla....:icon_smile:
volkswagentouareg201116.jpg

fordexplorersporttraccow.jpg
 
Početnik
RE: VW GOLF 5 COUNTY....:)

B.M - Floyd je napisao(la):
phantom je napisao(la):
soffa je napisao(la):
grehota grehota edo i na MK2 ovako uradise i nasta county pa najskuplji sad a i slabo ga ima ja mislim tri u bosni da imaju sto ne bi ko volio mk5 da ima ovakvi....a et nije dugo radjeno pa ima sigurno greski al et sinula mi jos jedna ideja.....:icon_smile:

ima njih na izvoz :lol:

odlicna ideja ;)

U Gradisci imaju 2 sto ja znam ;)

Btw : Odlican rad ,svaka cast legedno ;)

U Sarajevu takodje 2 (poznanik mi posjeduje jednog) , i jedan crni , i ima u Kaknju jedan koji je btw. na prodaju , a vlasnik je clan naseg foruma Oggy :) ;)

Radovi prijatelju , i vise nego odlicni!! :cool:
 
Član
RE: VW TOUAREG...:)

hvala za radove a i ja bi volio naravno da posjedujem jednog mislim bas mi se svidjaju....;)
 
Član
RE: VW TOUAREG...:)

auu touareg je drama sto bi bilo lijepo imati ovakav jedan primjerak bio bi zapazen gdje god dodjes bas pojava :cool:

Odlicno ti ovo radis ;)
 
Član
RE: VW TOUAREG...:)

ne bi se ni ja ljutio ovako nesto da dobijem ili da imam a mislim jos jednog uraditi sav crn da bude....:icon_smile:
 
Top