SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

RE: novitet golf VI u lambo styling-u...:)

Auu prepado se:lol::lol: al ga nagrdiiii:icon_cry: trebao si bolan smanjiti ove usise, i to dobro smanjiti i malo oblikovati, mislim da ne bi bilo lose, a ovako:icon_sad:
 
Član
RE: novitet golf VI u lambo styling-u...:)

da doprinesem temi... nesto sto sam maloprije odradio kad sam vidio onog tvog unakazenog golfa....

volkswagenpassat2011800k.jpg


copyofvolkswagenpassat2.jpg


neki passat .:R... :) kulturica... gresaka ima al brzo sam odradio (prahnulo mi)...
 
Član
RE: novitet golf VI u lambo styling-u...:)

znam znam ali htio mali rodjak da radi jednog pa mu ja malo pomogao nije bas ispalo sjajno ali kad bude mojih godina mislim da ce vladati PS...mali je lud za autima tako da sam morao postaviti ovo ako nekad obrisem slike da znam gdje cu naci ovog golfa i da mu pokazem kroz 5 godina...a sto se tice mene ja cu nadoknaditi ovaj rad sutra ili prekosutra jednim ljepim radom...tako da cu se sigurno opet vratiti u formu...mislim popravit cu se....hvala jos jednom za kritike...:icon_smile:
 
Član
RE: novitet golf VI u lambo styling-u...:)

evo tek sad uradjena slika...par sitnica tako je se trazilo....:icon_smile:
fotografija0097copycopy.jpg

i orginal...
fotografija0097.jpg


a evo radova ono za sinoc da se ispravim...idem na bolje i tako ce biti...imam jos jedan ali to za kasnije iznenadjenje...:icon_smile:
2493070305150fe233d2oco.jpg
 
Član
RE: novitet golf VI u lambo styling-u...:)

necu vise da pravim sranja od radova kao sto AKKA kaze evo VW u novom ruku u dvije verzije....:icon_smile:
vwglofcabrior7241024x76.jpg

pa nisam se mogao odluciti koji je bolji crni ili crveni
vwglofcabrior7241024x76.jpg

vwglofcabrior7241024x76.jpg

 
Član
RE: novitet golf VI u lambo styling-u...:)

evo jos jednog rada...samo nek se ide na bolje...:icon_smile:
passatverylowcopy.jpg
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

dobro radis stvarno, sve pohvale sa moje strane. jedina zamjerka. sto se tice farbanja auta ne znam na koji nacin to radis ali .. nekako boja previse odudara i ima nekih mjesta na kojim je boja prejaka il su cak pixeli izrazeniji .. malo to da sredis samo . i ova 'upaljena svijetla' ... ne uklapa se jednostavno (kao na passatu ovom) al i to se moze uradit na neki drugi nacina . ugl. svaka cast .. keep going ;)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

hvala druze vidim i ja da ne odgovara jos pogotovu po ovakvom danu na ovom pasatu...ali hvala da znam u buduce na sta trebam paziti...;)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

audis46951024x768copyco.jpg

jest cudna boja za venta ali malo crne i sve to dobro ispadne....:icon_smile:
 
Top