Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

Član
Potrošenih 50 maraka goriva danas,nijedne mi nije žao.Samo neka pada. :D Hankookove nove gume naprijed,nigdje zapeo nisam,a išao sam svugdje,većinom po okolnim selima,jeb'o grad. ;)
 
Član
Mene je obradovalo postenski, one prave zimske radosti, dzip,zadnji pogon ukljucen, pun rezervoar i pusta cesta, na jednom sam se brdu sa 4x4 pogonom ukljucenim okretao da se meni zamantalo i mmuka mi dosla,nisam mogao vise :D
 
Član
U Brodu ga ima vec dosta a puteve ciste auta koja prolaze, i evo ja malo prije stigao od djevojke i skrecem kuci i udarim u ogradu, mala nizbrdica pa ulaz i odnese prednji kraj. Sreca sporo vozio pa nije nista strasno malo na haubi i blatobranu.
 
Član
Pa to ti je BMW masina natovari cimente nazad stari bosanski fol :D ti imas pravo auto snimi malo kako se okrece po snjegu :cool:
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Pa to ti je BMW masina natovari cimente nazad stari bosanski fol :D ti imas pravo auto snimi malo kako se okrece po snjegu :cool:

Ma baksuz ja. Da sam ludovao pa udario nebi mi bilo krivo al ovako. :icon_sad:
 
Član
a jbt ga nisi ni jedini a ni posljedni sredit ce se to ;) ......kako bi sad slatko zgrtao snjeg sa ceste da su ti oni branici :D
 
Član
Ja danas nisam ni sjeo u auto, jos mi ljetne gume na auticu, nisam zamjenio.

Sreca ne treba mi auto za neke ozbiljne puteve, a za po ravnom moze i tatin BMW nekako posluziti :icon_biggrin:
 
Mjera mu munara bila ...... tesko da ce u Hercegovini kao lani ali bih volio da bude potpuno isto samo da ima elektrike.....:D
 
Član
Ja sam juce ispred fisa uletio covjek gleda kako driftam na parking mjesto spure ostale:lol: a bolje da ne posipaju nego da da bacaju pjesak po cesti;)
 
Član
kod nas ciste ulice sve ima 30cm i vise al obazbejdio se na vrijeme nabavio tenka
2mn51cn.jpg
 
Top