SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: MK1..:)

evo i druge verzije pa kome sta pase...:icon_smile:
copyofgolf18copycopycop.jpg
 
Član
RE: MK1..:)

zadnja felga ti je i na jednom i na drugom malo pobegla,al' sve u svemu dobri su ti radovi :icon_smile:
 
Član
RE: MK1..:)

hvala hvala ma popravit ce se to radom sve ce doci na svoje mjesto....;)

evo malo sminke nista pretjerano ipak jos bijela boja na nivou...:icon_smile:
5903341331ab76c46c1dbco.jpg
 
Član
RE: malo sminke MK6...:)

uvjek sam za bijelu boju kad je u pitanju novije auto..zato ovakvok golfica nikad ne bi odbio...i hvala opet...;)
 
Član
g60..:)

prvi rad sto se tice corrada bit ce jos varijanti mislim nekad uraditi od dvojke branike al za americko trziste pa da vidim kako ce biti...:icon_smile:
ppanameraturbosstopcar2.jpg


stvarno ne znam kako poceti imate li vi kakav prijedlog sta bi dobro bilo uraditi na duji...mislim sve je na njoj fabrika pa bi volio cuti necije misljenje sta za pocetak uraditi...:icon_smile:
476201661303ef5d53d9b.jpg
 
Član
RE: pomoc oko duje nemam ideje...:(

ako nisi u planu duju radit u Rat style,onda prvo skidaj galeriju :D btw corrado predobro odradjen..:cool::cool:
 
RE: pomoc oko duje nemam ideje...:(

Pokusaj napraviti Rat Style od ovoga..Galeriju imas,nabaci kakve Old School fele,spusti koliko moze,jos koji detalj Rat Styla i bice ;)
 
Član
RE: pomoc oko duje nemam ideje...:(

hvala nerko za corrada a slika kakva takva bas mi je zapela za oko pa reko uradit cu nesto pa makar i hvala vam za savjete a i nije lose ovo za caddya..ali ipak za prvu varijanu sam....;)
 
Član
RE: pomoc oko duje nemam ideje...:(

slika ti ne valja zbog sunca koje pada s druge strane auta... tj lijeva strana je u hladu... ma usotalom vidjeces kako ce ti biti tesko samo felge ubaciti a kamo li sta drugo...
 
Top