SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

probao sam izostriti al mi nije uspjelo...a trebalo bi malo za nijansu pomraciti da bude ok...;)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

evo auta za prestavljanje a kad ce biti zavrseno to je pitanje..sve je do vremena koliko ga budem imao...zna se cim zavrsim rad ce se postaviti na temu....:icon_smile:
volkswagenjetta20111600.jpg
 
Član
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

Ne zuri samo nimalo..sve radi polahko i fino ..pa 10 dana 10 ;)
 
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

evo ti ovom linku imad predobre slike i jebeno dobar auto pa ga uradi steta sto nije da nije vw :D

http://www.mdracing.co.uk/downloads_press_photos.asp
 
Član
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

ma bit ce to sve dobro...a ne znam razmisljo sam da i audija ovdje ubacim ali ipak necu nek bude samo VW...a slike su super moze se i neki VW ovdje ubaciti radi pozadine...;)
 

rs6

Član
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

soffa je napisao(la):
ma bit ce to sve dobro...a ne znam razmisljo sam da i audija ovdje ubacim ali ipak necu nek bude samo VW...a slike su super moze se i neki VW ovdje ubaciti radi pozadine...;)

drugar imal sta od one slike sto sam ti posl'o ???
 
Član
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

evo par sati slobodnog vremena pa ce audi biti uradjen kako si reko....sve u svemu dobijas sliku veceras...;)
 

rs6

Član
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

soffa je napisao(la):
evo par sati slobodnog vremena pa ce audi biti uradjen kako si reko....sve u svemu dobijas sliku veceras...;)

dobro ispalo ;) nego eto ako nekad uhvatis vremena doradi one sitnice, pa ga zakaci ovdje ;)) meni se djasvi
 
Član
RE: uskoro prestavljanje jette mk6...:)

imalo se vremena pa sam uradio jettu...nije 10 dana ali et nisam mogo da cekam a da ne napravim nesto....:icon_smile:
4881234725b627ce9183bco.jpg
 
Član
RE: Jetta MK6...:)

A jesi se zakacio na Lamborghinija, prednje usise i side scoop guras na svako auto... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Jetta MK6...:)

haha nekako mi pasalo bas na nju a ne stavljam sve samo na golfa 6 stavio i to je to nema na drugim...ali eto nema vise lamborghinija..;)
 
Član
RE: Jetta MK6...:)

Golf je nenadjebiv, svaka cast brate :icon_eek: evo 'vaki je ;)

Usput, aj probaj gore onu jettu/passata sta li je evc, uraditi sa branicima od Golfa 5 GTI W12 ;) Imam osjecaj da bi blesavo leglo ;)
 
Top