Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Kod mene je benzinac, ne brinem se hoce li upaliti, znam da hoce :D

to to :D ovdje naftasima masovno ledi, pogotovo ovima na ep kod mese selimovic sto su sipali, i to ljudi pune tankove imali... losija tura nego obicno heh :icon_mad:


a ja kontam pokvario mi se senzor vanjske temperature, sve negdje oko -19 pokazuje :lol:
 
Član
-18 kod nas upalio je iz prve hehe malo prije sam sjedio sa nekim starijim ljudima kazu valja nasut malo benzina u dizel, bolje pali a nece smrznut? sta vi mislite o tome?
 
Član
menso206 je napisao(la):
-18 kod nas upalio je iz prve hehe malo prije sam sjedio sa nekim starijim ljudima kazu valja nasut malo benzina u dizel, bolje pali a nece smrznut? sta vi mislite o tome?
http://www.bhtuning.com/dali-koristite-aditive-za-goriva-t-68576.html
 
430885_300707603318995_152220488167708_830739_1448565993_n.jpg


Ove pale i -40:lol::lol:
 
Član
ma daj ovo nije normalno bijeljina jutros u 6h obara rekord sa nevjerovatnih -25 pa u pm treba se seliti u toplije krajeve recimo SIBIR :lol:
 
Član
-21 kod mene ... Fiat upalio al lupa ko lud :D

Sana zaledila , jos malo cekam pa da mogu na klizanje , vec sam hodao al blize obali ,nisam imao muda doci do sredine :icon_biggrin:
 
Član
kod mene je u garazi +15*C :cool:
Glavna cijev od grijanja za zgradu iz kroz nju,navecer auto okovano ledom,ujutro suho:cool:
 
Početnik
edoze je napisao(la):
kod mene je u garazi +15*C :cool:
Glavna cijev od grijanja za zgradu iz kroz nju,navecer auto okovano ledom,ujutro suho:cool:
U mene je tako,garaza mi pod zemljom,ispod kuce,kotlovnica odmah do nje,a u garazi poveci radijator. :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top