SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: new beetle...odnosno BUBA...:)

evo trebalo mi u PS da uradim stope sebi jer hocu ovako na svog golfaca da uradim treba mi 15km za sprej i ono za plastiku primer i kasnije ko ima kompresor da mi predje lakom i da to bude ovako kao sto sam u PS odradio....:icon_smile:
slika316822010061277494.jpg

slika316822010061277494.jpg
 
RE: golf MK2 stopke...:)

ovako ne moze,, omas fabrika to moze identicno uraditi,,ali
moze se fino odraditi m asatom i puci bezbojni preko;)
 
Član
RE: golf MK2 stopke...:)

pa da su meni fabricke stope all nema pa sam odlucio da sebi pravim ovako a probat cu nekako uraditi vise slojeva nanjeti na ovaj gornji dio a gdje je crveno jednom preci...:icon_smile:
 

rs6

Član
RE: golf MK2 stopke...:)

soffa je napisao(la):
pa da su meni fabricke stope all nema pa sam odlucio da sebi pravim ovako a probat cu nekako uraditi vise slojeva nanjeti na ovaj gornji dio a gdje je crveno jednom preci...:icon_smile:

na migavcu ce ti ostat previse tamno .......
 
Član
RE: golf MK2 stopke...:)

ko kaže da ne može:icon_question: kakav plastik prajmer, kakvo što... dobro očisti benzinom i pukni RenCom.. evo u mene od zimus stoji ovako.

na slici malo tamnije izgleda ;) imaš mat i sjajni transparentni.. i fazon je staviti 2-3 sloja za neki fabrički look tako da ti ispod probija narandžasta i bijela boja.. a ne da bude komplet crno.

<

;)
 
BHT Ovisnik
RE: golf MK2 stopke...:)

moze tako,ali u sivo nemoze sto je planirao:cool:
ako zelis ovako nista neg kupiti:icon_evil:
 
Član
RE: golf MK2 stopke...:)

CoL3 je napisao(la):
moze tako,ali u sivo nemoze sto je planirao:cool:
ako zelis ovako nista neg kupiti:icon_evil:

brate mili, ako i za koje auto ima tih štopova i tuning dijelova ima za Duju.. uz to jeftini do bola
 
BHT Ovisnik
RE: golf MK2 stopke...:)

znam,meni ni u dzep ni iz dzepa:D
ja sam na jetti htio ovako da bude u bijelo,ali je nemoguce uraditi osim kupiti,za jettu su bile ovkave 200km,dok za golfa za 60-70km vec ima novih,ne isplati se zajebavati,osim ako neces u crno kao sto smo i ja i ti radili,samo sprej transparentni 5km i viola:D
 
Član
RE: golf MK2 stopke...:)

ma probat cu nesto ako nista uzet 50km kristalne i onda preci malo transparentnim i to je to opet cu vidjeti kakvi ce biti na autu...:icon_smile:
 

rs6

Član
RE: golf MK2 stopke...:)

soffa je napisao(la):
ma probat cu nesto ako nista uzet 50km kristalne i onda preci malo transparentnim i to je to opet cu vidjeti kakvi ce biti na autu...:icon_smile:

trebalo bi da imas kristalne smoked, da se ne zajebajes sa transparentom ...
 
RE: passat policija....:)

Kad bi nasa imala nesto ovakvo .. :D

Svaka cast,jedino rotacija na krovu po meni nije uklopljena,izgleda kao da je nakrivo postaljena :icon_confused:
 
Top