SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

takvu kulturui volim i da mi bi ovakva kulturica...hvala floyd reko sam da cu popraviti...:cool:
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

Hej soffa imam nesto da ti kazem :icon_mad:


Vento je ispaoo ko bombonaaaaaaa :) ...predobar...svaka cast
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

hehe kazi kazi akka...reko necu vise da me kritikujete i dosta je sranja...a hvala takodjer za venta mislio sam na crnu ili crvenu boju ali takvog ga znamo svi...ipak nesto drugacije...;)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

soffa je napisao(la):
hehe kazi kazi akka...reko necu vise da me kritikujete i dosta je sranja...a hvala takodjer za venta mislio sam na crnu ili crvenu boju ali takvog ga znamo svi...ipak nesto drugacije...;)

Ma joj nekad i kritika dobro dodze ,ev vidis sad :) ..Nesta gledam sad..ako budes kad imao vr ,,probaj u crnu ga ..ja mislim da bi mu i crna dobro stajala
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

mozda nebi trebao svaki dan da radis novo auto, nego da odvojis vremena i odradis jedno kako treba, na svakom su vidljive greske i sve izgleda nekako nabrzaka , sfusereno...
moj savjet je da radis jedan auto duze, npr. pokazes sliku izabranog auta, i onda nakon detaljnog i sveobuhvatnog rada objavis rezultat ;)

p.s. vento je ispao odlicno :)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

pa tako sam i mislio posto je sad poceo fax a ovo je bilo vise slobodnog vremena kod kuce pa sam se zanimao a uradit cu tako pa ce biti svako 10 dana novo auto....mozda i prije jer volim ovo raditi mada sa vremenom ce biti tako nesto...hvala jos jednom a i akki da ispunim zelju da vidi venta u crnoj...;)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

audis46951024x768copyco.jpg

evo ga akka i crni....;)
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

Kad prije jbt :icon_biggrin: ja bi sebi izabro ovu crnu varijantu ,vise mi se svidza ..
 
RE: moj trud u PS...VW...:)



jedan rad mozda i prkeo godine star :icon_rolleyes: :icon_smile:

msm da sam u ovoj temi vidjeo da je neko okacio svoj rad, pa kad je vec VW da se nadovezem :D
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

previse nerealno... pogotovo pozadina sto se potpuno vidi kroz prozor... iugleda na tom dijelu kao da je auto od papira...
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

neka neka samo postavljaj te...a to se sve zuri pa zbog toga ali od sada ce se raditi po 7 do 10 dana zavisno od rada da to bude malo bolje....;)
 
RE: moj trud u PS...VW...:)

GOLF TZ je napisao(la):
previse nerealno... pogotovo pozadina sto se potpuno vidi kroz prozor... iugleda na tom dijelu kao da je auto od papira...

svjestan sam gresaka :D kada ga samo pogledam danas, smijem se sam sebi :icon_confused: :lol:
 
Član
RE: moj trud u PS...VW...:)

nije se imalo sta raditi na racunaru sve postalo dosadno reko jedan sat da izdvojim za kakav rad...obecao sam da cu to prezentovati svako 10 dana all et nek pocne od danas...:icon_smile:
gumpertapollo231024x768.jpg
 
Top