Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja sad na krovu kuce bio.... poceo snijeg klizati i sve mi oluke polomio na jednoj strani.... krov uradjen prije 6 mjeseci... otac ga ebo

nemoj se prosut da te kupe po radišićima krvi ti iz kolina :lol:
 

IGY

Član
sandy_mo je napisao(la):
Sarajevo je predobro ocisceno po meni barem, sve tri trake rade u svaku se ulicu mozes zavuc, a u Mostaru je i dan danas kaos teski i oni kontaju u ponedjeljak poceti sa redovnom nastavom u skolama... a nit su krovovi ocisceni nit se so posipa nit ista. Gore gledam juce zatvorena jedna traka isped reda zgrada dole dezurni ljudi i ostali odozgo bacaju snjeg sa krovova ljudi uredni ciste organizacija i sve, svaka cast a ne ovo nase jebeno selo ovde FUJ

aaa do mene je, mislio sam da za Sa pricas :icon_biggrin:
 
Član
U pravu su sandy, Mostar je katastrofa, em su službe zakatale, em su ljudi govna... to samo kuka, nitko da uzme lopatu u ruke....jutros pošao na posao i gdje se vidi asfalt, to je živi led, nije posuto ništa, pa mislim, bolje da su ostavili snijeg na cesti, bar bi znali na čemu smo.
 
Član
Evo u Ljubuskom jucer pocelo organizirano ciscenje snijega. Ovi sta su na birou prijavljeni i nezaposleni 40maraka od 8 do 15 sati. Nemogu lopata napripraviti koliko se raje javilo da cisti :D
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Cjel dan po Sarajevu gore situacija nije nista bolje nego ovdje i dodjem ovdje sranje... ovo je kriza teska stvarno fuj sta ovi supci rade nit iko cisti nit se posipaju ceste ni ista, kaos...

Ej ja odmah poslije pumpe gdje smo se vidili otisao u Ilice po prijatelja, samo sto sam upalio sva 4 i sklonio se dijelom na malo trotoara lik zujnu klizeci sa zablokiranim tockovima mimo mene i zabi se u snijeg nosom, odvali branik komplet... prosao pored Corse na 15 cm :icon_confused: Da sam okasio 2 sekunde, zavrsio bi mi u gepektu
 
Član
Ma ovo je kriza sad isao do Jasenice kolegu vozio kuci jedna traka samo dole i to sve rupetine od slajdranja led voda, ma kaos teski, i kazu supci iz Civilnog strozera normalizacija u gradu, ma nismo mi braco moja ni blizu normalizacije, ako ovako nastave nece do godine normalizacija, danas na M17 ljudi iz jedne ulice prosvjed napravili sa kariolama na cestu iz ulice snijeg poceli bacat, svaka im cast, zao mi je sto sam u zurbi bio inace bi i ja koju kariolu snjega na cestu izguro. Oni kreteni policajci dosli nesto prijete prosvjednicima da ce ih hapsit, sve to treba na lomacu prcim im mater, tjera te da radis i da zivis normalno a nikakvih uvjeta nema za to, snijeg prije 2 tjedna padao jos se posljedice lijece od njega
 
Član
i kod nas pada,ja sam jedva kuci dosao,imam povece brdo a ona nesto ko bljuhavica pa samo slajdra..kud je klizavo ..:icon_sad:
 
Član
trenutna temperatura u Ljubuskom 13 :D suncano sjedim ispred kuce pijem pivu a dedo rakiju snijega jos ima kuda su najveci smetovi bili ali to ce u 2-3 dana nestati... ABD da nikad vise nevidim snijeg osim na televiziji :D Lopatu šaljem na kromiranje i rezbarenje drzalice da je stavim na vitrinu koliko je jadna izlopatala
 

OmO

Član
Ja mislim da je vrijeme da se lock ova tema jer snijega vise nema. Da otvorimo novu temu "Sunce sija ko tepsija" :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top