Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

155964_10151198265561821_356412345_n.jpg


:lol:
 
Član
pada i u sarajevu polijepo, maloprije pijem kafu na ilidzi u sari i beze gledam prema terminalu kad neki lola sa e36 hoce da malo drifta, umalo u banderu, prikoci na vrijeme, pola metra falilo, isfura se maximalno.. ma nek pada da bogda da mi ispite odgode
 
Član
ja znam da meni nema odgode za ponedjeljak :D sjecam se ko da je juce bilo kad je onaj veliki napadao, petak navece poceo padati, subota metar napadao a ja trebao imat ispit u nedjelju :D odgodili ga naravno :icon_biggrin:
 
Član
Naravno kao svake prethodne tako i ove nase drage putare je snijeg iznenadio tako da niko nista ne cisti po putu ima snijega mnogo skroz par saobracajnih nesreca jedna sa smrtnim ishodom :icon_cry:

Ja se vracam kuci lik sa pikapom ide u mene direktno nosi ga lijevo desno i ja na kocnicu lik za malo da me udari ali je sletio uzas jedan evo sad sam montirao lance pa lagano;)
 
Član
Sta reći,Kome snijega poslati :D
kod nas u Doboju pola metra garant i jos pada :D
a putevi milina,fino ugazeni,malo kao cisceni :D ^^
Ako bog da sutra ce biti malo drifta :D :123:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
vikend pa ljudi ne ciste, neradni dan :icon_mad::icon_mad:

Nadam se da je ovo zajebancija, jer za putare nema neradno dana kad je sezona...

U Mostaru snijeg pada jedne godine, a ja zimske gume i pravac Sarajevo. Sve pet, samo ona gamad u Jablanici čini mi se nit ima bagera, nit grtalice, nit lopate :icon_mad:

Nek onaj prošlogodišnji snijeg bude škola, pripremite lopate i napunite ostavu... a dobra volja nikad nije na odmet;)
 
BHT Ovisnik
Franki je napisao(la):
Lajk kome je auto prljavo, a nemoze ga oprat od minusa :lol::lol:

bome franki ja opra pod noć i volva,a nisam mogao gledati ni od starog auto prljavo kako je crno pa opra i njega:D:cool:
 
Član
Pada ovo govno vec skoro 24 sata ovdje.
Ali sada je bas kao mecava. Niko nista ne cisti, magistrala bijela, grad jos gori... Prosle godine su bolje cistili.... Gledam samo kad ce mi neko u dvoristu zavrsiti...:icon_rolleyes:
 
Hahah, ista mi je situacija ko i sa onim sto je otisao u Kanadu, ili gdje vec :) Jutros dok sam ga cistio bilo mi onako drago, volim zimu :) Nakon dva, tri sata izadjem opet da ocistim, vec promjena raspolozenja, treci put kad sam izasao je*o sam mu idje ista ima :lol: I reko padaj, da Bog da se napadao:lol::lol:

Ne znam za vas, ali ja sam uzivao u voznju :icon_smile:
 
Član
Ja cistim kad prestane da pada....:lol::lol:
A voznja jutros od 8 sam u kolima, gotiva je za voznju.... Pogotovo sa freelanderom...;):cool:
 
Član
U Sanskom Mostu snijeg pada vec od juce od 03:00 pa ev i citav dan ... napadalo ga je dosta , ceste su katastofalno ociscene ....


Znaci jutros u 05:00 sam krenu za Kljuc i prvi prolazim po magistralnom putu :icon_eek: niko nije prosao ,samo sam molio Boga da ne zaglavaim negdje ... Zvali policiju da vidimo mogu li oni reagovati na ove sto ciste ceste , kaze onaj ciko s policije : " ma jok to se vama cini ,oni su prosli sigurno " :icon_eek::icon_eek:
 
Top