Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

Član
67598_453800721346590_1891532577_n.jpg


Za drifta dusu dalo......:D
 
N

nenad

Ja sam danas od Beograda do Tuzle vozio 4 i po sata!! Veci dio autoputa sam presao u 2. i 3. brzini, 30-40km/h, vozi se u koloni, 20-25cm snijega nista nije ocisceno , puse vjetar, nanosi snijeg, katastrofa!!!
 
napado kod mene u gradu fino ima 10 ako ne i vise centi, jos nije ociscen ubilo se za driftanja

otisao na posao s autom a mislio sam da cu se vratit pjeske jbt jedva ocistio srecom dobro pali :icon_smile:

al bolje pjeske izgleda ne cistio mi se auto 10 minuta kad pjeske mi toliko treba

rucna je dobra uletio sam u sokak ko na kakvom filmu :lol:
 
Član
kad spomenu trotoare, vracam se kuci danas oko 5, snijeg uveliko zapadao, i hadzo sa lagunom htio da ukrajci, ima ulica koja se ukljucuje na glavnu i on htio tu u kraj tog ukljucenja, kako je naletio na trotoar to nije humano...

i tad je situacija vec pocela biti zeznuta, kako je sad, necu ni da zamisljam. najavljuju sutra prestanak padavina popodne, a u ponedjeljak sunce. al zato sutra u sarajevu maximalna temperatura -8 :D bice veselo...
 
emir_89 je napisao(la):
kad spomenu trotoare, vracam se kuci danas oko 5, snijeg uveliko zapadao, i hadzo sa lagunom htio da ukrajci, ima ulica koja se ukljucuje na glavnu i on htio tu u kraj tog ukljucenja, kako je naletio na trotoar to nije humano...

i tad je situacija vec pocela biti zeznuta, kako je sad, necu ni da zamisljam. najavljuju sutra prestanak padavina popodne, a u ponedjeljak sunce. al zato sutra u sarajevu maximalna temperatura -8 :D bice veselo...

najavljuju vedro i suncano.. max dnevna 5C u noci -15C :D sad jos ovaj snijeg bljuzgav, ima da bude leda na sve strane :lol::lol:
 
Legend
meni se zgadio snijeg od prosle godine ne mogu ga ni na televiziji vidjeti :icon_mad:
a sad za sad kod nas nije lose stanje ;)
 
Top