Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Povodom ovog snijega i kijameta, samo da kazem jer se osjecam duznim to reci. Volio bi reci iz srca da je Skoda neunistiva, ali po ovom ledu i nanosima snijega moja jos uvijek zagewindana Fabija vrijedna je koliko i go*no na kisi. Pravi heroj price je Opel Corsa D od mog starog, pa jebote hljeb to auto uz dobre zimske gume ne zna stati po snijegu :icon_eek: Nosila lijekove babi i dedi po snijegu od 25cm uz uzastranu gdje se i divokoze klizu, nosila je mene i ekipu u grad kad je mecava udarila po gradu da nisi vidio nos pred okom, nosila me nakon 2 dana padanja snjega kad je led okovo, go*no svabsko opet je upalilo ko od sale i po ledu kao staklo islo bez ikakvih problema...majke mi mile usporedivski Nissan Juke i Corsu D vjerujem da bi bili tu negdje sto se tice skakanja po snjeznim nanosima. Dok su drugi isli sa lancima ja sam sa friskim zimskim gazio ko blesav :icon_eek: Sam Bog zna koliko puta sam nasjeo podom auta u snjezne i ledene hege sto su ga utovarivaci ostavili cisteci i nista. Danas bila na kanalu jos cistija nego kad je bila na servisu ljetos haha :lol: Blesavi Svabo, hvala sto si je napravio visoku 183cm i sto ima omjere mjenjajca da u drugoj bez gasa ide uza stranu bez proklizavanja, lijepi 1.2 12v motor :cool: Tko sumnja i nesto lose kaze na ovo moderno Opelovsko go*no od plastike, nek dodje da mu sljagu opalim :D

slažem se s tobom ;) ja sam više s opel combom prešao po ovom kijametu nego s drugim autima...
 
Član
musso sa 4WD baca cvil po parkingu na snijegu,mogu na bok 50 metara ici,popustim ga i ispravi se:lol:
 
Član
Patnja je živa ko je sad get low, covjece koja je to patnja...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
Član
Opel Corsa A, 1.0 benz/plin :D je moje prevozno sredstvo ovih dana, vec sam je od milja prozvao kroserica :D kud se pentra, to nisu istine, :D
 
Član
ja sad iz tuzle, bolja situacija nego ovdje definitivno. topi se snijeg uveliko:icon_biggrin:, sve bara do bare
 
Član
Pa skvako vam auto ide po snijegu sa dobrim gumama i kad je odignuto, to vam je samo velika razlika u visini pa vam se čini. Bitno je samo da njoj tockovi ne upadnu u putanju, a da joj u sredini snijed dira pod pa je usporava, ide ona ko lada njiva :D ;)
 
Član
Ma drug probao sam ja i sa Renault Cliom, totalna serijala...pa bola ne moze to samo sebe potegnut po snjegu a kamoli mene jos :D

Nego izgleda da je Opel auto po izboru koje smo, gle vraga skoro svi izabrali haha :lol: Hebes Audija quattro na Alpskim skakalistima, treba reklamu napravit kako mi Balkanci skacemo po bljuzgi sa malim opelom sa jos 3 krkana nazad i 3 gajbe pive u gepektu :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ma drug probao sam ja i sa Renault Cliom, totalna serijala...pa bola ne moze to samo sebe potegnut po snjegu a kamoli mene jos :D

Nego izgleda da je Opel auto po izboru koje smo, gle vraga skoro svi izabrali haha :lol: Hebes Audija quattro na Alpskim skakalistima, treba reklamu napravit kako mi Balkanci skacemo po bljuzgi sa malim opelom sa jos 3 krkana nazad i 3 gajbe pive u gepektu :lol:



Jesi li vozao prije dok je snijeg bio ono još čvrs? Bilo sto puta bolje.
Danas je najzajebanije i jučer, ja bolan motam ono nista, konto volan se otkacio :lol::lol:
 
Član
:lol: :lol: tibore
a mi smo ovdje uzeli od jarana plavu "ticu, tj. zastavu 128, 13" ke zimulje, vece gume na tackama nego na autu... a lagano, ide ko sanke :icon_eek:

dok fobia, hoce sada po razgazenom propast, ceska fanfulja podepela, ima fine kilaze :lol: i opet moram vidjet o krpljenju lipa, ovaj put je prepolovljen... en ga, objesen i struze po podu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top