Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vanredne vijesti: Mole se oni koji su ispod 160 cm da ne izlaze napolje, da se ne zagube:lol::lol::lol::lol:

427412_231699496916564_128736587212856_526359_232473844_n.jpg
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Svidja mi se ovaj snijeg jer su ljudi pozitiva, na ovim velikim parkinzima, neko vazda prileti da pomogne ocistiti auto, ako treba nekoga pogurati odmah neko dodje dobrovoljno, bas je neka "topla" atmosfera. Svak svakom pomaze. I sta ste se usrali pa parkirali aute :icon_biggrin:

Jes ocam' kod mene mahala slozna ko u ratu:cool:
to guramo jedni druge da izadjemo, cistimo ulice, auta...
meroba:D

p.s.
Kod nas pojaco, sad bas pada da valja i ide lagano ka 70cm
 
Član
Gdje nece biti 2000 pogleda uz ovakvu idilu vanka :icon_biggrin:

Sad cu se ja obuci i malo vanka, ne mogu ja biti kuci kad je vani vako' lijepo :D

Po Sa vise nije za vozanja - onog iz zabave, predubok je snijeg u sporednim ulicama i ne mozes ni na rucnu mnogo uraditi, jer te usporava snijeg i zaustavlja. Ja vozim od 2001 redovno al ovakvog snijega jos nisam vidio ovdje, bar od kad ja imam vozacku. Prvo sto je klizav do bola, a drugo sto ga toliko ima :icon_biggrin:

vw_damir ja bas nekom rekoh nedavno, reko' da nam je u miru stvoriti onu bliskost medju ljudima kao u ratu, pa bilo bi nam ko u raju unatoc svemu.
 
Član
u mome kraju je ovakvo stanje,znaci ovakvog sam ga zatekao kada sam se probudio tj u podne



da ga ocistim i da dodjem do njega potrebno mi je bila lopata i metla sto se i primijeti na slikama

ovo je od prije sat vremena kada sam isao kuci,golf je bio kao ralica 5m gura pa stane,pa se vratio i ponovo zaleti i jos 5m proguraj i sve tako dok nisam dosao do kuce,sada je zasuskan i ne mrda do daljnjeg;)
 
Član
Evo da se i ja javim iz Sanskog Mosta ...

Kod mene nije nesto extra velik snijeg nekih 20 cm ... al nije ocisceno ,ima ga puno po cesti i dalje pada ,al onaj sitni ,pa ledena kisa ... mada bi ja volio sad da zapada kao u SA ili Mostaru ... volim snijeg :D :D


Neko rece da tad ljudi pomazu jedni drugima , stvarno cudno .... onak da je ljeto nemozes upalit,ugasi ti se u sred grada prokuha omda jbt mater svoju ovo ono .... a ovako svi zajeedno :D


Pozdrav svim, samo nek pada :D i idemo veceras da se vozamo


ZIVJELI , :123::123::123::123::123:
 
Član
Evo jedan video sa tuzlarija kako je bilo uz Gradinu jutros, samo me zanima gdje su ljudi krenuli jutros sa ljetnim gumama, a jos uz Gradinu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0pLusE8Nbwg&feature=player_embedded[/video]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top